BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Sampo" Run etmeyin: nasıl sorunu çözmek için

online oynamak için izin verir: - "Sampo" "San Andreas, GTA" için bir değişik şeklidir. "GTA" orijinal parçası 2005 yılında basıldı gerçeğine rağmen, hala dünyanın çok oyunculu sürümünde birçok insan oynar. o taraftar olarak oluşturulduğundan, oyun istikrarla sorunlar var. Bu yazıda size "SAMPA" start ve nasıl bunu düzeltmek için neden öğreneceksiniz.

olası nedenler

"GTA" online modifikasyonu orijinal oyun dayalı olduğundan, sorunun bilgisayarınızın gücü eksikliği yatıyor olası değildir. Modern bilgisayarlar örneğin "Sampa" ile aynı anda birden fazla uygulama çalıştırabilirsiniz. Çünkü yazılım, yani işletim sistemiyle uyumluluk sorunları "Sampa" Run etmeyin. Ayrıca, çok oyunculu doğru çalışması için, bir kararlı bir internet bağlantısı gerekir.

Çökme hata

Bu sorun birkaç çözümler olabilir. Öncelikle, çevrimiçi mod çeşitli modifikasyonlar yüklenir "GTA", sürümüyle çalışmaz. Oyun tamamen saf ve özgün olmalıdır. "GTA" içinde mods kaldırma işlemi çok uzun olduğundan Bunu yapmak için, oyunu yeniden yükleyin. Tek bir oyunun bir kopyası kaydeder yapmak için önceden tavsiye etti. Ayrıca oyunun kök klasörden Sampfuncs klasörü kaldırmak gerekir. Bu nedenle, fiş başlangıç hatası maçı sağlayabilir.

beyaz ekran

Eğer "Sampa" kaçma ve varsa beyaz ekran, ardından aşağıdaki adımları izleyin. , SAMP ABD 1.0 sürümünü indirin dosyaları açmak ve onları değiştirme teyit oyun ile bir klasörde aşağı.

Eğer "Sampa" çalıştırmak yoksa, bir uyarı mesajı vererek, o zaman Antikrasher oyunu indirmek gerekir. geliştiriciler sürekli Fix eski ve yeni hatalar düzeltilir çünkü son sürümünü indirmek için dikkat edin.

Artık "Sampo" başlamazsa eğer ne yapacağını bilir ve hızlı bir şekilde sorunu çözmek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.