Liderlik

Dyukov Alexander Valeryevich: başarılı bir işadamı ve güçlü bir kişilik

2012'de popüler bir yayın, en iyi yöneticilerin derecelendirmesini yayınladı. "Yakıt Kompleksi" adaylığında Dyukov Alexander Valerevich tarafından V yerleştirildi. Onu eşsiz bir kişilik, yeni Rus neslin üst yöneticisi olarak tanımaya başlayalım.

Dyukov Alexander Valeryevich - OAO Gazpromneft'in başı

Neva'daki güzel şehirlerden biridir. Alexander 13 Aralık 1967'de St. Petersburg'da doğdu. Okulun başarıyla tamamlanmasının ardından, Lenin Leningrad Gemi İnşa Enstitüsü Emri'ne girdi. 1991'de yüksek öğrenimin tamamlanmasının ardından Alexander Dyukov mesleki kariyerine başlar. Kendi yerindeki JV "Soveks" te çalışıyor ve olağan bir mühendis pozisyonundan genel müdür yardımcılığına yükseliyor. Aynı zamanda enstitüdeki çalışmaları ve çalışmaları birleştirerek eğitimini daha da geliştirir ve en üst düzeye çıkarır. 2001'de IMISP'de eğitimini başarıyla tamamlayan O, umut vaat eden bir MBA diplomasını aldı.

Bir işadamının kişisel hayatında, Alexander Valeryevich Dyukov adlı böyle bir işadamının faaliyetlerini ve oluşumunu etkileyen birçok olay da bulunduğu söylenebilir. Aile ve eşiyle ve iki çocuğuyla ideal bir hayat zaten geçmişte. Şimdi İskender'in hayatı yeni günaha doludur. Artık Dyukov Alexander Valeryevich ve Slutsker Olga'nın resmi olarak ilişkilerini açıkladığı bir sır değil. Bu andan itibaren karısı ile boşanma davası Alexander Dyukov'a başladı. Karım kocasının isteklerine karışmadı.

Dyukova'nın çalışma rekoru

Alexander Dyukov'un sicili çok zengin, çünkü kariyer merdiveni üzerinde birçok zorlu adımları başarıyla geçti.

1996 yılından beri Kapanış Anonim Şirketi "Petersburg Petrol Terminali" tarafından Maliye Müdürü olarak çalışmaktadır. Kendisini bu konumda öneren Dyukov, teşebbüs genel müdürü için yeni bir randevu aldı.

1998'de Dyukov Alexander Valerevich, açık anonim şirket olan "Sea Port of St. Petersburg" da Ekonomik İşler Direktörü görevini sürdürüyor ve yakında Alexander bu teşebbüsün Genel Müdürü oldu.

Alexander Dyukov'un liderliğinde görev süresi kısa olan bu dönemde, şimdi Gazprom'un başında olan ve Alexander Valerevich'in başında olan Alexey Miller vardı. 2000'den beri genç yetenekli lider CJSC Petersburg Petrol Terminali ve OJSC Rosneftebunker'ın baş danışmanı ve ardından yönetim kurulu başkanı olmaya teklif edildi. 2003 yılına kadar, her iki konumu birleştiren başarılı ve çok verimli çalışıyor. Ve tabii ki, bu çok zor.

Duruşma ve zaferlerin zamanı

Şubat 2003'ten bu yana üç yıl boyunca Dyukov Alexander Valerievich Sibur'un Başkanı ve Temmuz 2005'ten beri JSC AKC Holding'in Başkanı oldu. " Alexander Valeryevich'in bu başarılı faaliyeti, bir süre test dönemi olarak nitelendirilebilir. Gazprom'un en saygıdeğer ve başarılı olmayan alt yapı pozisyonunu istikrara kavuşturmak ve bu yapıyı bir işletme seviyesine çekmek için bir takım karmaşık engellerden söz ediyoruz.

"SIBUR" şirketinden "GAZPROM"

Bu durumda, Alexander Dyukov petrokimya holding şirketi Sibur'u yönetmek zorunda kaldı. Bu örgüt, zaten sıkıntıya uğrayan bir varlık olarak nitelendirildi ve çok üzücü bir haldeydi. Dyukov belirli organizasyonel etkinlikler düzenledikten ve yönetimde doğru ve önemli kilit kararlar aldığında, Alexander Valerievich sadece holdingin durumunu stabilize etmeyi başaramadığı gibi, çok büyük bir kar getiren çok zengin bir tesise dönüştürdü.

Şimdi Sibur-Holding gaz işleme ve petrokimyasal ürünlerin üretilmesinde liderdir. Testin başarıyla tamamlanması için Alexander Dyukov'a verilen ödül, Gazprom'un daha geniş ve tanıtlanabilir bir bölümünün liderliği oldu. Kasım 2006'dan beri OAO Gazpromneft Vekili olarak atandı. Aynı yılın Aralık ayında Dyukov Alexander Valeryevich şirketin başkanlığına seçildi.

Aynı zamanda, 29 Ekim 2007 Rusya Federasyonu Hükümeti'nin emriyle Alexander Valerievich, yakıt ve enerji kompleksi ve maden kaynakları tabanındaki konuları ele alan Hükümet Komisyonunun bileşimine dahil edildi.

Spor alanında ticaret

2008'de Alexander Dyukov ilginç bir şekilde FC Zenit'i de aldı. En büyük iki holding olan OAO Sibur Holding ve OAO Gazprom, Neva FC FC Zenit'in sponsorlarıdır. İlk seçim döneminin bitiminden sonra, yani 2011'de Dyukov ile yapılan sözleşme beş yıl daha uzatılmıştı. Yetenekli, çok hassas liderliği altında yeni bir şirket olan Gazpromneft-Aero kuruldu. Ülkemizde, havacılık yakıt ticaretinin tarihi tam da onunla başladı.

Petrol arıtımı için en yeni ekipmanları kullanarak, Gazpromneft şirketi, en yüksek kalitede havacılık yakıtını kullanıyor. Aynı zamanda, topraklarımızın zengin olduğu doğal kaynakların dikkatli ve akılcı kullanımı ilkesi her zaman en küçük detaya dikkat çekmektedir.

Gazprom'un başarısı profesyonel liderliğin sonucudur

Gazpromneft liderliği sayesinde bugün itibarıyla sağlam ve istikrarlı bir kampanyadır. Petrol ve gaz üretimi, üretimi ve pazarlamasıyla uğraşan en büyük Rus petrol ve gaz şirketlerinden biridir. Şimdi Gazpromneft önümüzdeki yıllar için ana kalkınma ilkesini belirleyen "Daha Fazla Çaba Var" sloganıyla yeni bir reklam kampanyası başlattı. Gazpromneft'in geliştirilmesinde önemli bir başarı, Alexander Dyukov'a aittir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.