Ev ve AileAksesuarlar

Daha iyi saçlar için ne bir kukla: doğal veya yapay?

Profesyonel bir kuaför olmadan önce, sadece teoriyi öğrenmek olmamalıdır, aynı zamanda tekniğini çalışmak. acemi usta kukla saç ve saç kesimi devreye giriyor. Onların mesleki dil aynı zamanda "kukla" ya da "bebek", "boşlukları" denir. Orada satın almadan önce dikkat edilmesi gereken incelikler bir dizi olan bu makalede bunlardan bahsediyor.

En bütçe seçenektir saçlar için dummy 'başı yapay saçlı. Ancak, naylon iplikler çok kötü formu tutmak akılda tutulmalıdır. Bundan başka, sentetik yıkanamaz ve özellikle boya, saç kurutma utjuzhkom veya kıvrık kıvrık koydu. Bu tür bir malzeme ile temas marka makas bozulabilir. Bu nedenle, saç kesimi eğitim araçlarının daha iyi faydalanmak için.

Eğer pahalı bir kukla saç üzerinde para harcamak beğenmezseniz, protein ile sahte saç seçin. Onlar kesilmiş temizlenmiş ve boyanabilir. Ama biz kurulum sırasında dikkatli olmalıdır. izin verilen maksimum sıcaklığı - 180 derece. Bu üreticileri ve talimatı üzerine bilgi almadan önce çok önemlidir. izin manipülasyonlara listesini kontrol etmeyi unutmayın.

Uzun süre saç için bir manken kullanın ve tüm becerileri doğal saçlarla uyum modeli bilemek için plan Berberler,. Kolayca perma yaratıcı saç herhangi testi dayanabilir. En önemli şey - düzgün o zaman bir kaç yıl için cazip tutabilir, bir CD bakımı için.

Yanal bölgeleri, patlama veya kilitler ile bütün kap: - Yine başka bir seçenek saç plakalar için kel manken kazanmak. yeteneği bu emzik avantajı kolay bir şekilde bir saç kesimi veya boyama sonrasında saç değiştirmek için kullanılır. Böylece, deneyler için bir tane, ama çok fonksiyonel bebek sahip olacaktır.

Başka ne tür bir "simülatörü" satın almadan önce göz önünde bulundurmak önemlidir? Birçok nüanslar edinim amacına bağlıdır. Üzerlerinde saç her türlü çalışmayı planlıyorsanız, o zaman 70 santimetre uzunluğunda yapay saçlı orijinal kopya durdurmak. Koyu renk iyi görülen ana tekniktir, çünkü Böylece, saçlı veya esmer daha uygundur.

Berberler, akşam ve düğün saç, 30 ila 50 santimetre arasında doğal saç, açık renkli uzunluğunda uyum modelinde uzmanlaşmış. En azından işlevsel fazla 50 oranında sentetik fiber içerikli karışık tip şeritlerin bir bebek olabilir. Profesyonel ustaları komplike teknikleri en uygun 70 santimetreye saç uzunluğu kadar olan uygun boşlukları vardır pratik. sıva boyama cast edince bu kafadaki tonu ilan denk olmaz olduğunu hatırlamakta yarar var. Farklı saç yapının "bebek" Bütün mesele. Ama eğitim ve boyama tekniklerinin geliştirilmesi, boyama ve zarar veremezler boya.

Artık saç için mankenin izlerini neler biliyoruz. Böyle "simülatörleri" fiyatı 1700 (yapay saçlı modeli) ya da 2.000 ruble (doğal iplik) başlar. Sana gelişiminde başarılar diliyorum meslek kuaför!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.