SeyahatYol tarifi

Küba Cayo Largo - cennet

adalar Kannareos güney-doğusunda yer alan Pelican Island gibi daha bilinen Küba Cayo Largo, gelen seksen kilometre Küba adasında. Bunun uzunluğu - sadece 25 kilometre.

Tamamen kireçtaşı inşa edilmiştir ve bu nedenle plajları yumuşak, ipeksi, beyaz kum ile kaplıdır. adanın kuzeyinde birçok sığ tuz gölleri, mangrov çevrili.

Cayo Largo tarihi, Küba çok zengin ve ilginçtir. Başlangıçta, balıkçılık akınlarda bir üs oldu gibi ünlü korsanlar Jean Latiff, Drake, Henry Morgan gibi kaldı. 1494 yılında ada ve Columbus indi.

Bu yerlerde 16-18 yüzyılda neredeyse iki yüz gemi batırdı. o korsanların Küba Cayo Largo gizli hazineleri bulunan bir efsane bile yoktur, bu yüzden sık sık araştırmacılar ve avcılar hazineler var bulunabilir.

Cayo Largo neredeyse medeniyet izole edilir ve bu nedenle onun benzersizliğini korudu. Burada, tropikal zengin bitki örtüsünün ortasında güvenle gezinme Flamingolar ve görülebilir gri balıkçıl, ve küçük Berhad.

On dokuzuncu yüzyılın cazibesi ile barış korunmuş bu cennete, el değmemiş doğası uzakta koşuşturma gitmeyi tercih edenler çekiyor. Küba Cayo Largo beyaz kumlu sahili ile ünlü, toplam sayısı düzine bir çift daha zorlukla fazlasıdır. Ancak, onlara kalanı - bu bir zevk: orada bir fırtına asla ve su 26 derecenin altına soğutmak değildir ve.

Bu yerde dünyanın en büyük engel ikinci çünkü Kristal berrak deniz, dalış tutkunlarını çeken , mercan kayalığı barakuda, marlin, ıstakoz, orfoz vb: sarp duvarları ve sualtı tünelleri, hem de sakinleri çeşitliliğini isabet

dünyadan bazı izolasyon rağmen, Küba Cayo Largo unutulmaz ve eğlence dolu bir tatil için mükemmel fırsatlar sunan, iyi gelişmiş turizm altyapısı vardır. Ada hatta kendi uluslararası havaalanı inşa günü, dış iletişim sağlar.

Cayo Largo, son derece olumlu, turistlere doğa ile konfor ve uyum birleştiren yedi üç ve dört yıldızlı otel, toplam sunuyor kalışlarını inceledik.

Dalga olmadan pratik olarak var ve kar, kum ve deniz mavisi tonları şaşırtıcı olarak beyaz birleşmesi: adanın en huzurlu ve güzel bir plaj Las Sirenas kabul edilir. Biraz daha uzakta ve alan otel ile plaj Lindamar.

Eğer doğu sahil boyunca biraz daha götürmek, bu izlenimi verir : ada ıssız olan birçok küçük tepeler arasında ve uçurumlar un, kum gibi ince küçük plajlar bir sürü kayboldu. sahil bu bölümü çünkü deniz yoluyla doğru büyüyen palmiye plantasyonları hindistancevizi denir.

Onlar tam anlamıyla tüm Sahili kaplı: Küba Cayo Largo o bisiklet veya ada etrafında seyahat ve doğal güzelliklerinin tadını ve turistler tekneler ve katamaranlardan hizmetlerine adaları komşu geziler için hangi bir moped kira yeterlidir geçmeye böylece küçük.

Ve eğer dünyanın en iyi denilen Liberty adasında plajları, Cayo Largo, Küba sahilleri - ilk bu listede.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.