Spor ve SağlıkEkipman

Elipsoit - kilo kaybı için eğitmen. Doğru eğitmen nasıl seçileceği etmeye yönelik birkaç ipucu. yorumlar sahipleri

çevre, hem de iş ve eğlence koşulları mevcut durumu neredeyse her zaman sadece sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi değil, aynı zamanda insan vücudunun ortaya çıkmasıdır. Bu ekle, böyle gıda, pişirme yöntemleri ve insan tembellik kalitesi gibi faktörler, sonuç içler acısı rütbesine hoşgörülü deşarj olur. İnsan vücudu birbirleriyle ilişkilidir bileşenleri, tek bir sistemdir. En az bir küçük alanın Arıza bütün sistemin işleyişinde küresel değişimlere yol açar. Ve sık sık pek çok sorunun ortaya çıkması için bir katalizör kendisi hiçbir yerden gelmiyor obezite, ve ciddi sonuçları vardır. Buna dayanarak diyebiliriz ki elipsoit (eğitmen) - aşırı kilo sorunu çözmek için ve normal vücut getirmek için gerekli tüm özelliklere sahip bir ürün.

İnsan hep bazen başkalarının olumsuz deneyimler dikkat ederek değil bir sonucu olarak düşünmeden, onların sorunlarını çözmek için en kolay ve en ucuz yollar arıyor. kilo kaybı için çeşitli ilaçlar ve sadece hayallerin gerçekleşmesi neden yaygın olarak kamuoyuna egzotik yollar, aynı zamanda genel durumu üzerinde olumsuz etki. Er ya da geç, hemen hemen herkes hareketi görüşündedir - hayat bu ve onların sorunlarını egzersiz yapmadan çözülemez. Ama şu anda bu anlayış döküntü eylemleri yapmak gerekli değildir. daha ciddi ve dikkatli bu konuları ele almak zorunda kilo alma, süreci eşlik eden vücut nüansları, bazıları. Eklem sorunları, aritmi, nefes darlığı ve osteochondrosis - fiziksel strese yaklaşımı tanımlayan hastalıklar.

simülatörü ve avantajları aşağıdaki ayrıntılı anlatım

Elipsoit - ne olursa olsun fiziksel parametrelerin insanların hemen hemen her türlü kullanabileceğiniz bir simülatör ve tıbbi kontrendikasyon varlığı. Bu simülatörün olumlu etkisi gibi aksiyon öğeleri birleştiren çalışmaları yöntemine dayanmaktadır koşu bandı ve step. Nedeniyle eliptik yolu altında yapılan bacakların hareketi, yanı sıra ek işlevlere, ellerin zoruyla hareket kollarını getirmektir, Eleptik hemen hemen tüm kas gruplarını kullanır. Aynı zamanda fiziksel yükü dağıtır ve egzersiz yaparken işlenen çabaları optimize eder. Diğer şeylerin yanı sıra, bu simülatör o spor dünyanın en popüler ürünlerden biri yapmak çok avantaj vardır. Elipsoit - bir simülatör, görünümü hakkında daha iyi bir fikir vermek ve cihaz bir fotoğraf - kilo kaybı için birkaç gerçekten etkili araçlardan biridir.

Bu ürün aşağıdaki avantajlara sahiptir.

 1. simülatörde eğitim trenin diğer modellere kullandığınız kas gruplarını aktive sırasında oldukça problemlidir. Kadınlarda Kalçalar ve uyluk hemen hemen her zaman özel bir yaklaşım gerektirir ve onların eğitim zaman ve çaba ister. Bu sorun bir elipsoidal eğitmen ile bir kaç kez azalır. Sorun alanları üzerinde etkisi çok işlem otomatik olarak gerçekleşir ve sonuç uzun sürmez. Diğer şeylerin yanında, bacaklar eller, kaslar, omuzlar, sırt ve göğüs, aktiftirler. Tüm yük uyum vücuda dağıtılan senkronize edilir.
 2. Nedeniyle katılır eğitmen verir vücudun, pozisyonuna, tamamen omurga ve ayak eklemleri, özellikle diz ve ayak bileği stres elimine edilir. Bu gerçeği göz önüne alarak, güvenle kullanımı elipsoit (simülatör) ilgili hastalıklardan muzdarip olan duyanlar bile söyleyebiliriz.
 3. hiçbir şey kalp pili kategoriye girer için egzersiz ekipmanları Bu tür değil. Kullanımı tansiyonu stabilize, kalp fonksiyonunu harekete geçirir ve genel sağlık geliştirir.
 4. Onun aerobik kapasitesi hakkında unutmayın. Ürünün sık kullanımı dakikada tüketebilir oksijen miktarının artırılması, dayanıklılığını arttırır. Farklı yüklere maruz bu gösterge, insan vücudunun etkili kapasitesini belirler.

Bir simülatörü, farklı pozitif bileşeni gözden nüfusun tüm kategoriler için yaygın aşkı kazandı - çok olumlu yönleri varlığı göz önüne alındığında, elipsoid şaşırtıcı değildir.

Doğru egzersiz makinesi nasıl seçilir

Kullanım kolaylığı ve uygulamaların geniş olmasına rağmen, hafifçe alınmış elipsoid istenen modeli seçmek için gerekli değildir. Her kişi modelleri çeşitli üreten üreticiler tarafından hedeflenen bireysel fiziksel parametreleri ile bir kişidir. Bu nedenle, bu aşağıdaki noktaları dikkate almak en iyisidir.

 1. kişinin ağırlığı. Birçok ürün bu parametreye kısıtlamaları vardır ve 100 kg'a kadar insanlar için tasarlanmıştır. dikkate bu faktör almamak, sen eğitim simülatörü etkinliğini azaltmak ve servis süresini azaltabilir.
 2. elipsoidinin şasi özellikleri. Modern üretim, uzak sistemin mekanik yükten almaya çalışırken onun ürünler kendi manyetik meslektaşı ayarlıyor. Bu faktör barış bebek üzerinde olumlu bir etkisi vardır onun operasyonunda bu Simülatör farklı asgari gürültü seviyeleri olarak, genç anneler için vazgeçilmezdir.
 3. İnsan vücudunun parametreleri. Örneğin büyüme adım uzunluğu ve hareket kolu genliğine bağlı olarak değişir. Bu nedenle, minyatür figürler olan bir kişi, uygun sonucun eksikliği neden olacaktır egzersiz yaparken rahatsızlık garanti masif modelleri dikkat yoktur.
 4. Boyutlar ve elipsin tasarımı. Her eğitmen uyumlu insan yerleşimine alanında sığmayan. ve büyük ebatları olan modeller, rahatsızlık yaratabilir. Bu nedenle, ortaya çıkan modelin edinimi konumu ve saklama koşullarına karar verirken tek olası yol olacak. Bu şaşırtıcı olumlu duygusal rengini gözden ev (Elipsoidde) için egzersiz donanımları katlama gibi tür, en sık uygun koşullarda kullanılan bu nedenle içindir.

simülatörü teknik özellikleri

İki simülatörleri örnek üzerinde daha ileri hüküm ve kullanım koşullarını belirlemek için ve kendiniz için doğru bir model seçmek için, genel resim üretimini tahmin edebilirsiniz. Bu iki numune cihazı ve teknik özellikleri bakımından farklara sahip en ekonomik düzenlemesini sağlayacak zamanda.

HouseFit HB 8169S

 • Simülatör kayış yükleme sistemine sahip;
 • ağırlık limiti ilgili 100 kg;
 • Volan ağırlık - 5 kg;
 • Boyutları - 88h53h145 cm;
 • 12 kg toplam ağırlığı.

bilgisayar gibi faktörleri yansıtan tek penceresi vardır:

 • eğitime harcanan zaman;
 • Hareket hızı;
 • Geçti metre;
 • Kalori tüketimi ve diğer parametreler.

Bu tür bir simülatörün maliyeti 200 220 $ arasında değişir.

HouseFit HB 81651ELS

 • Yükleme, manyetik sistemi;
 • ağırlık limiti - 110 kg;
 • Volan ağırlık - 6 kg;
 • Simülatör kolu inşa atımı ölçümü için Cardiosensor;
 • Boyutları - 108h60h157;
 • toplam ağırlık - 12 kg.

Fiyat - 315 ila 325% ile

Tüm ürünler üretici 12 ay içinde çalışmasını garanti eder.

dikkate Tüm ipuçlarını alarak ve çeşitli modellerin, sorunun teknik özellikleri hakkında bir fikir sahip: "elipsoid (eğitmen) nasıl seçileceği," oldukça basit ve hızlı bir şekilde çözülebilir.

simülatörleri ve tıbbi kontrendikasyonları eğitimleri için hazırlıklar

Hatta elips gibi bir simülatörde Herhangi bir egzersiz, bazı eğitim gerektirir. sınıflar önce ısınmak emin olun. hafif bir eğim oluşur ve ağız kavgası yakında yaralanma ve yorgunluk önlenmesine yardımcı olacaktır Küçük karmaşık egzersiz. Ana yüklerin önünde boyun ve ellerin Rotasyon ayrıca temel eğitim için gereklidir. Bu olumsuz genel sonucu etkileyecek şekilde, ısınma sırasında çok fazla peretruzhdaetsya gelmesin. Çeşitli germe egzersizleri ve gerektiğinde tüm kas gruplarını ısınma ve olumlu genel tonu etkileyecektir.

Biorhythms genel vücut. Lark sabah yapılması tavsiye ve baykuşlar edilir - akşamları, ama yatmadan önce 2 saate kadar. İyi beslenmek 2-3 saat sonra, okuldan sonra olmalıdır.

Yüksek kan basıncı olan kişiler onların sağlığı için dikkat etmelidir ve güçsüzlük ve baş dönmesi vardır durumlarda meşgul etmez. Bu durumda darbe ölçmek için simülasyon prob yapısında bulunması gereklidir. astım ve ödem varlığı, hem de taşikardi ve anjin nöbetleri doktora danışmanız gerekebilir ve hastalık Kanser Planı ve şiddetli diyabet genellikle istihdam olasılığını ortadan kaldırabilir.

Elipsoit (kilo kaybı için eğitmen) herkes Formunu korumak ve olumlu bir sonuç beklemek sağlayacaktır. Ancak, bir elips üzerinde bir egzersiz başlayan biri hemen sınırın ötesine vücudu yüklenirken, savaşa Aceleyle gerektiğini unutmayın. Sağ ritm içine almak yardımcı olmak amacıyla süreci uyarlamak için tasarlanmış kolay modda, İşlemler.

egzersiz sırasında duruş Özellikleri

Bu Eleptik istihdam eğitimi için daha nitel bir yaklaşım için oldukça etkili olmasına rağmen farklı teknikler ve hileler kullanmak gerekli olduğunu belirtmekte fayda vardır. sürecin kendisi bir sınıf normalde tam olarak tüm kas gruplarını aktive etmez olduğunu. Bazı küçük bölümleri mükemmel sonuç için yük ve pozitif gerçek kan, gelen oksijen artmış bir hacim, ancak yetersiz alır. Bu sorunu çözmek için yardımcı olur temel teknik egzersiz yaparken vücudun pozisyonunu değiştirmektir. Tamamen elipsoidinin etkili kullanımı tüm sırları için, vücudun farklı pozisyon daha ayrıntılı olarak ele alınmalıdır ve eğitim sürecine Bu faktörün etkisi ile ilgili.

 1. Dik pozisyon büyük kas gruplarını aktive etmek için.
 2. poluprisede üretilen Geri hareket, bu hareket yönüne vücut besleme bölge ve kalçalar aktive kasları hamstring tendonları.
 3. gövde öne doğru olan hareketin işlem, maksimum egzersiz ve uyluk kasları içerir.
 4. Ayrıca bacak ve kalça kasları aktiziviruet oturuyor.
 5. çaba kolları üzerindeki tüm pozisyonları herhangi bir karmaşık özellikle etkili kılacak silah kasları, sırt omuz ve göğüs kapsar.

eğitmenler ve satın yollarını maliyeti

Elipsoit (simülatör) yeterli kazanmak. Bu nedenle ürünün dikkat faydalarının uzun listeye talebin yüksek oranlarda yansır en yüksek düzeyinde olduğunu. Ve giderek Elipsoidlerin sağlık kulübünde istihdam için değil, aynı zamanda eğitim için evde sadece kazanılmış, bu yüzden birçok şirket uzun ürünlerinin listesinde bu simülatörleri dahil ettik. Modern teknolojiler sadece uzman spor mağazalarında veya imalat şirketlerin yetkili temsilcilerinden, aynı zamanda çevrimiçi mağazalarda bir elipsoidi, almak için izin verir. Bu yöntemi kullanarak, çeşitli geziler yapmak zorunda kendinizi kaydederek, zamandan tasarruf ve işlem basit ve kullanışlı yapabilirsiniz. Çeşitli sitelerde eklenmiş fotoğrafları ve kesin özelliklere sahip ürünlerin büyük bir seçim de. Evinizi terk olmadan, telefonda profesyonel tavsiye almak veya çevrimiçi danışmanlık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Maliyet modeli özellikleri ve ek fonksiyonlar yer olup olmamasına bağlı olarak değişir. 400 $ ortalama fiyat eşiği $ 400-700 daha profesyonel modelleri 900 $ yukarıda fiyatlandırılır edilir - Düşük seviye modelleri aralığında 200 içindedir. fiyat farklılıklara rağmen simülatörleri çoğunluğu yerleşik bir MP3 çalar nabız monitörü ve benzeri benzer parametreleri ve böyle güzel dokunuşlar var kalori tüketimi.

kilo kaybı için egzersiz sırası

Eğitimin başlangıç egzersiz hakkında unutmamak gerekir önce. İlk defa, işletim süresi ve mesafeyi arttırarak, hem de vücut tonlama getirme amaçlı bir yavaş hareket yapabilirsiniz. 1.5-2 hafta boyunca 3-4 km boyunca günde almaya çalışmalısınız. simülatörün güzellik favori şovu veya filmi izlerken onunla başa olabilir. Yürürken hareketin yoğunluğu artan mesafeyi artırmak ve yük ekleyebilir ilk eğitim ve adaptasyon sırasında. Paralel izleme, dikkatli sağlık ve refahını yapılmalıdır. Bu süre sonunda ana komplekse egzersizleri başlayabilirsiniz.

Vücudun kaslarında düşük yüklenme ile bir çalışma pozisyon almak ve biraz hızda hareket başlatmak için gereklidir. modda, daha sonra 5 dakika hareket kadar 20 dakika için dayanabilir olarak hareket yoğunluğunu arttırmak için gereklidir. Böyle bir maraton sonra yürüyüşün orijinal sürümüne gidin ve vücut kurtarmak için izin vermeniz gerekir. Biz vücut pozisyonunun kontrolü unutun ve bıçaklar omurga gönderildi böylece alınmalıdır bakım ve basın karıştığını olmamalıdır.

Diğer günler vücut pozisyonunda geri hareket ve değişiklikleri ile ilişkili diğer sistemleri alabilirsiniz. Seanslar eğlenceli olmalı hatırladı ve sadece uygun yük dağılımı ile elde edilebilir sevinç ile yapılmalıdır.

Elipsoit (simülatör) - yorumlar

Bu simülatör incelemeleri, genellikle belirtildiği gibi, son derece olumludur. Çeşitli forum ve web sitelerinde birçok insanın coşkulu yorumlarla doludur.

eklemlerin üzerinde minimum yük, evde rahat bir eğitim ve kişilerin tahmini çok sayıda fiziksel parametrelerini kontrol etme yeteneği olasılığı. vaat olumlu duygular her ortadan kaldırabilir tek faktör insan tembellik ve işe isteksizlik olduğunu. Tüm bedensel sınırlamalar yukarıda Be kaderinin efendisi olmak! Sağlık ve çok yakın küçük bir çaba yeterli güzellik. En yaygın tepkiler gerçekten yararlı bir egzersiz makinesi gibi bu ürünü karakterize. halkın çoğunluğuna göre, nadir durumlarda, toz etrafında topluyor ve başka bir "askı" dönüşür. üyelerinin çoğunun kelimelerin itibaren gözle görülür sonuç sadece yakıtlar arzusu bu simülatörün daha da faydalanmak için elipsin aktif kullanım 2-3 hafta sonra zaten geldiğini görülebilir. Bunca insan vücudunun parametrelerini kontrol etme olanakları ile büyük bir sonuç verdiğini, kullanım ve kullanım kolaylığı onun kolaylığı kutladı.

Genel iltifat sözcükleri yanında, elips simülatörü konuştu Herkes her zaman fiziksel verilere dayanarak gerekli yüklerin kendi seçimleri olasılığının düşündü ve gerekli günlük tüketimi kalori. Kullanıcı dostu arayüzü ve entegre müzik çalar ile en sevdiğiniz melodileri sayesinde dinlemek için yeteneği de gözden kaçmadı.

zorluklar korkmak ve cesaretle güzellik ve sağlık doğru adımları etmeyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.