GüzellikCilt bakımı

Bikini bölgesi ve koltuk altı için en iyi epilatör (yorum)

güzellik endüstrisi yılda bir kadının bakımına yönelik birçok yeni ürün üretmektedir. samimi alan için epilatör, jilet aksine, bu cilt gerçekten pürüzsüz ve bakımlı hale getirir, çünkü istisna değildir ve ayrıca küçük kesikler ve tahriş önlemek için izin verir.

avantajları ve dezavantajları: epilatör seçimi

mahrem alan ve koltukaltı için cihazı yardımcı olacaktır en hassas alanlarda pürüzsüz ve kadifemsi kazhu olun. düzgün çalışıp çalışmadığını kıl dönmesi tedaviden sonra bırakarak uzun bir süre sürmesi için, doğru meme, mod ve ürün tasarımı seçmek gerekir. epilasyon sonrası kıllar üç ila dört hafta sonra büyümeye başlar ve daha yumuşak ve tıraş sonrası daha uyumlu olacaktır. Bu prosedürün tek dezavantajı - bu özellikle bikini ve koltuk altı gibi hassas alanlarda, acı verici. rahatsızlık kurtulun özel jel veya bir cihazla soğutma mitten almak için yeterli, oldukça basit bir dahili meme soğuk hava beslemek için.

epilatör çalışma prensibi

Bu istenmeyen saç derisini temizlemek etmektir. Prosedür cımbız gibi bir saç kökü meşgul ve özel olarak dönen diskler vasıtasıyla gerçekleşir, bu çekti. Üreticiye bağlıdır disklerin sayısı yirmi kırk çiftleri arasında olabilir. Ayrıca, model de birbirine ve hız modlar farklıdır. Estetisyenler için bir dişi Epilatör satın almak tavsiye , bikini bölgesi buğulama, yumuşak deri tüyleri kolayca ve hızlı bir şekilde kaldırılır olduğu gibi, suda çalışan. Onlar su geçirmez bir batarya ve koruyucu kılıf ile donatılmıştır çünkü Ancak, bu tür ürünlerin fiyatı daha yüksektir. Ek özellikler ve işlevler epilasyon sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış. Entegre aydınlatma problem alanları iyi bak izin verir ve epilasyon daha kaliteli olacaktır. soyma fonksiyonu deri, yumuşak ve yavaşça epidermisin sertleştirilmiş parçaların da ortadan kaldırılacağı için bakımlı yapar. Buna ek olarak, soyma işlemi engelleyen kıl dönmesi.

Kadın epilatör Philips HP 6522/01

buna rağmen, Ekonomik, ancak, çok kaliteli ve epilatör dayanıklı modeli. İki en uygun fonksiyonlar tıraş ya da epilasyon birini seçmek için bir fırsat - Bu cihazın avantajı. Buna ek olarak, demet, akan su altında olan, hem de cihaz, mükemmel temiz soyulma için özel bir eldiven içerir. "Philips" HP 6522/01 temiz dermiş ve tahrişe ve kıl dönmesi ihtimalini önlemek gümüş iyonları ile kaplanmış, "Cilt Bakımı" ve hipoalerjenik diskler ile donatılmıştır. Islak & Kuru sistemi banyo veya duş doğrudan cihazı kullanmak için izin verir. önceki modellerde farklı olarak, HP 6522/01 tasarım hem ıslak hem de kuru ciltte epilasyon sağlar. Bu epilatör "Philips", 3100-4000 ruble Rus pazarında, her zaman rağbet vardır ki fiyatı.

Philips epilatör HP 6549

Bu epilatör "Philips", 4590 den 5200 ruble arasında değişmektedir Rus pazarı için fiyat, koltukaltı ve bikini saç hızlı ve nazik temizleme sağlar. cımbızla gelir kaş, mini epilatör için düzeltici, çantası ve ölçeri temizlemek için bir fırça.

Mükemmel pürüzsüz cilt yirmi cımbız ve herhangi saç kaldırmak sağlayan özel kafa şekli, hatta sert yerlere ulaşmak sağlarlar. önceki modellerde farklı olarak, "Philips" HP 6549 sadece epilasyon ortalama oran hassas cilt ve yumuşak, kalın kılların olan kadınlar için müsait değildir, çünkü bu, hiç şüphesiz bir dezavantaj, bir hızda çalışır.

"Philips" HP 6549 ve HP 6522/01 diğer şirketlerin benzer ürünler arasında satış liderleri. Bu neredeyse ciltte hiçbir tahriş ve rahatsızlık var bundan sonra, makul bir fiyata, uygun şekil, şık tasarımı ve yüksek kaliteli epilasyon kaynaklanmaktadır.

"Philips", bikini bölgesi ve koltuk altı için epilatör, karışık eleştiriler alır. Kullanıcıların demek Artıları - saç büyüme hızına bağlı olarak, iki veya dört adede kadar - soyma, ağrısız tedavi, masaj, kısa bikini bölgesinde saç, üç hafta koltukaltı bölgesinde pürüzsüz bir cilt, yakalar. Dezavantajları - Gürültü kullanımda, hoş olmayan bir titreşim, tahriş, deride kesikler olsaydı.

Rowenta sırala Aşırı

Güvenilir kalite ve konforlu kullanım - Model salındığı altında sloganı. "Roventa" tarafından patentli Benzersiz Ağrısız teknoloji nedeniyle yüksek frekanslı sinyaller masaj plakasına, kullanımı rahat ve uygun gelişmiş sağlar. bakliyat sadece ağrı bloke değil, aynı zamanda işlemden sonra şişme ve tahrişi azaltır değildir.

Hava Darbe Teknolojisi

Ağrı meydana kalmamak eşsiz Hava Darbe teknoloji ile donatılmış Epilatör "Roventa" t., E. Ek hava akımı, prosedür daha konforlu hale belirli bir açı ile yönlendirilmiş bile batık epilasyon, saç zayıf veya düzensiz. Kit kolayca çıkarılıp yıkanabilir bir tıraş kafası da içerir. Sıralama Extreme - tahriş olmadan profesyonel bakım ve pürüzsüz sağlar iki vitesli birimi.

Yumuşak Sensation - "Roventa" tarafından patentli bir teknolojidir. Acı ortaya çıkan insan refleksler ve sinir uyarılarının çalışmaya dayanarak oluşturuldu. Yumuşak Aşırı yavaşça böylece bin darbeleri her saniye, blok ağrı sinyallerini göndermek, cilt masaj. Bundan başka, özel süper hassas memesi 0,5 mm'den daha az, hatta kısa yakalama, deri yüzeyinden kılların yüzde yüz kaldırır.

Epilatör "Roventa" yirmidört ultra hassas cımbız ile donatılmıştır ve masaj ağrı toplar, ekstra aydınlatma, masaj, bir tıraş bıçağı için baş ayrılabilir nozul ve hassas bölgeleri için bir meme hafifletir. Sıralama Aşırı Fransa'da münhasıran yapılır.

Rowenta AquaPerfect Yumuşak EP9330

artı su masajı - anestezi teknolojisi ile yenilikçi çift epilatör.

"Microcontact" epilatör "Roventa" teknolojisi sayesinde 0,3-0,5 mm uzunluğunda tüyleri yakalar. Bir kesici kenar aracı ve yirmi dört forseps iki ila üç hafta içinde pürüzsüz cilt sağlar. Bundan başka, cihaz gövdesinin, depolama için bir kapak ve tıraş, soyulması için ek olarak memesi ışıklı rahat donatılmıştır bikini alanının bir düzeltici ve hassas bölgelerde saç çıkarılmasını. mantar meşesi soyma için bir ağızlık oluşturma için daha rahat prosedür, ölü deri hücrelerini kaldırır kalmaz, aynı zamanda kıl dönmelerini engellemek, cilt tonunu sonuçlanır.

bikini bölgesi ve koltuk altı için "Roventa" epilatör, müşteri yorumlarını takip hak ediyordu. gelişiyle açıklayan, Roventa »AquaPerfect Yumuşak EP9330, kalan on yedi 'Roventa' epilasyon aletleri firması hakkında olumsuz görüş bildirmiştir - 2015, kullanıcı forum katılımcılarının kırk sekiz yüzde "Roventa Sıralama, otuz beş Ekstrem »" tercih ettiklerini gösteren bir anket düzenledi tahriş, kötü epilasyon, ağrı hislerinin.

Rio Lazer Epilatör

İngiliz şirket DEZAC evde salon epilasyon için benzersiz bir taşınabilir aygıt yayınladı. o milyonlarca kadının dünya çapında popülerlik kazandı, bu yüzden de erişilebilir, kullanışlı basit. Lazer epilasyon Rio klinik olarak test edilmiş ve doktorların onbeş ülke tarafından onaylanmıştır. Gösterge testi Kozmetik Cerrahi Japon Derneği ve Harvard Tıp Fakültesi tarafından yürütülmüştür. Evde tedaviler için lazer epilatöru Alış, sen optik dalga boyu 808 nm sahip cihazlar ışık cilt için uygundur akılda tutmalı, t., E. lazer tabaklanmış, koyu veya koyu kahverengi deri üzerinde saç kaldırmaz. saçın tamamen çıkarılması sadece üç ila yedi tedaviler sonra mümkündür.

Lazer epilasyon: Epilasyon talimatları

  1. etkili tüy alma için saç uzunluğu 1-2 mm (daha kısa saç, lazer darbeli hızlı saç folikülü alır) daha az olmalıdır.
  2. 5-7 dakika boyunca işlem cildi nemlendirmek gerekir önce.
  3. Tahriş epilasyon sonra birkaç dakika sonra meydana gelirse boğaz yer yatıştırıcı krem veya losyon yağlamak için tavsiye edilir.
  4. Tüm takı prosedürü başlamadan önce çıkarılmalıdır.
  5. Epilasyon sona ermesinden sonra cihazı engelleyebilir ve çocukların ulaşamayacağı bir yere koymak gerekir.

"Rio", bikini bölgesi ve koltuk altı için epilatör: yorumlar

Üreticiler Lazerle epilasyon eşsiz teknoloji bacaklar ve bikini fakat yüzünde sadece saç köklerinin kaldırma yeteneğine ışınları söylüyorlar. Buna ek olarak, cihaz erkekler hem de kadınlar için uygun, tahriş, kullanımı güvenlidir, doktorlar ve estetisyenler tarafından kullanılması tavsiye Otomatik bir zamanlayıcı ile donatılmıştır, kullanılmadığı otomatik gittiğinde beri, verimli ve ekonomik bir yoğunluk, beş düzeyi vardır inaktif bekleme. Kadınlar, daha yüksek fiyata rağmen, lazer epilatör tercih vermek "Rio". Onlar cihaz tahrişe ve ağrıya neden olmadan, en fazla dört hafta boyunca pürüzsüz bir cilt eder böyle bikini ve koltukaltı gibi hassas alanlarda saç kaldırır unutmayın.

epilatör Wizzit

Evde epilasyon için cihaz deriyle en mahrem temas oluşturarak, köklerinin saç kaldırır. Pilin kompakt boyutu ve operasyon cihazı yapar "Wizz" vazgeçilmez ve neredeyse her yerde kullanımı çok rahat: tatil, iş gezisi, sahilde. iletim memeleri ve epilatör ek olarak ayarlanmış bir manikürünü içerir.

bikini bölgesi ve koltuk altı için bu epilatör gibi kadınları mı? Bu konuda Yorumlar çok iyi değil. Birçok alıcı kombine modeli tercih önemli bir dezavantaj olarak pillerin üzerinde çalışmaya belirttiği veya cihazlar şebekeden güç. Ayrıca, kadınların cihaz kılların sayıda geçer ki, yani., E. değil sonra deride tahrişe neden kökleri ve kırılma, bunları çeker.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.