InternetWeb Tasarım

Siteler oluşturmak için ücretsiz bir platform: avantaj ve dezavantajları bir liste

web siteleri oluşturmak için ücretsiz platform - bir kuruş ödemeden, web programlama herhangi bir özel beceri olmadan (vb çevrimiçi mağaza, kartvizit, ...) kendi kaynak hazırlamak için bir fırsattır. çevrimiçi hizmetler sayesinde sadece bir web sitesi oluşturmak değil, aynı zamanda kalıp uygun bir sevindirici tasarımında dekore etmek, modüller dolgu ve metin ve gerekirse hatta kendini ayarlar.

Tabii ki, sitelerin tasarımcıları olsa profesyonellerin işin kalitesi önemli ölçüde aşağı bir web geliştirme, basitleştirmek. Öte yandan, kendi web sitesi oluşturmak için ücretsiz bir platformdur kendi avantajları vardır:

  • kullanımı kolaydır ve özel bir yetenek gerektirmez;
  • tasarım bölümü bazı metin ve düzenini ayarlamak için izin metin ile bağlantılı değildir;
  • Sen şablonu yeterince gibi seçtiğiniz site tasarımının gelişimine zaman harcamak gerekmez;
  • Ortam yüklenmesi kolaydır;
  • değişiklikler uygulamadan hemen sonra, hızlı bir şekilde yayımlanır;
  • Sen yedekleme sunucu yapıcısı bulunan tüm veriler depolama hakkında endişelenmenize gerek yoktur;
  • Bazı platformlar başka barındırma sitenin transferine izin;
  • Web sitesi kolayca mobil uygulamalara adapte.

Bu yazıda size bir Rusça ücretsiz bir web sitesi, yanı sıra bunların temel özellikleri (kapasite, kolaylık ve böyle devam eder. P.) oluşturmak için üst platformlar bulacaksınız, hizmetlerin çok çeşitli onları ayırmak için izin verin. çeşitli kullanıcı kategoriler arasında kanıtlanmış tek kanıtlanmış zaman ve trafik motorları sunulan sıralamasında, içinde.

Wix

Wix - belki de en iyi platformu dünya çapında 55 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ücretsiz bir site oluşturmak için. sezgisel bir arayüz, düzenleme öğretim malzeme kolaylığı: Wix ana avantajı basitliğidir. Oldukça basit ve erişilebilir ve web sitesi kodu yazma hakkında herhangi bir özel bilgi gerekmez. Diğer bir avantajı fonksiyonları ve çoklu (500'den fazla şablonları) tasarımları çok sayıda yanı sıra kendi yaratmak yeteneğidir.

Bu platform üzerindeki uygulama siteleri yaratıcı sanatçılar, fotoğrafçılar, blogcular ve küçük çevrimiçi mağazalar geliştiriciler için Wix idealdir ürün veya olağandışı öğeler el yapımı, böylece daha yaratıcı olduğu gibi.

Yararlı başka bir bonus - online tavsiye, geri besleme sistemi veya çevrimdışı için kullanabileceğiniz widget kurulumu olasılığı. Wix de mobil versiyonu için sitenin transferi için fonksiyonel bir hizmet sahip ve Google ve Bing arama motoru optimizasyonu için uyarlanmış. teknik tarafı müşteri destek merkezi omuzlarında tamamen, dolayısıyla site işin bozulması olmuyor.

eksileri Ben şablon düzenleme ve html kodu, bu nedenle profesyonel bir web tasarımcısı imkansızlığını bahsetmek istiyorum, büyük olasılıkla, dönüş hiçbir yerde olacak, ama yeni başlayanlar sitesinin oluşturulması zorluk olmayacaktır. Başka bir dezavantajı - ücret tabanlı hizmetler çok sayıda ve yetersizlik ücretsiz sürümü reklamları kapatmak için.

Genel olarak, düşük maliyet ve teknik bilginin tam olmaması, bedave web siteleri oluşturmak için bir platform seçerken Wix dikkat değer.

UCOZ

Listede ikinci, ama en az, UCOZ platformu - Web'de en eski 2015 onuncu yıldönümü kutlandı etti.

Tasarımcı UCOZ - ücretsiz online kaynakların yaratılması için gerçekten en güçlü araç. kartvizit, Açılış-Page bir online mağaza, blog, forum ve daha fazlası: Zengin işlevsellik ile donatılmıştır, web sitesinin her türlü yapmanızı sağlar. Eğer oluşturmayı seçerseniz, örneğin, bir Internet vitrin, size onunla çalışmak gerekir her şey var emin olabiliriz.

şablonlar gelince, burada seçim Wix şekilde geniş değil, ama $ 20-40 küçük bir toplamı için tam olarak internette sizi uymayan geliştiricilerin, özel bir tasarım alabilirsiniz.

Artı tarafta biz güçlü bir SEO modülü sayesinde arama sorguları üst saflarında siteyi tanıtmak yapar koydu.

eksileri. reklam olmadan web siteleri oluşturmak için ücretsiz platform nadiren UCOZ istisna oldu, bu yüzden afiş yalnızca premium ödeme yapıldıktan sonra kaldırılabilir. Ödeme konuşan tarifeler UCOZ hazır ve güzel bir kuruş mal yoktur ve ilk 2 gün boyunca kayıt geçerli% 50 indirim sonra. Artı bir prim hesabı, ikinci düzey etki bağlayabilirsiniz.

İdeal oran böylece Sonuç olarak, başka bir yerde bulamazsınız "fiyat - kalite" Ancak, yeni gelen sıfırdan bir site ile başa çıkmak için zor olacak, burada çok daha kolay ve daha ilginç deneyimli bir web tasarımcısı.

A5 platformu

hizmet A5 - - Yabancı Wix platformu benzer de ücretsiz bir web sitesi oluşturmak için üst platforma atfedilebilir. Bu, html ve flash bir web sitesi geliştirmek için izin verir hasat için bir tasarıma sahiptir ve işleme kendi oluşturmanıza olanak sağlar, özellikle video eğitimlerini bulabilirsiniz hizmet için, kullanımı basit ve sezgisel bir arayüz, yeni başlayanlar için uygundur.

Tek olumsuz - .. ücretsiz sürümü, yani Sınırlandırılması, fazla çalışma premium hesap satın almak zorunda kalacak.

Setur

Online mağazalar oluşturmak için iyi işlevselliği ile başka yerli analog Wix - Setur. Tipik olarak, web siteleri oluşturmak için ücretsiz platformu kategoriye rahatlık için bölünmüş birçok boşlukları bulacaksınız Setur genel tasarım şablonları şunlardır: "Eğitim", "İşletme", vb Ayrıca özel tasarım gelişimini sipariş edebilirsiniz ...

Neden Setur platformunda bir mağazası oluşturmak için en iyisi? İlk olarak, çok büyük bir rolü bu hizmet site arama sorguları üstüne alır ve bu nedenle en iyi potansiyel müşteriler tarafından ziyaret geçtiği arama seo promosyon öder. İkinci olarak, sitedeki herhangi bir veri, bloklar, mallara ilişkin bilgiler ve özel yazı tipleri kolayca ayarlanabilir. bir çevrimiçi mağaza için özellikle önemlidir üçüncü yerde, Setur, ücretsiz alan adı hatırlamak sitenin 5'ten fazla sayfalarını doldurmak için gereklidir elde etmek kolay sunar.

eksiklikleri arasında - ücretsiz bir hesap, afiş reklam hepsi aynı kısıtlama Kartvizit gibi ya İniş olarak sadece prim ve gelişme için minimum işlevselliği, neden olurlar.

NETHOUSE

İleri teknoloji platformları aksine NETHOUSE yapıcı seviyesi rakiplerine nedotyagivaet ancak, ücretsiz siteyi kullanmasını sağlar. ücretsiz sürümünde sadece reklam biraz ve yüklenen görüntüler sayısına kısıtlama olsun.

Tasarımcı Wix veya Ucoz ile karşılaştırıldığında oldukça basit bir tasarım desenleri vardır, en önemli kalite ve tasarım özgünlüğü olan küçük web sitesi için pek uygundur. Aksine, bir çevrimiçi mağaza yaratmak için uygun NETHOUSE platformu vb gibi nedenlerle diğer hizmetler ile online ödeme, entegrasyon alan alışveriş sepeti şablonuna, kalite seo promosyon ile çevrimiçi vitrininiz, vardır. D.

eksileri - 1C ile hiçbir entegrasyon yoktur, bazı kaynaklar üzerindeki sitenizi doğrulamak için her zaman mümkün değildir, hiçbir şey bu kadar deneyimli kullanıcılar web siteleri oluşturmak için diğer ücretsiz bir platform yaklaşacaktır, html kodu değiştirilebilir.

Webydo

Yukarıdaki ücreti Platformunun tek bir web sitesi oluşturmak için, ama burada söz tesadüf değil. Bu profesyonel tasarımcılar eşsiz ve çok yüksek kalite ve iş yerinde, ve kayıt Landing, alışveriş ve iş kartları oluşturmak için bir hizmettir. Büyük işlevsellik, modüller, widget'lar ve ayarlar çok sayıda - Ayrıca avantajları. yaklaşık 25 $ bir ay için iyi bir motor pahalı bir, eşsiz, şık bir web sitesi olsun.

Fo.ru

Fo.ru hizmet başlayanlar siteleri ile çalışmak için sezgisel basit bir arayüze ve yaratılış sürecinde değiştirilebilir ilginç desenler, çeşitli sahiptir. ücretsiz sürümü web siteleri oluşturmak için diğer ücretsiz bir platform taciz ediyor müdahaleci afiş reklamlar, değil.

eksiklikleri arasında - teknik destek düşük seviye, ödeme paketlerinin dayatma, gelişmiş kullanıcılar için özelliklerin düşük seviye.

Genel fo.ru - güçlü motoru ve ciddi bir seo promosyon olmadan ya da sadece web siteleri oluşturmak için öğrenme olanlar için bir basit, hızlı ve özgür bir yaşam isteyenler için hizmet.

Umi

5-10 dakika bir site oluşturmak için gereken profesyoneller için Oluşturucu. Zengin işlevsellik, Drag & Drop, kendi motor ve büyük seo optimizasyonu için destek kanıtladığı gibi Öncelikle, mağazalar yaratılması hedefleniyor. Yeni başlayanlar için, belki de, işlemek için zor olacaktır. Başka bir etki alanına kurtuluş ve sitenin transferinin yüksek fiyata - sakıncaları.

Hangi platformu seçilir?

Platformlar sitenin sayısız oluşturmak ve bunların hiçbiri dezavantajları yok değildir. Size yakın seçebilmek için, belki de birkaç seçenek denemektir. En güçlü objektif Wix ve Ucoz vardır. aksiyon, kalite ve işlevsellik Hız onlar ücretli hesaplar için harcanan para bile haklı. diğer platformlar için olduğu gibi, örneğin, NETHOUSE, A5, Setur, bunlar ayrı bir hosting satın almak ve Joomla ve Wordpress siteleri oluşturmak için ücretsiz platformu kullanmak daha iyi olurdu aynı parayla, aksi halde, sadece ücretsiz sürümü kullanılmalıdır.

yerine bir sonuca ait

Kendi hayatını almak için harika bir yol para ve zaman tasarrufu - bedava web siteleri oluşturmak için Platformu. Ancak, kimin alanı adı noktaları o serbest bırakıldı gerçeğine bir web sitesi, bireysel internet projesi geliştirme faaliyetleri için yeterli olacaktır hangi büyük ticari alanları için serefsiz bakmak olacağını anlamalıdır. kendinle ilgili söylemek istiyorum, ancak henüz pazarlama faaliyetleri için yeterli para yok Bu seçenek bir iş takım açacak gibi görünüyor.

kullanmak için gidiş değildir bu özellikleri ve yetenekleri bağlamayın, basit ve sizin için anlaşılabilir görünüyor platformlar seçin. Daha iyi anlamına gelmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.