Ev ve AileGebelik

Gelende ay hamile bir kadının karnında büyümeye başlayacak

İlk kez hamile kaldı Kızlar, göbek büyütmeye başlamak için ne ayda çok ilgililer. Bunlar vücutta meydana gelen herhangi bir değişiklik fark ve aynaya onlara bakmaya çalışın. Karında kayda değer artış sadece ikinci üç aylık ortasında görünmeye başlar Ancak, ilk aşamalarda bunu yapmaya gerek yoktur.

Hangi ayda hamile karnında büyümeye başlayacak üzerinde Bazı kadınlar, bu konuda iddia edebilir. Onlar her şeyin fizyolojisi bağlı olduğunu tereddütsüz güveni ikna edecek, bu yüzden erken 5 hafta olarak görünebilir. Fizyoloji, tabii ki, önemli bir rol fakat olası böyle bir erken dönemde gebelik nedeniyle karın artışı oynar. bütün mesele kadınlar hamileymiş rahim karın büyümesi, olağan büyüme farklılık kalmamasıdır.

midede erken artışın nedenleri

Erken gebelik (birinci trimester) 'de göbek büyüyen zaman, büyük olasılıkla bu pozisyonda kadınların karakteristik olan basit şişlik olduğunu. Bu iştah artışı nedeniyle ve kötü uyumlu ürünleri yiyor bağırsaktaki bakteri dengesizliğinin bir sonucu olarak çoğunlukla görünür. Bu sorunu gidermek, sen en sıradan bioyoghurt kullanabilirsiniz. mide artırabilir bir başka vesile - aşırı yemek olduğunu. Genellikle "ilginç bir durum" girerek kadınların yiyecek için sürekli bir ihtiyaç yaşamaya. Bu da aşırı yemeye ve vücut yağ artışa neden olmakta. Bunu önlemek için, bu (gövde gerektirdiği gibi), genellikle, yemek ama küçük kısımlar halinde en iyisidir.

gelende ay dolayı uterusun artışa karın büyümeye başlayacak

Gebeliğin başlangıcı ile rahim büyüklüğü artar ve yavaş yavaş üstüne çıktığında kasık kemiği. Karnın 13. Hafta yavaşça öne doğru beslenen başlar beri bir seviyede, yani. E., yaklaşık 12 hafta yer almaktadır. Ancak bu terim kızlar hala doktora büyüyen karın başlayacak hangi ayda o konuda bir sorum eziyet olabilir. görsel fark edilir değişiklikler, 16. haftada kaydedilmiştir olmasıdır. sonra - ince şeklin aynı zamanda sahipleri de daha önce bunları görebilir ve vücudun etkileyici miktarda bir kadın. Buna ek olarak, 16-inci hafta - bu sadece kaba bir zamandır.

Aslında, jinekolog hiçbiri hangi ayda büyüyen karın tam söyleyemem. Bu aynı zamanda miktarına, rahim büyümesi hızına bağlıdır amniyon sıvısı ve bebeğin gelişiminin hızında.

Bir kadın ilk kez hamile ise, kraliçe ve onun göbek, daha yavaş t büyüyecek. belirleyin. Kaslar kadar çabuk gergin değil. Eğer rahim duvarının çocuk sahibi her zaman gergin ve kaslar olur - elastik. Bu karın daha hızlı bir büyüme sağlar.

Sonra, büyüyen karın başlayacak hangi ayda da anne de fetüs sayısına bağlıdır. Bir çoklu gebelik rahim çok daha hızlı ve tekiz daha başkalarına daha iyi fark büyüyecek. Genelde, göbek büyümesi birçok önemli faktör tarafından belirlenir, bu nedenle her şey çok bireydir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.