Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: Hangi rüya çivi?

Tırnak - sadece bağlantı elemanları. Aynı zamanda ilginç belirsiz bir karakterdir. Geleneksel olarak İsa'nın dünya ekseninin acılarını temsil etmektedir. Ama, bu arada, sık sık vizyonları görünen bu sembol, birçok başka açıklamaları vardır. Böyle bir grafiğinden ne olacağını anlamak için, rüya tabiri bakmak gerekir. Çiviler pek herkesin hayal, ama yorumcu ilginç birçok bilgi var anlamlarını merak etmeye.

Freud göre

Bu rüya kitapta bu bağlantı elemanları yanı sıra herhangi bir uzun sivri bir nesne olarak kabul edilir bir çükü. daha görme çivi, hayalperest daha yoğun ve daha parlak olacak samimi bir yaşamdı. Onlar paslı, parlak olmadığını asıl şey. Aksi takdirde, güç ve potansiyeli ile ilgili olası sorunların kaybı başka bir şey, beklenmemektedir.

Bir kişinin birinin görme çivi ödünç ise, aslında, onun ortağı "çalmak" için çalışacağız, muhtemeldir. O birinden aldı? Bu yüzden "ikinci yarısında" olarak hayalperest bilinçli olarak kabul yok erkekle ilişkisi vardı.

Bu rüya kitabı söyler hepsi bu değil. Bir kişinin yanlışlıkla parmağını isabet sürüş sürecinde ise Çiviler, onun kişisel ve samimi hayatında sorunları kimliğine bürünebilir. Aynı etrafında bu ürünün gelecek acute've olduğu bir vizyon beklenmelidir.

XXI yüzyılın Tercüman

Dikkate güvenilir ve rüya defteri. Çiviler, ona göre, insanlar çok az ödül aldığınız sıkı çalışma, temsil eder. Onlar bükük ve paslı? İyi bir işaret. Büyük olasılıkla, hayalperest yetmezliği ve hastalık bekliyoruz.

Ama hayal ticaret çivi onurlu bir iş portends. Bir insanın sevinç ve saygıyı getireceğini alır, ama kar küçük olurdu. Aynı tırnaklar skor zorunda olduğu bir vizyondur.

rüyada adam bir şey çivilemek veya bağlantı elemanları kullanılarak onarmak için bir şans olsaydı, gerçek hayatta o nedeniyle aşırı doğrusallığı ve kalıcılığı ile ortaya çıkacak sorunlarla karşı karşıya gerekir. Ben süreçten izlemek zorunda kaldı? Bu iyi bir işarettir. Genellikle yaşamın her alanında gönül işleriyle başarıyı ve iyi şanslar kehanetlerde bulunur.

bir rüya o zemin tamir olsaydı daha fazla insan mutlu olabilir. Bu vizyon olumlu rüya kitabı karakterize etmektedir. Zemine Çekiç çivi - yani gerçek hayatta başarı için güvenilir bir temel olacaktır (mecazi anlamda) sağlam bir temel inşa.

Aile tercüman

Bu rüya kitabı söyler gerçeğine dikkat değer. çivi istenen hedefe ulaşma işaretidir. Eğer hayalperest, o zaman, duvara o yakın gelecekte evlenecek büyük olasılıkla bir şey çekiçle olmanın bekar adam. Ve ailesi ilişkileri mutlu ve iyi gelişecektir. Bir rüya vizyonu evli varsa, yakında Servetini büyütmek için şansına sahip olacak.

rüya kız kimse rekabet edebilir she söylüyor. Şu anda o bir ilişkide ise, "rakip" dert olamaz.

Ama dağınık çivi ailesinin konuşmalarını ve hüzünleri delalet. hayalperest yanlışlıkla bir çekiçle çalışıyordu ve parmağını vurursanız, o zaman yakında muhtemelen farkında olmadan bozulmasına yol açabilir eşiniz ile bir çakışma, uyandıracak.

toplayın

Bazı insanlar katta bağlantı elemanları seçmek olduğu bir süreç hayal ediyorum. Bu vizyon yorumlanması da bir rüya kitabı sağlayabilir.

Çiviler toplamak - önemli nakit kar elde etmektir. Daha büyük vardı daha durumu olur. Buna ek olarak, kendileri arzuları yerine getirilmesini habercisi zemin çivi dağılmış ve iyi fikirler gerçeğe çevrilmiş.

ezoterik rüya kitapta farklı bir yorumunu bulabilirsiniz, ama aynı zamanda bir pozitiftir. Toplu çivi, onu inanıyorsanız, hayalperest sağlıklı barındırıyor. Ve ayışığı rüya kitapta başka söylüyor. rüyada kişi çivi bir avuç taşınan, ancak aniden dikkatsizlik yoluyla dağınık olursa, gerçek hayatta ciddi bir hasar olarak ünü vurulur. Temkinli bir deyişle dikkatli ve daha az güvenen olmak eğer Prensip olarak, sorun önlenebilir.

fiziksel temas

Yine evrensel rüya kitabı anlatmak için ilginç bir çok şey vardır. Vücuttaki Çiviler, örneğin, görme en tatsız tabidir. Ancak, yorumlama ve onun kötü.

Bir kişinin kafamda bir çivi görseydim, o zaman onlar ondan bir şey talep etmeye başlayacaktır olasıdır ve çok agresif yapılacaktır. Büyük olasılıkla, çalışmalarını dokunacak durum - yani rüya defteri diyor.

Çiviler hayalperest bilinçsiz biliyordu ve hatta birisi uyardı vardı hangi insan vücudu, başarısızlık habercileri olabilir. daha sert çekilme idi, daha ciddi sonuçları olacaktır.

Adam bir çivi yandan düştü? Bu yakınları ile bağlantılı sorunları habercisi. Ama yukarı göze batan ucu adam yakında akrabalarından birisi kötü haber bayıltmak zorunda olacağını söylüyor. Ve çok sert ona ver. Bu anlarda en önemli şey - bu cesaret ve cesaret bu.

diğer yorumların

çivi özellikli rüya, bir çok ilginç yorumu, kitabın bir psikanalitik yorumunu verir. Sabitleme elemanı birlikte bir şeyler bağlamak için kişinin yeteneğini temsil inanılmaktadır. Ve neredeyse herşeyi verilecektir. Hatta hayatın farklı yönlerini olabilir. Bir insanın başarılı bir aktif kişisel yaşam ve verimli çalışmalar birleştirmek geldiğini mümkündür.

Ayrıca çivi zorluklar direnmeye ayakta kalmaya yeteneği, somutlaştırmak olabilir. Ama daha önemli olduğunu tam olarak nasıl hatırlamak. Uzun keskin ve parlak? Yani, "kırmak" bir insanın hayatında. Bir sadece kendi doğal potansiyelini ve biraz daha cesur olmaya gelmiştir.

Aslında, mevcut tüm yorumların uzaktır. Ama bu örneklerde tek bir karakter iyi bir şey ve rahatsız edici bir şey demek mümkün olduğunu anlaşılabilir. Ama değer oldukça mutlu olmasa bile, gerek sıkılırdım. Bazen görünürde herhangi bir neden olmadan garip şeyler hayal ediyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.