Haber ve ToplumÜnlüler

Sergei Svetlakov: filmografi, biyografi, kişisel yaşam

Bizim bugünkü kahraman - Komedyen Sergei Svetlakov, filmleri ve biyografi birçok hayranlarına ilgilendiriyor. Onun kişi hakkında en doğru bilgileri almak ister misiniz? Sonra makaleyi okumalısınız.

Sergei Svetlakov: biyografi

Ünlü komedyen, 12 Aralık 1977 tarihinde doğdu. O Sverdlovsk (şimdi Yekaterinburg) doğdu. Ne aile içinde ben kahramanımız kaldırdı? en ailesi olay yerine ve mizah bir ilişki yoktu gerçeği ile başlayalım. Sergei baba ve anne - kalıtsal demiryolu çalışanları. Onlar işlerini seviyorum.

Serezha Ros yaramaz ve aktif çocuk. Yaz aylarında, o ve abisi Dima anneannem ve dedem ile köyde dinlenmiş. Çocuklar bir ağla kelebekleri yakalamak ve yerel Nehri üzerinde yakalanmıştı.

okul günleri

filmografi Sergei Svetlakov, gördüğümüz hangi bugün, dört ve beş okudu. Ebeveynler oğulları gurur duyuyoruz. oğlan futbol, basketbol ve hentbol düşkün oldu. Hatta ünlü bir atlet olmak istiyordum. Ve anne ve baba onun oğlumu "Demiryolları Bakanı" pozisyonunu öngördü.

Ergenlik yılında adam "şımarık". O yoldaşlar okuldan kaçmak tahrik olabilir. Sergei birincilikle biri alkol çalıştı ve duman öğrendik. Kahramanımız kızlar hakkında bilgi almak için tereddüt ve öp vermedi. Sınıf arkadaşları ona saygı ve "Svetlakov" olarak sevk edildi. Sergei yaşına bir yetişkin gibi hissettim.

Öğrenci hayatı

aldıktan sonra lise diploması, Sergei Ural Devlet Üniversitesi girmek için gitti. Ailesinin ısrarıyla, o uzmanlık seçti "demiryolu taşımacılığında Ekonomi." Ancak, adam o meslekte işe yaramaz fark etti.

KVN

Bizim kahraman daima neşeli ve becerikli bir adamdı. O şirketin elebaşı olarak kabul edildi. Sergei anekdotlar kalp onlarca biliyordu. Buna ek olarak, o iyi bir şaka yazdı. Onun KVN "Barabashka" öğrencinin komuta kaptan atandı şaşırtıcı değildir. Birkaç yıl ekibi sadece üniversitenin duvarları içinde oynadı. onlar Soçi'de festivali KVN davet edildi yaparken, biz de adını değiştirmeye karar verdi "geçerli dönemin Park." Konuşma Ural adamlar başarılı olduğunu kanıtladı. memleketi Yekaterinburg ve onlar yıldızları saymak için yaptılar.

mezuniyet Sergei Svetlakov yapan sonra daha? Biyografi o bir iş iletici aldığını gösterir. Ama adamın mizah pes etmedi. Serge espriler ve ünlü olmayan Yekaterinburg KVN "Ural köfte" yazdı. 2000 yılında, adamlar bir ekip olarak hareket etmesini istedi. Svetlakov böyle bir fırsatı kaçırmak olamazdı.

"Ural köfte" muazzam bir popülarite kazanmış ve izleyiciler seviyorum. Onlar tüm ülkeyi turu gitti. geçen ay yaklaşık 20 konserlik bir verim olarak.

"Bizim Rusya»

Bir noktada, Sergei fark KVN büyüdü ve farklı bir yönde yeteneklerini geliştirmek istiyoruz. 2006 yılında Mihailom Galustyanom birlikte o, kroki gösterisi "Bizim Rusya» serbest bırakır. Svetlakov görüntülerin çeşitli deneyin - böylece Rublevki, bozuk yardımcısı Yuri Venediktovich, miller eşcinsel Ivana Dulina ile evsiz bir aptal genç Slavik. Çizgi serisi bir başarı kazandı. Birkaç mevsim filme yönetti.

"ProjectorParisHilton"

2008 yılında, Sergei Svetlakova ilk kanalda çalışmaya davet etti. O evet dedi. Yekaterinburg doğumlu İvan Urgant, Garik Martirosyan ve ile komik bir programı "ProjectorParisHilton" yürütülen Tsekalo Aleksandrom.

Film kariyeri

Yetenekli kişi her şeyde yetenekli. rıza ve Sergey Svetlakov bu ifade ile. 2010 yılında yaptığı başlar Filmografi. Bu ekranlar dışarı komedi "Naşa Rusya daha sonra oldu. Kader yumurta. " göçmen işçiler Ravshan ve Jumshud yanı sıra üstün (Ustabaşını) - Seyirci ünlü karakterlerin maceralarını izlemek mümkün.

boyama "Elmas Kol" modern bir versiyonu 2010 yılında yayınlanmıştır. Tohumlar Semenovich Gorbunkova Sergei Svetlakov oynadı. kaldırılamaz edildiği Filmler, her zaman yalnızca olumlu duygular getirmek. Bu not ve seyirci ve eleştirmenleri.

Biz Sergey Svetlakovym ile en canlı ve unutulmaz filmleri listesi:

  • "Noel Ağacı" (2010) - Eugene;
  • "Bedevi" (2011) - Bir doktor;
  • "Taş" (2012) - Peter Naydenov;
  • "Acı!" (2013) - toastmaster;
  • "Yakında," Moskova-Rusya "(2014) - Sergei;
  • "Noel Ağacı 1914" (2014) - Jack.

Sergei Svetlakov: Aşk hayatım

Uzun boylu ve yakışıklı sarışın hep karşı cinsten dikkatini çekmiştir. Geri lisede, o güzel kızlarla ilişkisi vardı etmedi. Söz sırasında ciddi bir ilişki üzerinde.

Onun gelecekteki eşi üniversite duvarlarında Sergey'i araya geldi. Julia hemen doğal güzelliği ve espri şaşırtıcı duygusu ile onu büyüledi. Svetlakov uzun ve ısrarla onu kur yaptı. Bunun sonucunda, kızın kalbi erir. Sergei birlikte yaşamak istedi. Julia kabul etti.

Yakında çifti düğün oynadı ve Moskova'ya taşındı. Svetlakov ailede ana kazanan oldu. Ve Julia ev sorumluluğunu üstlendi.

Aralık 2008'de, çift ilk çocuk doğdu - şirin küçük kız. Bebek Anastasia adında. Sergey sevecen ve şefkatli baba olarak kendisini gösterdi. Onu kundaklanmış ve banyo.

Pis tutum ve para Sergei eksikliği testleri bytovuhoy ve zafer geçti. Bir noktada eşi, kocasının milyonlarca hayranı ile paylaşmak istemediğini fark etti. Ama kahramanımız o kadar uzun olduğu için başarı vazgeçmek gitmiyor. Sonuç olarak, birkaç farklı dairelerde yaşıyor. Julia kızı anestezi uzmanı ile visor. Ve Sergei aniden Pazar Papa oldu. Her haftanın sonunda, o küçük kız gördü onu ve çalma ile yürüdü. 2012 yılında, resmi bir boşanma eşlerin.

değişiklikler

Uzun bekar durumunu giyen Komedyen. 2012 yılında, Krasnodar, o muhteşem esmer buluştu Antonina Chebotareva. O film şirketi bir müdür yardımcısı olarak çalıştı. Gördüğünüz gibi, tüm tesadüfi değildir. Sonuçta, 2012 yılında şirket Svetlakov işbirliği başladı. O Krasnodar "Stone" onun filmi getirdi. ve resmin galasında Antonina ile yaptığı aşinalık oldu. Ama ilişki Sergei ikinci ziyareti sırasında, birkaç ay sonra başladı. O Moskova'ya taşındı ve evliliği önerisine sevgili.

çifti Riga Büyükelçiliği gizli düğün oynadı. Bu hatta yakın arkadaşları ve genç akrabaları bilmiyordum. Onlar gizlemek ve "ilginç pozisyon" Antonina. 18 Temmuz 2013 tamamlama Svetlakova ailede meydana geldi. oğul Ivan - varis doğdu.

Sonuç olarak

Şimdi doğduğu yerde, okudu ve kim şimdi Sergei Svetlakov yaşıyor biliyoruz. aktörün Filmografi da makalesinde dile getirdi. Ona sağlam sağlık, yaratıcı ilham ve aile mutluluk diliyorum! Sergei Svetlakov rüyalar hepsi doğru gelsin. Filmleri daha sık dışarı çıkmak zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.