ÇirkinlikKendin yap

Ellerinizle bir bardan bir banyosu yapımını master nasıl

Yani, sauna inşa etmeye karar verirler. Belki ellerinle. Gelecekteki banyo için malzeme uzun bir seçim sonra bir çubuk üzerinde kalıyoruz. Şimdi yapımına başlamayı nerede, genellikle, tuzaklar olabilir ve bu durumda ne anlamaya ihtiyacımız Bir banyosu ellerinizle bir barda. İlk ve en önemlisi - ahşap seçim. Düzgün seçilmiş ve hazırlanmış için odun uzun kalacak ve farklı iyi bir performans olacak. Ahşap kışın hasat en iyisidir. Bu durumda, ahşap en az bir ay tedaviden önce "yatmak" olmalıdır. Hazırlanan günlüklerinde çatlak ve mavi leke (çürüme belirtisi) serbest olması gerektiğini unutulmamalıdır.

vakıf hazırlanması

ellerinizle bir bardan bir banyosu yapımına başlamadan önce, temel hazırlamak gerekir. Bu anlamlı çalışma süresini azaltır. İki hamam için uygundur : vakıf türüne kolumnar ve kurdele (Intermedia kap koymak su yalıtımı, unutup ilk günlüğünü taç olamaz).

Yapım Başlangıç

Yani, bir ağaç seçin vakıf verdi. Bu sizin ellerinizle bir bardan bir banyosu yapımına başlamak ve ilk taç koymak zamanı geldi. Bu durumda uyulması gereken ana kural - pürüzsüz yüzey ve (sonraki hariç) büyük kereste boyutu. Bundan başka, bu küçük: levhaların uçlarında ne (metal ya da ahşap pimlerinin özel pimleri ile) bunların döşeme ardından yiv açma, tesviye ve daha sonra bağ bağlantı. son iki hariç yığılmış tüm kron bu dizinin, In (o döşerken bunları kaldırmak için gerekli olduğu için onlar, bağlamak gerekmez kirişleri).

kapı ve pencereler için Isınma ve açıklıklar montajı

çelenkler döşenmesi sırasında mezhventsovogo ısınmayı unutmamalıyız. Bu amaçla, doğal malzemeler uygundur: yosun, jüt ya da kenevir. çalışmak kolay ve ellerinizle bar daha nitel olacak bir banyosu yapımını - seçim bariz değilse, bir jüt seçmek en iyisidir. Ayrıca zakonopachivanii yuvaları olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Duvar sonra inşa banyosu (testere önceden belirlenmiş pozisyonlarda kesilir) kapı çerçeveleri monte edilebilir.

kış için hazırlık

elleri ile banyo ahşap inşaatı tamamlandığında, "kış" dönemi ve büzülme (en azından altı ay) bir çerçeve hazırlamak için gereklidir. Normalde bu iskelet kışı için, ihtiyaç duyan üst sıralarında levhaların bir dizi (40-50 mm) koymak ve barut veya çatı malzemeleri üzerine koymak. Böyle bir hamam inşa bekler Kışın ve sonraki iç bitirme için hazırlar.

Sonuç

Bu konuda kapalı olarak kabul edilebilir. her şeyi kendiniz yapmak istemiyorsanız, size hamam yapımı için profesyoneller kiralayabilirsiniz. Bu durumda fiyatları çok farklı olabilir ve sizin için gerekli olacaktır belirli bir seçeneği belirleyebilirsiniz. seçim bu sorunun bağımsız kararına düştü Ama eğer büyük olasılıkla sorumluluk uygun düzeyde olmadan başarılı olmayacağını anlamalıdır. Yapınızda iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.