Sanat ve EğlenceMüzik

Ünlü Alman şarkıcı Kim Petras, Neno ve Bobo Biyografisi

Almanya - türlerden çeşitli geliştirmek güzel müzik sanatçıları, doğum yeri. Amerikan sahnesine girmeye birçok rock ve pop şarkıcıları hatırlamakta yarar var. Alman şarkıcı bazen tarihindeki fanlar yaralayabilir. Bunun bir örneği biyografisi Petras oldu. Bu konuda fazla detay bu makalede okunabilir. Sen kız oldukça sevimli görünüm biyografisinde hassas gerçekler olduğunu olmasından hazırlıklı olmak gerekiyor. Onlar onu çağdaş Alman sahnede popüler hale yardımcı oldu.

Kim Petras kısa özgeçmişi

Petras - sebebiyle kendi cinsiyet değişimi oldukça iyi tanındı kız. Onun popülerlik ameliyattan sonra hızla büyüdü. O anda devletin neredeyse tüm toprakları vermektedir.

yaz günlerinde birinde Köln doğumlu Kız - 27 Ağustos 1992 (23 yıl). Çocuğun ebeveynleri (anda) gibi erken 2 olarak yaş çocuk şikayet ve o bir kız olduğunu iddia etti röportajda paylaştı! Lutz ve Coney alarma edilir ama Kim yakında bunu hatırlamak durdurdu. Ancak, bir süre sonra ebeveynlerin çocuk sırasıyla gerçekten bir kız gibi davranır ve en şaşırtıcı göründüğünü fark. Anne ve baba Petras onu destekledi. Ancak, onlar, oldukça zor anlar yaşadı çocuk Transseksüalitede - çünkü yeterince hassas bir konu. yakında bulunan operasyon için Uzmanı. Onlar Meyenburg profesörü oldu. 1970 yılından bu yana bu fenomeni okudu ve çocuk çok ilginç bir kişi kendisine gibiydi.

cinsiyet değiştirme

13 yıl içinde Kim Petras hormonları almaya başladı. O nihayet onların cinsiyetlerine göre belirlenir sağlamak için belirli bir zaman periyodu verildi. "Izin" çalışması, operasyon, 16 yıl içinde, Kim dişi cinsiyet, erkeği değişti resmen etmiştir. Sonuç olarak, o Davranış böyle karmaşık bir faaliyet gerçekleştirmek için ortaya çıkmıştır insanlık tarihinin, en genç özel oldu.

hazırlık sadece birkaç yıl içinde Kim Petras kendisine katılmıyorum bütün insanların koruyucusu kanıtlamıştır "doğanın kararı." Sadece yaptığımız o bayrakları sallayarak gösteriler düzenlediler, aynı zamanda kanun, yönetmelik ve reenkarnasyon süreci ile ilişkili tıbbi nüansları inceledi.

kariyer

13 yaşında, o ilk tarihindeki birçok şok edici, televizyonda göründü. Üzerinde Kim, dünyanın her yerinden insanları anlamada güçlü bir manevi destek aldığı bir belgesel film, yaptı.

2007 yılında, Kim Petras onun sevdiği şarkıları seslendirdi hangi video kaydetmek için karar verdi. o mükemmel elde edilir beri, o Almanya'da bağımsız plak ile işbirliği yapması istendi. Şimdi devletin nüfusunun çoğu gibi birkaç bekâr.

transseksüelliğin - Yine onun popülerlik için ana nedeni olduğunu belirtmekte fayda vardır. kız görmedim böyle yanlış bir şey olduğunu. bir röportajda O zamanlar hep yanlış vücutta olması oldu bir kadın gibi hissettiğini söyledi.

Nena

Asıl adı Nena Gabriele Kerner bir şarkıcı ve aktris olduğunu. O yeni Alman dalganın bir temsilcisidir. müzik Bu tür 70'lerde ortaya çıkmış, ama sahne Nena ve onun diğer meslektaşları iken bir anda popülerlik zirveye ulaştı.

Gabriele Mart 24, 1960 (56 yaşında) doğdu. Pop, rock, yeraltı - tüm bu alanlarda ona yakındır. hızla popüler hale 40'dan fazla tekli şarkıcının diskografi.

Uzun bir süredir, Nena adını taşıyan gruptu. Nena'nın bir parçası olarak aktivitesi, 5 yıldan fazla (1987, 1981) sürdü. Sadece bir yıl grubun ilk sonra hit "atış" ve sonra toplu refah başladı. Ancak, aşağıdaki albümleri yabancı öğrenciler de artık ilgilerini ve ikincisi bile Almanlar gerek yoktu. Bu nedenle, grup dağıldı.

Bobo

11 Mayıs 1966 Bobo doğdu. Bu klasik Alman metal tercih edenlerin gözdesi. Bobo - Efsanevi solisti destek bandı Rammstein.

rock gruplarında faaliyetlerine ek olarak, bağımsız ve hatta birçok yalnız single yayınladı geliştirdi. Şu anda, Bobo nadiren ailesi (kızı) odaklanmış, sahnede görünür, ama bazen Rammstein gösterileri dahil olmak üzere bazı olaylar, bir konuk sanatçı olarak görülebilir. O, "Lust" albümü (ikinci albüm) ile başlayan, bazı şarkıların kayıt katıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.