Sanat ve EğlenceTiyatro

Muravyova ile performans "yağmur ipleri Üzerine". üretimin yaklaşık Misafir izleyiciler

Tüm Rusya için ikinci yıl için İngiliz yazarın ünlü gösteri gezdi "yağmur dizeleri üzerinde." oyun yazarı Albert Kowalski yazdıklarını hakkında? İnternet sitelerinde açıklamaya Duyuru sanatsal son yüzyılda İngiltere açıklar. Sonbahar, yağmur ve evinde bir suskun hizmetçi ile yalnız bir kadını yaşıyor. hizmetçi Pina - Bir tek sevinç hostes onun geçmiş yaşam anıları ve sadece dinleyici vardır.

Bu kimse "yağmur ipleri üzerine" kayıtsız (Muravyova ile performans) bırakır. sonu çoğunlukla hoş ve hevesli ayarlama Misafir izleyici. Oyun bir çok farklı gözlerle bakmaya kalbi kaybetmez ve arkana bakma, kişisel hayatında birşeyleri değiştirmek için yardımcı olur.

yapımların içeriği

Oldukça güvenli, ancak rüzgarlı tek kadın Bella bayan - Oyunun ortasında. Bu parlak bir aktris oynar Irina Muraviev. Bella o sadece kısa bir süre (oyundaki görünmüyor) canlı babasını ve veren yaşlı bir adam, ve bir hizmetçi ya da hizmetçi, Pina olarak yaşıyor. Bella'nın arkadaşları dünyayı terk tek tek ve Bella'yı iletmek zorunda olan tek kişi, sırayla, romantik maceralar hostes dinleme saatlerce hazır olmayan, Pina vardır.

Eğer Bella hikayeleri inanıyorsanız, o zaman sürekli bir ziyaret yerel ünlüler için damla, ama Pina onun ifade görünüm kimse kapıyı çaldı henüz izleyiciyi gösterir.

Bir yağmurlu akşam hostes misafirler için bekleyen ve yine onun maceralarını anlatırken, Pina ile konuşuyor. Son olarak, hizmetçi kalkıp kimse geleceğini söyledi gelmez. Aniden zil çaldığında: eşiğinde güzel bir genç adam duruyor.

Bell oğlan evine, o tablo, muamele etmek koyar ve hatta ayaklarını yıkar itiraf memnun. Böyle bir resepsiyon tarafından Kaskatı bir genç adam bir elektrik fırça satmak için geldiğini kabul etti. Elbette bir şey, hostes bunu, ama buna o eski şımarık görünmesini sağlar, ve bilet satın alır. Bell genç adama bir anlaşma önerisi: onunla yaşamak zorundadır gün istediği gibi vakit geçirmek ve karşılığında etmek - akşamları orada oturup onun hikayeleri dinlemek. Genç adam kabul eder.

Oyunun ikinci bölümü

ilk hareket seyircinin neşeli kahkaha altında gerçekleşir. görüntüleyenler genellikle sormak, sen nasıl "yağmur dizeleri Üzerine" gösterisi (Muravyova ile performans) ilk bölümü? Herkes bir komedi olduğunu söyleyerek ve en büyüleyici ve çekici aktris oyun hayran olduğu daha olumlu Yorumlar.

Genç adam Tesadüf değildi evde olduğunu kabul etmez kadar ikinci perde aynı ruhla ilk sırayı alır, karakterler aynı apartmanda yaşamlarını, eğlenceli maceralar onlara ne. Neredeyse yirmi yedi yıldır annesiyle arayan ve sonunda onu bulur edildi. Çan da onun yaşına oğlu olamayacağını ilk savunuyor, o on beş yıl doğurdu tek çocuğu, doğum sırasında öldü.

Alexander Lobanov oynadığı genç adam, o barınağa göndermeden önce, bebeğe sunulan belgeleri, doğum belgesi ve bir madalyon gösteren, aksi bunu kanıtlıyor. Bir kadın heyecanla genç adam, babasının adını hatırlamaya çalışır, ama yapamam, o bir milyoner ve petrol patronu ve genel ve diğer eşit derecede önemli insandı aralarında sürü sevgilisi vardı çünkü. Ama oğlu onun evi terk hatırlatan babasının adını biliyordu ve.

Iriny Muravevy tarafından Bella

Bu her insanın ruhunda sempati uyandıran bu yüzden Aktris Irina Muraviev oynar. Şaşırtıcı komedi birleştirebilir ve trajedi bir arada. çizgi daha trajik ikinci hareket ederler. Bella çığlıklar Birçok hatta gözyaşı dökmek: "Ben, oğlum üzgünüm"

Oyun Yazma, oyun yazdı, hayatı yararsız ve bencil bir kadın için sempati uyandırmak istedi. trajediye rağmen, performans Muravyova ana karakter tüm kayıp değil ve çok düzeltilebilir anlamak izleyiciyi verir.

Misafir izleyiciler

O (Muravyova ile performans) "yağmur ipleri üzerine", yönetmen Akim Androsov başkanlığındaki müdürleri, insanlar nasıl algıladıklarını yakından takip bilinmektedir. Onlara Misafir izleyiciler büyük önem idi. Yani, pek çok izleyici demek, bunun ilgili her üç aktörlerin performansında, o tek seferde bakar ve onlar ayarı tekrar bakmak için istekli olmasına rağmen.

oyunu izledi Herkes oyun Iriny Muravevoy ile sevindi. Birçok şehirde, birkaç hafta galası önce tüm biletler satılmıştı ve bu Rusya ve BDT favori aktris oynadığı beri, şaşırtıcı değildir.

(Çal) "yağmur dizeleri Üzerine": aktörler

Gazetecilere verdiği röportajda Muraveva ona karakterini nasıl algıladığı hakkında anlattı. aktris göre, Bella zaten yaşlı bir kadın, hayatı boyunca hikayeler anlatmak seven. Ama genç bir adam gelir ve temiz suya onu alır. O bile ağlama, izleyicilerden birçok onun karakteri için çok üzüldüm, Irina Muraviev diyor.

Bu performansın yanı sıra böyle Anna Terekhova gibi tiyatro ve sinemanın genç aktörler, oynadığı halkın sevdiği hala Anna Ukolov Pina olarak ve Alexander Lobanov - Leonid Bichevin ve Evgeny Kulakov - genç bir adam olarak.

Sonuç

2015 yılından itibaren gösteri her yerde Rusya boyunca ve sınırlarının dışına gezdi ve satılmış olan. aktörler yay gitti Hiçbir tiyatro, ve seyirci ayağa kalktı ve bağırdı, "Bravo!" beş dakikadan fazla için, seyirci çiçek vermek ve mükemmel performans ve elde olumlu bir ücret için teşekkür ederim, büyükşehir aktörleri alkışlayan kalktı.

Bir sonsuz (Muravyova ile performans) "yağmur ipleri üzerine" kabul nasıl yazabilir. Ayar değişmeden kalır yöneticileri ve yönetim de dahil olmak üzere tiyatro Misafir yorum: "gösterisini bakın - sen pişman olmayacaksınız"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.