SağlıkErkek sağlığı

Nasıl seffaf papüller tedavisi için?

Cinsel organlar vücudumuzda önemli bir rol oynamaktadır. Vücudumuzun bazen çaresiz hastalıklara yol açan enfeksiyonlara çeşitli alır içinde Genellikle onlara geçer. İyi önleme herhangi bir tedavi daha iyidir, ama bedenin hala bir enfeksiyon var ise, ana şey düzgün nasıl tedavi bilmek bilinmektedir. erkek ve ergenlerde tanınmış ve yaygın hastalıklardan biri inci papüllerdir. Bu hastalık gençlerin neredeyse% 50 oluşur, ancak nedenleri farklıdır.

Sedef papüller penis - bu, kendi tepe bölgesinde, bir genellikle Penis başının üzerinde bulunan küçük bir sivilce şeklinde dışbükey şekle papül. Onlar da Fordyce'e bir hastalık olarak kabul edilir. Hastalık ergenlerde bir geçiş aşaması daha fazla olması kabul edilir. Ama çok sık inci papüller erişkin döneminde devam ve uzun zamandan beri üyesi kalacakları şekilde. Tabii ki, onlar komplikasyonlar çeşitli katkı yok, cinsel temas bulaşan ve zararsız değildir. kafasına papüller cinsel yolla bulaşan hastalıklar olarak kabul edilmez sonra, bu nedenle tüm korkular ortağı nafile bulaştırmak. Çünkü onlarla sorunlar ortaya çıkmaz ve kalıcı bir kür veya cerrahi müdahale gereklidir arasında. glans penis kaşıntı, üzerinde papüller hangi bir sıvı salgılar veya zaman zaman kanama, daha sonra bir doktor tarafından muayene geçer. enfeksiyonu taşıyan ve önlemek için değil, seffaf papüller kaldırmak çalışmayın kan zehirlenmesi.

inci papülleri nedenleri

Bu hastalığın başlangıç nedeni zararsız kötü hijyen olarak kabul edilir. Çoğu zaman gençler bunu dikkat vermeyin. Penis başının üzerinde oluşturulan tüm kümeleri, hastalığa neden olabilir. Papüller ayrıca sebebiyle görünen yağ bezlerinin tıkanması ve penis sonra kafasına. Bunların görünüşü, kandaki androjenlerin karakteristik ve artan miktarlarıdır.

papüller 14-15 yıl içinde görünüyorsa, ergenlik olarak kaybettikleri veya sadece çözülür edilir. Kandaki androjenlerin yüksek seviyeleri penis başının taç yakın deri üzerinde etkisi tahriş edici da, o smegma daha tahsis katkıda bulunur ve.

inci papülleri belirtileri

Bu hastalığın ana semptom, küçük sivilce benzer yoğun, parlak yüzeyli aynı renk, şekil ve boyut yakın papüller, ortaya çıkmasıdır. Sedef papüller, bir ya da daha fazla sıra halinde bir daire içinde Penis başının üst yüzeyine dağıtılır. Bu nedenle, bazen hastalığı da inci halkası olarak adlandırılır. Dikkatli olun - Farklı boyut ve şekilde sivilce, bunu bazı enfeksiyon kapmış olacak muhtemel olduğunu fark olmadığını. Bir kesin tanı ve daha doğru tedaviler için doktor denetime tabi daha iyidir.

Tedaviler papüller İnci

onlar sizi rahatsız yoksa Gibi, papül tedavisi, gerek yoktur. Oldukça hoş olmayan papül çıkarılması veya - Ama kozmetik amaçlı olanlar sivilce kurtulmak isteyenler için, orada farklı tedavi seçenekleridir. En popüler ve son derece tedavi üç yöntem düşündü. İlk - Bu lazer fotokoagülasyon. İkinci - elektrokoagülasyon. Üçüncü - kriyoterapi sıvı azot ile inci papüller.

Tedavinin üç yöntemden biri kendi yolunda iyidir. Hızla yapılmış ve olumlu bir sonuç verir. Tabii ki, bu prosedür biraz para mal olacak ve glans penis papülleri hiçbir iz üzerinde ek ilaçlar gerektirebilir. Tedavi inci dolu kurs geçtikten sonra rahatsız ve sonsuza dek yok olmayacaktır daha papüllerden.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.