SağlıkSağlıklı beslenme

Domuz Kalori pilavı. sığır ile Kalori pilavı

pilav kökenli olmasına rağmen - Asya, o ortalama Rus menüsüne girmiş uzun ve sıkıca etti. Muhtemelen, bazen bu yemek hazırlamak olmaz bizim vatandaşı biri yoktur. "Sahiplerinin tarifi o orijinal olarak, bu kuzu içermelidir ve biz et diğer türlerine göre değiştirecektir, onların eti olduğunu kabul etmek olası değildir. Ama yine de, bizim için seviyorum, pilav takdir ve genellikle pişirin.

Bu tatmin edici, ama yararlıdır

Kesinlikle risotto - bir tabak değil diyet. Onun besin değeri pilavı tam bir akşam yemeği için yeterli olacak şekilde büyüktür. tüm malzemeler doğru kişiye unsurlarını içerdiğinden Ancak, zararlı bir çanak değil. Ana bileşen - Pirinç - orta büyük vitamin, mineral miktarları ve (en değerli dahil olmak üzere eser elementler iyot, potasyum, demir ve kalsiyum), nişasta ve selüloz.

havuç ve soğan önemi ve biz bahsetmiyoruz. Turuncu bitkisel kanser ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini ve düşük kan basıncı önlemek için bile geçerlidir.

Et ve yağ çoğu artış vardır kalori pilavı. domuz sayesinde etin diğer türleri ile fazlasıdır - Aşağıda birkaç fakat diyet için hala bu çanak yeterli uygundur. Bu et gerekli olduğunda: istenen insan proteinleri, tuzlar, mineraller, ve bazı vitaminler içerir.

Çok sindirim sorunları çalıştırmayan olanlar için bile olabilir bu nedenle tüm yüksek besin pilav için sindirimi çok kolay o.

en lezzetli versiyon

Ve domuz maksimum kalori pilavı, bizim için en cazip olmaya devam edelim. Onun hazırlanması ile ana şey - tokluk rağmen, kolayca sindirilir ve zevki tatmak iletilebilmesi için, tüm kurallara uymak. başarının ilk anahtarı - baharat bir hata yapmayın. Yani kimyon, kırmızı biber, zerdeçal unutmak ve dorvor almak için emin olma. yetkin tahrikli zirvak, yani et, pişmiş sebzeler, yer imlerine pişmiş pirinç - başarısızlığını önlemek için yardımcı olacaktır İkinci bileşen,. İşte ana durum - yüksek ateşte pişirmeye. Üçüncü kural - bunu elde etmek için pirinç pilav karışmaz ve et ile değil karışıklık yoktur.

Bu yemeğin bir milyon Tarifler. Yukarıdakilerin hepsi Ama eğer, tek bir doğru yemeğin dışarı dönecek. Eğer domuz kalori pilavı sadece ilgilenen eğer, karkas parçalarının bu seçim özen gösterin. etli bu pilav ortalama kalorifik değeri - 285 kalori. Eğer şişman boyun almak veya domuz yağı (domuz yağı) eklerseniz, 300. ulaşacak Ve nispeten yalın dilim seçerken ve yağ tabakası kesti bile, kimin kalori damla 240-250 kcal pilav domuz, olsun.

Gurme - Sığır

tanınan ve Müslüman "mucitler" olduğu bir çeşit - sığır eti ile pilav. Bir domuz ise - kirli bir hayvana, daha sonra ineklerin karşı protesto yok. çağrılan özel tarifi bile yoktur "Özbekçe plov sığır." Özellikle orada yemek, ama çok büyük de. Ve sığır ile aynı kalori pilav çok daha düşüktür.

temel farklar şunlardır: et dikkatle damarlar ve filmlerin temizlenmelidir - Bu süre. o söndürmek gerekir zirvak İkincisi, sonra kavurma. ikisine (eğer Dana var ise) Quenching bir saat aldığı (et, sadece yetişkin ineklerin bulunursa). Her şey hazır olduğunda Ve üçüncüsü, yangın söndürüldü, ancak kapağın altında kazanda içeriği en az yarım saat ısrar etmelisiniz. Bütün bu önlemler etin sertliği kaldırmak için tasarlanmıştır. ve 200 kadar azaltılmış - Bir çok az yağlı parçaları almak Ama eğer sığır ile kalori pilavı sadece 215 kalori olacaktır, ancak. kaygılarınız için rakam önemli farktır. Biz domuz eti kalori seçeneği ve pilav karşılaştırırsanız, birinci durumda rakamlar çok sevindirici.

sebze fantezi

aşırı kilo ile ilgili kaygılar et yer almayan birçok tarifleri yaratmış ve orada pilavı etti. Lezzetli kendiniz sınırlandırılması arzu ve gerekli olacaktır. Yani kabak, patlıcan pilav varyasyonlarını icat ettiğini; kurutulmuş elma ve havuç, elma ve ısırgan modifikasyonu ile aynı kutu; tatlı biber veya limonlu pilavı. Biz çok başarılı yedek olduğunu söylemek mümkün değil. örneğin, yerine et patlıcan düşük olmayan besin değeri için: Bu favori bir pilav, domuz (287 kcal) ile karşılaştırılabilir. Aynı 214 kcal - sığır eti bir kıyaslanabilir Patlıcan. 86'dan 165 kcal: elma, ısırgan ve biber tutarlı diyet olmasıdır. Ama bir vejetaryen tat!

Bir mantar iyi!

mantar pilavı hazırlanması için bir yöntem oldukça olağan uymuyor. Bu anlaşılabilir - hayır et eğer bir zirvak. Mantar, soğan ve havuç ayrı ayrı, pirinç pişmiş kavrulur.

Sonra tüm bileşenleri nerede kavrulmuş mantar kadar ekleyin ve hatta karışık. Asya çanak baharat eklemek Ancak, yine de almak mantar ile pilavı kalori içeriği nedir mantar türüne ve ayrıca kullandığınız bağlı olarak 91 ila 170 kalori arasında değişecektir.

Çoğu diyet pilavı

Tüm öncelikle size yemek için seçin "doldurma" ne olduğuna bağlıdır. Eğer bir et seçeneği eğilimindedir ve varsa en yoğun besin kötü beslenme tavuk olduğunu. Evet, olsa bile modern mutfak aletlerinin başvuru. kuş az yağlı veya tavuk almaya düşecek Böylece, geleneksel olarak hazırlanan yemekler kompozisyonda tavuk, çanak bir yerde 170 kcal verir. multivarka kalori aynı tavuk pilav yapılmış sığır en fazla 140 türden olacaktır multivarka içinde pilav domuz - bir yerde 50 ve aynı kaybetmek kcal 215 ila. En azından 165 kcal kalır ama kilo 220 veya 280 ile karşılaştırıldığında ise hızla multivarka için mağaza çalıştırmak zorunda.

Eğer et olmayan bir risotto, bu yüzden bile düşük kalorili seçim varsa, o ısırgan-malik varyasyonlar üzerinde durmak gereklidir. Size sadece 86 kalori getirecek - bir kaydıdır diğer tüm tarifler fonunda. 165 kalori ile, tatlı biber için - onlar 126. Proud üçüncü yerde çekin - ikincilik havuç "sulandırmak", kurutulmuş elma tarafından işgal edilir. enerjik hatta verim için bir tavuk Diğer sebzeler, o kilo kaybı diyet açısından katkıda bulunmak mümkün değildir bu yüzden.

Gördüğünüz gibi, pilav farklı ve tat ve bileşimidir. Diyet oturmak bile, size uygun olanı seçin ve kendinize bu yemeğin keyfi inkar etmiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.