MaliGayrimenkul

Anapa, LCD "park": açıklama, konum

güney Rusya kentinde bulunan - Anapa - Krasnodar Kray bölgesindeki beldelerin mücevher. Kentin nüfusu biraz üzerinde 73.000 kişi olmakla birçok insan misafirperver güney güneş altında sıcak almak için buraya taşındı olarak geliştiriciler, onların dikkatine geçemiyor. Bir umut verici yönü Anapa yeni konutlar inşa edilmesidir. LCD "park" - apaçık bir örnek.

konut kompleksi yeri

sokak Park Doğu Market civarında, bulunan 79 konut kompleksi söyledi. Sadece ikiden fazla kilometre biraz Karadeniz'in kenarından evini ayırır. Yürüyerek burada şehir merkezine almak gerçekten gibi ve şehrin hemen hemen her köşesinde belirleyin. taksi - - birkaç dakika ve toplu taşıma ile ulaşmak mümkündür. taşıma konut kompleksi kullanılabilirliği açısından bakıldığında kontrolü için idealdir. Anapa karayolu geçer Köylü caddesi - Park Street, şehrin büyük bir trafik arter devam ediyor.

Tesisin Açıklaması

Anapa LCD "park" iki girişlerinde her birinde iki ev olduğunu. 18 kata - evler Kat sayısı aynıdır. Geleneksel olarak, ilk katları konut dışı binalarda için ayrılan ve sosyal altyapı tesislerinde yerleştirerek bulundu. Ve üst kat tasarlanmış özellikler olduğunu. Bu nedenle, 16 dönüşler toplam binalarda konut katlar.

İki yatak odasına stüdyolardan - - konut kompleksinin evlerinde "park" satış popüler her türlü sunmaktadır Apartments. Üstelik, geliştirici mutfağa özel dikkat ve gömme dolapların. Onlar geniş aldık. koridorlar yüksek hızlı asansörler bulunmaktadır. sakinlerinin Emniyet interkom tarafından sağlanmaktadır.

iç altyapı

sosyal altyapının bir çok konut binaların zemin katlarında yer alacaktır. Bu mağazalar, eczaneler, güzellik salonları olacak. Sakinleri birkaç konut kompleksi "park" ile mal terk edip şehre gitmek gerekmez. Ortak kullanım alanları ince kaplama ve çöp bertarafı yüceltmek.

Arazi geliştiricinin Yaklaşık 35 dönümlük kompleksinin sakinleri için onun yürüme alanı yerleştirmek için tahsis edilir. inşaat projesi için öngörülen tüm ev topraklarının gibi bu alan, çevre düzenlemesi yapılacaktır. Buna ek olarak, LCD geliştirici "park" yürüyüş yolları, spor ve çocuk oyun alanı, dikim ağaç ve çalılar, misafir otoparkı ve kapalı otopark kaldırım planlanan (Anapa).

Kompleksin geliştiricisi

Oluşturucu RC "park" (Anapa) Yeni bir inşaat firmasıdır - "Anapa projesi" LLC Şu anda, geliştirici biri projelerini tamamlanmaz, ancak şirketin tek sahibi bir milyardan fazla ruble olan bir varlığın bir yatırım olarak görür olduğunu. Geliştirici bir güvenilirliği hakkında konuşmasına izin verir ve bize proje belirlenen sürede tamamlanacaktır güven veriyor.

dış altyapı

Hemen hemen tüm yerleşim kompleksleri Anapa iyi altyapıya sahip bölgelerde yer almaktadır. Bu şehirde, pratikte hiçbir sanayi kuruluşları yoktur. Her şey sadece sakinleri ve ziyaretçilerin konforunu sağlamak hedefleniyor. Biz Anapa konut kompleksi "park" hakkında konuşmak eğer, hafta sonları, çiftçiler mallarını getirmek Doğu pazarında sadece birkaç metre uzaklıktadır.

her okul veya anaokulu hiçbir sıkıntısı yoktur. Sadece çocuklar ve ebeveynleri için dezavantaj - Gerek çalışmanın yer almak için işlek bir caddeye ve Köylü Anapskoe otoyol taşımak için. ilçesinde birçok farklı süpermarketler ve küçük dükkanlar bulunmaktadır.

ekolojik koşullar

Anapa - metropolün smog nefes almamayı burada hareket ediyor şehir. deniz ve temiz hava - yani ana avantajı. Ne yazık ki, neredeyse şehir, bir yer olarak adlandırılan olamaz mükemmel bir ortam merkezinde bulunan LCD "park" (Anapa), beri. Eğer konut kompleksi ve sahil arasındaki mesafe sadece ikiden fazla kilometre biraz olduğunu göz önüne aldığımızda Ama daha iyi bir konum hayal etmek zordur. isteyenler bir kentsel çevrede yaşama, ama denize yakın aynı zamanda, açıklanan konut kompleksi daha iyi bir seçenek bulunamadı. Bu yavaş yaşam ve denizin geri kalanı için gereken her şeye sahiptir. Aynı zamanda yatırım için mükemmel bir seçenektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.