SağlıkMüstahzarlar

'Protargolum' açılan

ilaç "Protargolum" - yaygın tıbbi uygulamada kullanılan, düşer. Rinitisin çeşitli tedavisinde ve kulak hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Anti-enflamatuar ajanların grubundan atfedilen "Protargolum" alt lokal olarak kullanılmaktadır. bileşim, gümüş proteinat içerir.

Açıklama. Hazırlık koyu kahverengi bir renk bir sıvıdır.

Farmakoloji. Damlalar, antiseptik sıkıştırıcı ve anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Gümüş aktif ömrü ve bakterilerin büyümesini ve deoksiribonükleik kendi kaynağı (kısa DNA) bağlantılar etmemektedir. Hazırlık, burun mukozasını gömmek için kullanılır.

Endikasyonları. "Protargolum" Aşağıdaki durumlarda reçete edilir düşer:

- rinit,

- akut rino-farenjit,

- larenjit,

- üretrit, sistit (ve diğer genitoüriner sistem hastalıkları enflamatuvar doğası)

- adenoidler,

- konjonktivit.

orta kulak iltihaplı hastalıklar için başka maddeler ile kombinasyon halinde belirtilen "Protargolum" bırakır.

kendi "Protargolum" ile tedaviye başlamadan önce, bir uzmana danışmalısınız.

"Protargolum" damla aşırı duyarlılık belirtileri vakalarında kontrendikedir. Buna ek olarak, kılavuz emzirme ve hamilelik sırasında temkinli kullanımını önerir. Bir emziren anne tedavi damla başlayabilir, ancak öncelikle doktorunuza danışmanız gereklidir.

Yan etkiler. Preparatın uygulanması burun boşluğunda kaşıntı ve yanma hissi görünebilir.

Uygulama metodu. Tıp "Protargolum" topikal olarak kullanılmaktadır.

(Gonoreal üretrit ve kronik sistit 1-3)% çözeltisi kullanılarak idrar yolu ve mesane yıkama için.

oftalmi, akut konjunktivit ve blefarit% 0.05-2 solüsyonu kullanın.

Burun içinde damlatma için% 2'lik bir çözümde "Protargolum" damlacıkları kullanılması önerilir.

Tüm gırtlak% 3 solüsyonu kullanılır.

Sulu burun pasajları kullanıldığında iyice temizlenmelidir. İlaç yüzükoyun pozisyonda olmalıdır gömün. İlacın "Protargolum" pozitif etkisi düzenli kullanım 3. gününde görünür. Süresi - 2 haftaya kadar. Gerekirse, ek tedavi doktora danışmalısınız.

Ilaç yaygın Avrupa ülkelerinde kullanıldığını belirtmek gerekir rinit tedavisi , çocuklar ve yetişkinler hem de.

Yayın Formu - toz. Bitmiş çözümün raf ömrünü 30 güne sınırlı olduğundan bir damla reçeteyi eczanede hazırladı. Satın Al "Protargolum" çözümler hazırlanması özel eczanelerin birleşmeyen gibi sadece kamu eczaneler düşer.

Genel olarak, kişisel deneyimlerine dayanarak, bu ilaç oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz. Eylem "Protargolum" uygulamasının ikinci veya üçüncü gününde öne çıkmaktadır: mukozal ödem, irinli içeriğini daha kolay burun boşluğu ayrılmış, daha kolay burun nefes azalmıştır. Vurgu rengi kanın söz konusu pıhtıları gibi, kahverengine döner, ancak mukus lekeli hazırlık seceding beri, korkmak gerek yoktur.

Ve tavsiye etmek istiyorum. Önce damla çocuk "Protargolum" burun boşluğu iyice durulanmalıdır. Bu kolayca, saflaştırılmış deniz suyu içeren özel püskürtme yoluyla yapılır. Tuzlu su mukus burun serbest yardımcı olur ve onlar yola serbesttir. Sonra, pipetleme temiz bir ucunda gömmek anlamına gelir. "Protargolum" derin nüfuz kazı bırakmak için, onlar yüzükoyun pozisyonda olmalıdır.

Güvenli ilaç "Protargolum" tedavisi için uygundur çocuklarda rinit ve yetişkinler. düşük maliyetle çok etkilidir. Ancak, reçetesiz, başka herhangi bir ilaç gibi ilaç "Protargolum" kullanılmamalıdır. Doktorunuz damla ilaç verdiyse "Protargolum" onların tedavi rejimlerinin sadık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.