Spor ve FitnessKilo Verme

Elastik rahip: basit egzersizler

Her kız güzel olmanın ve mükemmel vücuda sahip olmanın hayalidir . Herkes çekiciliğinden emin olmak istiyor. Bunun için çoğu plastik cerrahlara yönelir veya kendilerini fiziksel egzersizlerle tüketirler. Fakat hayaliniz güzel elastik bir papaz ise, bu gerekli değildir. Vücudun bu kısmı oldukça basit egzersizlerle düzeltilmesi çok kolaydır.

Squatlar, papazların elastikiyetini arttırmak için kullanılan en popüler ve etkili egzersizlerdir. Bu durumda, çeşitli şekillerde çömelebilirsiniz: Kalçanın kaslarını güçlendirmek için derin çömelin, bacaklarınıza güzel bir rahatlama vermek için hafifçe bacaklarınızı bükün, görsel olarak kas kütlesini artırmak için ağırlıklandırma ile çömelin.

Kıç elastik ve güzel nasıl olun

Gluteal kaslar birkaç nedenden dolayı elastikiyet kaybetmekle birlikte kural olarak pasif bir yaşam tarzı ve yerleşik bir çalışma sonucunda ortaya çıkar. Bu durumda iş başında çalışabilirsiniz. Bunun için, gerilme ve kasların gevşemesinden oluşan statik egzersizler sağlanır. Bu tür egzersizler her 2-3 saatte bir yapılmalı ve kaslar birkaç saniye boyunca 5-20 defa sıkılmalıdır. Sonuç olarak, esnek bir papaza ve bir tonda gluteal kaslara sahip olursunuz.

Evde Egzersizler

Ev işleri yaparken birkaç basit egzersiz yapabilir ve elzem bir papaz olursunuz. Mesela, doğru şey üzerinde eğilmek yerine, bok! Buna ek olarak, parmaklarınızdaki evin etrafında dolaşabilir veya ayaklarınızı hafifçe birbirinden ayırabilirsiniz. Bir çeşit yürümeye dönüşüyor . Uzun süre ayaklarınız üzerindeyseniz, dizlerinizi bükerek dönüşümlü olarak yükseltebilirsiniz - yeterince kolay ve etkili bir şekilde.

Maskeler ve fırçalamalar

Elastik bir papaz sadece sıkılaştırılmış bir kas değil aynı zamanda bakımlı bir cilttir. Vücut bakımı için özel tonoz etkisi olan özel yıkama ve maskeler zorunlu niteliktedir.

  • Yazlık peynir maskesi : Bu maskenin hazırlanması için 100 gram peynir ve 2 yumurta sarısı gerekir. Ürünler iyice dövülmeli ve problem alanına 5-10 dakika boyunca uygulanmalıdır. Açık alana havlu yerleştirin.
  • Ekmek maskesi : sütteki ekmek kabuklarını nemlendirin ve oluşan karışımı sorun alanına uygulayın. 10-15 dakika bekletin.
  • Kınanın ovulması : renksiz kına krem veya ekşi krema ile karıştırılır. Karışım 5 dakika boyunca hafif dairesel hareketlerle kalçaya sürülür. Daha sonra fırçalama su ile yıkanmalıdır.
  • Bademlerden ovmak : Birkaç badem iyice ezilir ve dövülmüş yumurta veya yoğurt ile karıştırılır. Ortaya çıkan karışım 5-8 dakika sürtünmelidir. Etkisini arttırmak için, kontrast bir duşla ovmayı daha iyi durulayın.

Hedefiniz elastik bir popsa, o zaman asansörü unutun ve merdivenden yürüyerek yürüyün. Düşük yaşam Yatarken yatan bile yapılabilecek egzersizler var. Örneğin sırt üstü yatın ve bacaklarınızı göğsünüze kaldırın, onları kucağınıza bükün. Egzersizi 30-70 kere tekrarlayın. Ve bu egzersiz programına "Bike" ünlü egzersizi eklerseniz, sonuç uzun sürmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.