Sanat ve EğlenceMüzik

Alexander Krasovitsky: biyografi ve kişisel hayatın ayrıntılarını

Alexander Krasovitsky - ünlü çağdaş şarkıcı. Halen Petersburg rock grubu «Hayvan Caz" ve genç ekibinin Sıfır İnsanlar bir solist olduğunu. Buna ek olarak, Alexander diğer ilginç projelerde yer almaktadır. Ama fanlar yaratıcılık, aynı zamanda özellikle sevdiğiniz sanatçı, şarkıcı Maksim ile olan ilişkisinin özel hayatında sadece ilgileniyor.

Çocukluk ve ergenlik müzisyen

Alexander Krasovitsky da takma Mihayloviç altında da bilinir. müzisyen Magnitogorsk kentinde 8 Haziran 1972 tarihinde doğdu. Çocuklar ve gençler Magadan içinden geçti. Genç yaştan itibaren, Alexander müziğinin düşkündü ve kötü koro halinde konuştu.

Ama genç bir adam şarkı kariyer için başlangıçta düşünülen etmedi. Bir üniversiteye girmek için zamanı geldiğinde Yani, Alexander St. Petersburg Devlet Üniversitesi Sosyoloji Fakültesi seçti.

Genç bir adam başarıyla eğitim almış lisans öğrencisi oldu. Ciddi bilimsel bakış açısı açıldı, ancak herkesin sürpriz önce Alexander okulu bırakmak zorunda ve müzik endüstrisi kendilerini test etmeye karar verdi. Sonuç heyecan verici projeler ve başarılı bir kariyer ortaya çıkması oldu.

Müzik şarkıcı projeleri

Krasovitskogo müzikal kariyeri "Aqua Vita" adlı ilk solo projesinin oluşturulması ile 1998 yılında başladı. İki yıl kadar Alexander başka Bitkisel grupta davrandı. Müzik grupları stilleri grunge ve sanat çekirdek edildi.

2000 yılında Alexander Krasovitsky müzisyenin favori çocuğu ışığına çıkararak, bir grup başlamaya karar -. «Hayvan Caz"

O ana kadar solist olarak hizmet veren ve neredeyse tüm kelimelerin ve müziğin yaratıcısı. Ona göre, o başkası tarafından yazılmış şarkı söylemek değil, nedenle başkasının iç dünyası denemek için çok zordur.

Dört yıl önce, katılımcılardan birinin «Hayvan Caz» Alexander Zarankinym birlikte, yeni bir grup Sıfır İnsanlar yarattı.

Solist, eleştirmen, aktör

Başarılı müzikal kariyeri Alexander mükemmel şov dünyasının diğer alanlarda kendini gösterebilir engelleyemedi. Örneğin, bir araya katılımcılardan biriyle on beş yıldır Krasovitsky St. Petersburg Modern müzikle ilgili Hayvan Caz" Igorem Bulyginym lider siteyi«. Ana vurgu genç alternatif gruplarından üzerindedir. İskender'in deyişle, web sitesi gruplardan her bir buçuk binlerce hakkında bilgi sağlar.

2003 yılından beri, dört yıldan fazla Krasovitsky yardımcısı editörü olarak parlak yayın Fuzz çalıştı.

Alexander başarılı müzisyen, aynı zamanda bir sinema oyuncusu olarak sadece gerçekleşti. Yani, geçen yıl o filmi "okul tetikçi" bir rol oynamıştır. İlginç bir şekilde, bandın ana film müziği şarkıcının kayıtlarından şarkısı "Yalan" idi "REM uykusu".

Kariyeri boyunca, İskender defalarca fahri müzik ödülü ile onurlandırdı. Özellikle, yılın en iyi film müziği olarak kabul edilmiştir şarkının "Adım Breathe", 2007 RAMPA Ödülü'nü almıştır.

şarkıcının Kişisel hayatı. şarkıcı Maksim ile ilişkisi

Parlak müzikal kariyeri, filmin çekimleri birçok projeye katıldı - bu Aleksandr Krasovitsky ulaşmayı başardığını ne olduğunu tam listesi değildir. şarkıcının Kişisel hayat yine nadiren halka kullanılabilir hale gelir. biliyor musunuz Bu öğrenci olarak evli olmasıdır. Bir kızı bu evlilikten doğan ve şimdi zaten oldukça olgun olduğunu. aile bölmek gerçeğine rağmen, Alexander eski eşi ile sıcak ilişkiler içindedir.

Birkaç yıl önce medya roman Krasovitskogo ve şarkıcı Maxim hakkında raporlar doludur. iki müzisyen önceden gerçekleşmiş ve o ve o bir önceki evliliğinden bir kızı var - Birçok ilişkilendirebilirsiniz.

Alexander Krasovitsky ve Maxim bir konser «Hayvan Caz buluştu." Bu toplantının sonucu bir sonucu, bir kasırga romantizm iki aydınlık ve sıradışı yaratıcı bireyler olarak, şarkıları birlikte yazıp için karardı.

Aşıklar iki ortak klip kaydetmek başardık. hatta birlikte kısa bir hayatın ardından, Alexander Maxim teklifte bulunmuş Orada konuşmak edildi. Beğenin ya da beğenmeyin bilinmeyen, ancak bu ilişki daha bir şey haline gelişmemiştir. Yakında şarkıcı Maxim ve Alexander Krasovitsky ayırdı. Detaylar, bunların hiçbiri bildirdi. Ancak, İskender'in göre, bir bütün albüm «Hayvan Caz" eski sevgilisiyle ilişkilerine değinilmiştir.

Alexander Krasovitskogo hakkında ilginç gerçekler

  • Alexander Krasovitsky korkunç imza imzalamak ve performansları sonrasında hayranlarıyla fotoğraf çekmek için seviyor.

  • Şarkıcı neredeyse sol kulak duymadı bilinmektedir.

  • Mihayloviç güçlü miyopi olarak, ancak yakın zamana kadar, oydu, sahneye geliyor, ilkesi herhangi gözlük veya lens değil.

  • bariton tenor ve aralık - - üç oktav İskender'in sesinin tınısı.

  • Sadece otuz üç yaşındayken, müzisyen vaftiz oldu. Bu karar yaşam ve din üzerinde uzun yansıma sonucuydu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.