HobiDikiş

Külot Bebek konuşmacı. İş tanımı ve öneriler

annelik izni geldi Birçok hamileler, bebeğin çıkması için hazırlık ilerlemek başlar. Bunlar, patik giysi, çocuk bezi, kapaklar satın - bütün bu hayatının ilk aylarında çocuğun gereklidir.

rahimde bebeği taşırken örme olamayacağını bir işaret yoktur. Ancak, bu son zamanlarda örme modası geçmiş bir görüş ve daha ilerideki anneler olduğunu. şey bebeğinizi takacak kendi elleriyle yapmak daha güzel ne olabilir? Ancak, planın belirli kurallara uymalıdır ve yeni doğmuş bir konuşmacı için külot kravat.

Birinci adım: malzemenin seçimi

Eğer örgü doğrudan devam etmeden önce, araçları seçmek gerekir.

Her şeyden önce, konuşmacı ile karar verir. Pantolon için iğneler örgü bebekler için çorap örgü dairesel bir araç daha kolay oluşturulur. Ve pantolon çift çomak kravat neredeyse imkansızdır.

Daha sonra, iplik seçin. Bu dokunmatik hoş, yumuşak ve nazik olmalıdır. Bir iplik almak, ondan geçmeden, bu pantolon narin bebek cildi temas edecek düşünün ve.

Çalışma iplik kalın konuşmacı olmaması gerektiğini unutmayın. Onların büyüklüğü yaklaşık olarak aynı almak için gereklidir.

İkinci adım: döngüler ayarlamak

Böylece, örgü konuşmacı Bebek pantolon.

Bebek 50 ile 60 cm arasında bir büyüme için, 54 döngü çevirmek gerekir. beklenen büyük bebek ise o 58-60 yap. Yeni doğmuş için örgü şişleri külot aşamada yürütülmüştür. İlk olarak, daha sonra, diğer bir bacak oluşturun.

Amacıyla hiçbir kaba dikişler, dikişsiz örgü teknolojisi olduğunu. Bunu yapmak için, bir çorap örme iğneleri alıp, dört döngüler çoklu numarayı çevirin. Sonra eşit tüm konuşmacı üzerinde daktilo örgü bölün. Örgü çift lastik bant 3 cm.

Üçüncü Aşama: örgü kumaş

Bir kez döngü ve ilgili ön sakız işe ağın doğrudan yaratılması geçin. Eğer bir acemi usta iseniz, karmaşık desenleri vazgeçmek. Özellikle bu sizin ilk zor bir iş ise. Örme ön nakış. ters örgü - Bu teknikte, her yüz menteşe yüz ve ters örgü provyazyvayutsya.

Bebekler için özenle pantolon Örgü. Konuşmacı parçacığı üzerinde çekmemeye özen gösterin. karışıklığı önlemek için döngü dizisinin takip edin. sakız kravat 20cm ön dikiş, ardından dairesel iğne örgü aktarın.

ikinci ayağında yaratılmasına devam edin. Benzer şekilde, birinci örgü iğneleri çorap üzerinde döngüler gerekli numarayı ve ayırın. Çift örme elastik bant 3 santimetre ve başlangıç kumaş örme edilir. 20 santimetre bağla. pantolonunun üzerinde yapılan satır sayısı aynıydı ve simetrik bakmak emin olun.

Zımba parçaları

Onlar, pantolonun bebekler için neredeyse hazır bir çalışmalarında bunları birlikte örgü zaman. Bunu yapmak için, dairesel iğne ilk ayağı ile ikinci bölümü hareket ettirin. Bundan başka, bir 10 santimetre bacakları arasında küçük bir açıklık bırakarak dikiş ön örme.

Bundan sonra sakız oluşturmaya başlamak gerekir. Bunu yapmak için, sakız pürüzsüz bir yüzey, örme sonraki satır 2 ön ve 2 koyun backstitches döngü. Başka 5 santimetre için bu stili Örgü, sonra döngünün kapanması geçin. iplik çok sıkı değildi emin olun. nazik ve yavaş kapanmasını takip edin.

örgü kasık

işlerin tamamlanması amacıyla bebekler için örgü pantolon tamamlamak için gereklidir. Spokes köşebent bağlar. Onu kesmek için bırakıldı. Bebek bacaklarını sohbet ücretsiz ve hiçbir şey onun hareketlerini ayakbağı sağlamak için gereklidir. şimdi en anneler bebek bezi bebeği elbise beri kasık en hoş olurdu.

Kuruluşundan için 10 dikiş yazarak, iki iğne kutusunda örme. Uzunluğu genişliği ve yaklaşık 10 santimetreye eşit olmalıdır. Örgü pürüzsüz bir yüzeye aynı yüzü tarafından gerçekleştirilmelidir. Bundan sonra, içini dışına işi çıkarmadan, bacaklarının arasına köşebent dikmek. Minimal dikişler yapmaya çalışın, bu yüzden bebeğin hassas cildi ovmak yok.

tavsiyeler

işler hızlıca halletmek için acele etmeyin. Aksi takdirde, oldukça istenen sonucu elde edemezsiniz. Eğer davanın profesyonel değilseniz, bir çizim oluşturup kendini ve ne kadar örme gerek imzalarlar. Bu düzen büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Doğumdan birkaç gün önce örgü başlamayın. Eğer kendi elleriyle doğmamış bebek için kıyafet yapmak istiyorsanız, önceden icabına. doğumevinde için birlikte örgü almayın. İnanın bana, önce orada olmayacak.

zevkle, önceden Örgü ve çeşitli alametler ve hurafelerden inanmıyorum. o kendi elleriyle, annesi aşk ve sevgi ile oluşturulan sıcak ve yumuşak pantolon bebeğinize ne güzel olurdu düşünün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.