SeyahatYol tarifi

Peru başkenti - gizemli şehir Lima

Lima şehir - Pasifik kıyı üzerine dünyanın en krupnonaselennyh şehirlerinden biridir. nüfus 7,5 milyondan fazla insan vardır.

Onun geçmişi XVI yüzyıla kadar uzanır. İspanyol Fransisko Pissaro "Krallar Şehri" olarak çevirir Ciudad de los Reyes adında bir yerleşim kurmaya karar verdi. Bu ilçe kısa adı Lima sıkışmış için bu yüzden, böyle bir isim gibi Yerliler görünmüyor.

Bu vadi, Peru başkenti adıdır. Bu şehirde yaşam standardının bu nedenle iş yapmak için olmayan koşullarda, çok düşüktür. Fiyatlar özellikle gayrimenkul, pek çok yerel halk bir daire ya da gecekondu andıran şehrin hemen dışında, grup sohbeti kiralamak zorunda, çok yüksektir.

Birçok turist şehir neredeyse hiç bitki örtüsü olduğu gerçeği tarafından şaşırırlar. Ve bu kentleşme ile değil bağlı olduğu, sadece doğa böylece ek olarak ağaçlar, küçük çalı ve kaktüsler hiçbir şey ve hiçbir palm o sıralanır. Kenti eteklerinde taş çöl. Bu şekilde, sermayenin banliyölerinde yaşayan insanların refah düşük seviyelerde nedenlerinden biridir tam olarak ne onlar çiftçilik için normal şartlarda yok. son yıllarda Peru başkenti değişiyor dikkati çekiyor ve birçok evlere şimdiden gelecek olsa sen çiçek yatakları ve çiçekli bahçeler düzgün görebilirsiniz.

konumlar gelince, biz onun tarihi merkezinin gerçeğini göz önünde bulundurmalıdır. Armas, sömürge fethi döneminde inşa gül bahçeleri ve güzel mimari yapılar, ünlüdür - Burada merkezi kare görüyorum. meydanda bulunan ayrıca Katedrali ve Peru hükümetinin Sarayı.

Başka efsanevi bina merkezi meydanı yakınında bulunan San Francisco, Manastırı olduğunu. İçinde manastırda sihirli okudu belirtir büyük bir kütüphane vardır. Yanı sıra iskeletler ve yeraltı yeraltı mezarları, olarak o ürperti baktığınızda.

Bu Peru başkenti Pasifik kıyısında yer alır onun Mirafroles alanı ünlüdür aynı zamanda. Modern mimari yapıların, özel evlerin güzelliği etkiler. dükkan ve alışveriş merkezlerinin bir yeri vardır. set üzerinde bulunan benzersiz temalar heykelleri düzinelerce aşkı - Bu alanda inanılmaz aşk parkını görebilirsiniz.

Şimdi milli mutfağı bahsedelim. Tabii ki, mimarlık güzellik göze daima hoş, ama biz mutfağa hakkında unutamam. Peru'nun başkenti yerel hediyeler ile farklı restoranlar bir yeri vardır. en meşhur yemeği olan eskimiş sebze karmaşa. Bunun için, güçlü alabilir içki pisco, üzüm ve şarabın damıtma yoluyla elde edilir. Eh, bir güveç, denemeye değer uankayin dolu değil eğer - acı biber ile giyinmiş patates ve peynir yapılan lezzetli geleneksel çanak. Geceleri, her zaman beğeninize bir oyun bulabilirsiniz. Bu günde 24 saat çalışır gece kulüpleri, restoranlar, disko sunmaktadır.

Bu harika bir yer aşina, sermayenin otelleriyle ilgili birkaç söz söylemek gerekir. Çok iyi yerlerde okyanus ikinci ve birinci hatları üzerinde yer almaktadır. ortalama maliyet - çift kişilik oda için 30 $. Kendi mali sınırlı ise, bütçenizi eşleştirmek için bir otel bulabilirsiniz.

Peru (sermaye) - modern turistik keşiftir. en az bir kez orada yapılmış, size tatil sadece pozitif duygularla ilişkili olduğu ezberlemek olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.