InternetWeb Tasarım

Web sitenize bir bağlantı oluşturmak için öğrenin

Siteye bir bağlantı yapmak için, birkaç yöntem kullanabilirsiniz. Ve birçok yönden Bu yapıldığında yolu bir bağlantı sonrası istediğiniz kaynağın bağlıdır ve ne tür bağlantı olacak.

Yani düzenli bağlantılar (ben direkt diyoruz) vardır, bu durumda, istenen sayfayı ve tarayıcı tamamen bağlantı adresi çubuğunu kopyalamak (bir barındırılan bağlantıyı götürmelidir hangi bir) açın.

Böyle şartlı sayfası yoluyla (bağlantısını kopyalamak sonra farenin sağ düğmesini kullanarak kopya olamazsa, ev (ana) sayfa ssilka siteye yönlendiren ile «ctr + sıcak tuşlarına basarken bunun için kullanmalıdır (bir örnek olarak sadece kullanılır) "), sadece planlanmış yerine takın. Bu basit bir metin belgesi veya HTML kodu eklemek için web sayfasında özel bir alan olabilir. Eğer tarayıcınızın adres çubuğundan kopyaladı Sonuç olarak, bağlantı görünecektir. Bu seferki belki sitesine bir bağlantı oluşturmak için en basit yoludur.

bağlantı (terim açıklama kolaylığı için sadece icat) dolaylı olduğunda başka yaygın yolu vardır. Eğer yukarıda örnek olarak verdiğimiz benzer bir bağlantı HTML kodu çizgi değil bu durumda, metin veya özel alanlar sitede böyle bir referansın yerleştirme kullanıcı önünde göreceksiniz. Bu uygulamada, bağlantı bağlantı verilir sayfaya yönlendirileceksiniz tarayıcı tıklayarak bir kelime veya kelime olarak görünecektir. referanslar web tasarımcıları yapma Bu yolu sayfaları güzel bir görünüm siteleri verip okuyucular için bunları optimize etmek arzusu denir. Kullanıcı bir makaleyi okuduktan eğer Sonuçta, sadece kelime "bağlantı" bile mavi vurgulanan ve etiketi ve http adresi ssilka tam doğrudan bağlantı karşılamak için metnin bundan çok göze çarpan ve rahatsız edici olmaz altı çizili okuyun. Ve sık sık sözler değil sadece bu yüzden metinde girilen bir bağlantı (denilen çapa) ile olan ilişkili ve yazının anlamı dahilinde edilir. Bu konuda arama motorları yakın ilgi. Nasıl çapa şeklinde sitesine bir bağlantı oluşturmak için. Bunu yapmak için, metinde bir referans doğru sözcüğü (cümle) seçmek gereklidir yerleştirin ve (tanımlanır kontrol paneli sonra metin, türüne ana menü «kelimesi» Text Editor benzer bir yazı tipi boyutunda, vs.), sonsuzluk sembolü «benzer simgesini bulun ∞ ". yazıt görünür ve giriş alanı "URL bağlantı adresi yapıştırın" olacaktır açılan pencerede o ve türüne tıklayın. Bazen kaynak kodunu içerebilir bu alan «http» ve bazen değil tanıttı, ancak her durumda, tam URL bu kaynak kodu ile başlamalıdır. Bundan sonra Tamam 'ı ve Metinde kelimenin tüm mavi renkle vurgulanmıştır ve siteniz için bağlantıların tarzı değişmedi eğer çizdi.

Ama, ya da nasıl kendisi aynı bağlantılar içerir içinde yapsın site için şapka yapmak için örneğin kenar çubuğundaki bağlantıları eklerken bu düğmeyi kullanamazsınız durumlar vardır. Bunu yapmak için, aynı zamanda çeşitli yolları vardır. Peki çapa olarak kenar çubuğunda sitesine bir bağlantı oluşturmak için. Bunu yapmak için, "HTML kodu eklemek" HTML kaynak kodunu (hemen hemen tüm SMS desteği bu fonksiyonu) ekleyebileceğiniz widget'ı veya alanını açın. Bundan sonra, kayıt etiketi ve href bağlantıyı kullanmalıdır. HTML konusunda uzman değildir ve bunu öğrenmek arzusu ile yakmak yok, ama eğer acilen el bağlantı oluşturmak gerekiyordu. Nasıl bu durumda web sitesine bir bağlantı yapmak için. Ve bu da sadece kullanmak gerekir HTML editörü böyle "Drimveve" olarak. Orada metin yazarak ve sekme "kaynak kodu" na geçerek yapabilirsiniz bağlantılar oluşturmak için düğmesini kullanarak bağlantılarla dolu adresini kopyalamak için.

biri diğerine sayfa, referans yardımı ziyaretçileri yönlendirmek ve sitenin tasarımını modernize ek olarak arada. Örneğin, temalar için farklı bir standart kullanarak birçok yeni web sitesi sahiplerinin, başkalarına site için bir arka plan yapmak nasıl bilmiyorum. Ve bunun için sadece gerekli size arka plan görüntüsünü almak web siteniz için ve bunun yerine yeni yolunu ayarlamak için eski görüntüye eski bağlantıların görüntülerle kök dizine yükleyin gerekir. Hepsi bu kurnaz bir yol değildir, kolayca sitenin arka planını değiştirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.