Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden iç çamaşırı hayal? cevap verecektir kitabı Rüya

Bir kez ciddiye daha hayallerine aitti. Eski günlerde, devletin hatta hükümdarlar hayallerinin eğitilmiş tercüman sarayında vardı. Hatta birçok ulusun folklor, birçok efsane ve bu konuda eski hikaye vardır.

Bugün Ne rüya bir rüya, çok daha kolay biliyorum. Örneğin, bizim makalede iç çamaşırı gördüğümüz bir rüyadan sonra kaderden ne olacağını söyleyecektir. Rüya kitabı bu resmin oldukça ayrıntılı bir yorumunu sunuyor.

Uyku İşaretler sırasında

Neden rüya görürüz? Bazı konular onları bir fantezi ya da rasgele kare bir dizi olması dikkate alınarak, şüphe ile görülmektedir. Fakat birçok ciddi araştırmacılar bizimle rüyalar aracılığıyla bilinçaltı iletişim eminiz. Bu bize doğru kararı söylemek veya uyarmaya çalışıyor, istenen sahneyi seçer. Onun bir rüya gördükleri konusunda ciddi tavsiye ve Dr Freud - Psikanalizin babası. Ona göre, rüya bir adam, onun duyguları, endişeler, kompleksleri ve rüyalar hakkında çok şey söyleyebilir. Freud bile o güzel iç çamaşırı genç ortakları ile ilişkiler kurmak için tercih edenler için hayal olduğuna işaret ettiği kendi rüya yorumu, oluşturun.

yeni satın alma

Modern ve antik yorumcuların çoğu iman benzersiz olumlu yeni bir dizi satın alma rüya söyledi. Ve bu her iki cinsiyette hayalperestlere geçerlidir.

Promosyon, mevcut veya yeni ilişkinin iyileştirilmesi, mali konumunu güçlendirmek - kader bu hediyeler herhangi bir öncüsü bir rüya iç çamaşırı görülebilir.

Fel Rüya kitap çok farklı bir yorumunu sunuyor. Onun versiyonunda, iç çamaşırlarını satın gerçek hayatta destek eksikliği sembolize eder. Sadece kendi gücüne güveniyor. Her halükarda hayal kırıklığı koruyacak iyi bir alışkanlıktır.

Montaj ve defileler

Birçok rüya kitaplar o zaman, güzel iç çamaşırı çalışır gibi bir kız rüyalar eğer hayatında başarılar bir dizi bekliyor iddia ediyorlar.

Olayların değil çok hoş habercileri hangi hayalperest kendini bulabilir - Ama çingene yorumcu böyle rüyalar düşündük. Güvensizlik, konfüzyon, güvenlik açığı - O ne söz var.

Bu yorum, verir, ve Miller. Onun versiyonunda, bir rüya iç çamaşırı elbise ve gizlemek için bir şey var olanlar. Eğer böyle bir rüya görürseniz, belki, bir sır var ve maruz kalma korkuyorlar.

siyah iç çamaşırı Bode sorun olabilir. Eğer bir rüya denedim varsa, zorlukları aşmak için hazır olsun. Ama korkmamalı - onlar kısa ömürlü olacak ve bunun mümkün olduğunu.

Ama çoğu durumda yeni ve temiz çamaşır özel kötülüklerin uydurma delalet değildir. Küçük bir sorun bazen herkesle olur.

rüyada hediyeler

Bir kız birisi ona DESTEKLEME güzel dantel verdiğini hayal ederse, gerçekte de bir hediye bekleyebilirsiniz. Tabii ki bu gerçeklik iç çamaşırı olduğunu değil gerçektir.

Rüya Yorumlama Smurova bu rüya delalet ve haber olabileceğini söylüyor. keten güzel ve temiz, onlar elverişli.

iç çamaşırı ile ilgili Erkek rüyalar

güçlü seks temsilcileri de bazen rüyada iç çamaşırı satın almak zorunda. Güçlü ve samimi duygu: Bir adam bir kaç sadece mutlu olabilir için o zaman, sevgili belirlese bir rüya olsaydı.

Ama, kendileri için belirlenen kadınları düşünmek bile denemek için hayal edenler başkalarının anlayamama yüz olabilir veya garip bir durum içine almak için. aksi takdirde onlar için ödeme yapabilirsiniz, döküntü eylemleri yapmamaya çalışın.

genellikle kararlılıkla kadınsı iç çamaşırı bir adam hakkında hayalleri ve Hakkında adil seks konuşun. Çoğu rüya-kitaplar yanlış şeylere bir sevgilisi vardı kadınları korumak öneriyoruz. Genellikle o tarafında bir macera planlayın söylenir. Tabii ki, sadece ihanet içinde ortağını suçlamak veya takım elbise casusluk gerekli değildir, ancak onun davranışı gereksiz olmayacaktır yakından izlemek.

Neden kirli bir rüya ve yırtık iç çamaşırı?

Rüyada, bazen güzel dantel, boncuk ve kurdele değil sadece. Birçok kişi genellikle sadece rahatsız oluyor uyanmak sonra bir durumla karşı karşıyayız. Rüya Yorumlama Smurova haşlanmış veya iç çamaşırı kızdırma yanma açıklamasını verir: Bu tür rüyalar sadece sorunları delalet ve tam bir çöküş, plan ve umutlarla çöküşü. Son derece dikkatli olun hiç bir yüksek riskli faaliyetleri, transfer gezi ve uçuş vazgeçmek.

Çingene yatıştırıcı kaderin merhametine ve garip veya kirli çamaşır uykusunda yürüdü olanlar için beklemek tavsiye edilir. Bu dedikodu, komplo, entrika ve düşmanlarınız size karşı birleşmişlerdir kendisi için başka işlemler habercisi. Ama bilge insanlar derler merak etmiyorum: "Forewarned - forearmed"

Düşler, yaşam esinlenerek

kesinlikle hiçbir şey hayal iç çamaşırı gösterdiğinde Ama aynı zamanda gerçekleşir. XXI yüzyılın yorumlanması bazen hayal dünyasında sık sık gerçekliğin düşünmek bizi görüntülere geldiğini hatırlatır Rüya. o bu bilgilerle her gün çalışmak zorunda çünkü Örneğin, yönetim butik iç çamaşırı kesinlikle sık sık, fincanlar, lyamochki, rezinochkah ve bağlantı elemanları hakkında hayallerim var. Gelecek gelin, korse veya prividetsya olabilir sebepsiz de en önemli gün için elbise her ayrıntıyı düşünmek çorap için korsemi.

Yani hatta en rahatsız edici rüyalar korkmayın. Belki sadece son zamanlarda filmde bazı görüntü görülen veya bazı olay hakkında reminiscing.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.