Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Akut şemsiyeleri": aktörler ve rolleri, geçmişe dayalı

Dramatik suç serisi "Akut şemsiyeleri" 2013 yılında BBC başlatıldı ve sezonun son serisi 2,4 milyon izleyici oldukça etkileyici bir kitleye toplandı. yarım başarıdır - hikayesi yönetmen koltuğuna tarihsel özgünlük ve yetenekli Stiven Nayt için iddiadır. Ancak, biz onların karakterleri, canlı renkli ve bazen tartışmalı hale getirmek için, dünyanın her yerinden serisi "Akut şemsiyeleri" aktörler oynadıkları gerçeğini göz ardı etmemelidir.

resim yukarıda sunulan, biz müdürü (sağdan ikinci) ve ikinci sezonun kurşun aktörleri görebilirsiniz.

Serinin tarihsel arka planı

gangster destan geçmişi hakkında konuşurken S.Nayt temel 20. yüzyılın ilk yarısında İngiliz Birmingham gerçekleşen gerçek olaylara aldı olarak söylüyor. Shelby 19. yüzyılın sonlarında avlanan aile gençlik çetesinin prototipti. Adını, şehir efsaneleri göre onlar yüzünden siperliği dikili bıçaklara aldı. Daha yavan sürümü arada bu genelde elbise onların tarzı nedeniyle olduğunu söylüyor. O günlerde, keskin tepe noktasına sahip bir kap çok popüler oldu.

Bu arada pek çok tarihçi keskin tablolar (aktörler ve serinin rolü daha sonra adı olacak) inanıyoruz ve onlara benzer bugünün alt kültür atalarıdır oldu şekillendirme. Sıradan haydutlar kesinlikle zeki görünümlü beyler benzer değildi, prensipte, şeref ve davranış, elbise tarzı kendi kodu vardı bazı barlarda zaman geçirdi ve.

Garri Fauler Ernest Baylis, Stiven Mak Hickey ve Thomas Gilbert: Serinin ana karakterleri olan prototip, azılı bir çetenin üyesi vardı. Arşiv malzemeleri galası öncesinde yayınlandı.

Serinin arsa

Kitleyi dikkat edecek ilk şey - bu Birinci Dünya Savaşı sonrası İngiliz Birmingham yüzüdür. Bölgesel yoksulluk ve fakirlik, zayıflık ve polisin yolsuzluk - tüm bu suç bir dalgalanma yol açmıştır. 20. yüzyılın başlarında, şehir aktif gangsterler ve çetelerine silah hazır askeri fabrikalar inşa ediliyor. Bu aktörler zekice seçilmiş depo büyük bir parti ve seri "Akut tablolar" başlar, ile kaçırılma hikayesi.

ailesi Shelby - Şehrin en etkili gruplarından biri. Kardeşler savaştan yeni dönmüş ve teyze Polly Kurulu aile şirketi dizginlerini eline. Bu görünse de başında, en üst düzey Arthur ama aslında bütün davaları orta kardeşi Thomas. O yasal bir parça iş aktarmaya çalışıyor. durum bir barmen olarak gizlenmiş bir barda düzenlenen yeni polis şefi ve onun aracısı tarafından karmaşıktır.

aile Shelby

erkekler savaşta iken, iş açtı Banda sayısız keskin zirveleri, ancak 4 kan kardeşlerimiz oluşan bir lider pozisyonu Shelby ailesini tutan ve Teyze Polly. büyüğü - Arthur. Bir lider öfkesi vardır gibi kendisini konumlandırır. Onun rolü İngiliz aktör tarafından oynanır Paul Anderson. Ancak, onun üstü orta kardeşi ruhu ve gücü - Thomas. Onların ellerinde dizginleri alır onun kim olduğunu. Savaş radikal hayata onun görünümünü değiştirdi ve ona basit bir insan sevinçleri hakkında unutturdu. Ayrıca başkomiser çalışan İrlandalı Grace, - Hayatı barmaid gelmesiyle birlikte dramatik değişir. Rol oynadığı Killian Merfi, filmler "Ev", vb "The Dark Knight Rises" ile tanınan

mavi gözleri delici ile İrlandalı bir yıldız "Akut şemsiyeleri" serisi oldu. izleyici bile ortaya çıkmaz yüzden, birbirleriyle eşleşen Aktörler (1 sezon) şüphe ekranda büyük bir aile, hatta gangster olduğunu. John ve Finn rolleri oynadığını, - Ayrıca, iki genç kardeş vardır Dzho Koul ve Alfie Evans. Ada Shelbi (kız kardeş) kademeli olarak ideolojisini ve düzeni karşı çıkarak aileyi bırakan bir karakter. O, oğlu ile birlikte uzakta Birmingham ve kardeşlerin yalnız bir hayat için çalışıyor. tomurcuklanan İngiliz aktris Sofi Randl tarafından gerçekleştirilen Onun rol filme izleyiciler tanıtır "Büyük Umutlar".

teyze Polly

Biz gangster destan "Akut vizörleri" hakkında konuşmak, aktörler kendilerini bir aile, daha sonra bu karakter ayrı bir öğe olarak dikkati çekiyor eğer. Isim annesi kardeşler Shelby - Polly Gray. Bu bekçi, arkalarında duran destekleme ve ellerinden geleni de yardımcı gibiydi. çocuklarına bir kez kaybetti Güçlü ve çaresiz kadın. Ancak, 18 yaşındaki oğlunun ailesinin bağrından dönmek mümkün olacak, bu sadece o yeğenleri ile aynı kaderi onu istiyorsa, sezonun üçüncü serisinin bir sorun olmaya devam etmektedir. Ekranda onun karakterinin gelişim tarihçesi - Ayrı bir hikayesi oldukça yanlış - hayatı, çocuk ve olası aşkı seviyorum. Polly rolü sinema ve tiyatro tanınmış İngiliz aktris seslendirdi Helen Makkrori. Geniş izleyici bu Garri Pottere destan Narcissa Malfoy olarak bilinir.

konuk yıldız

aktörler, umut verici yeni gelenler ve gerçek yıldız var aralarında - gösterisi "Keskin vizörleri" gurur ne olabilir. Tom Hardy ikinci sezon projesinin notunu artırdı sadece katıldı, aynı zamanda belirgin seyirci arttı. Hollywood aktörü arada K.Nolana filmde K.Merfi ile çalıştı. Londra'da Yahudi gangsterler lideri - Hardy çok renkli ve canlı bir karakter Alfie Solomons aldık. Kötü bir ünü ve şiddetli öfke ile biraz garip ve kasvetli büyük adam.

başka bir ünlü Londra suç patronu 1920 Darby Sabini rolü Noah Taylor sürer. Zarif giyinmiş ve İtalyan grubun kısır lideri - bu gerçek bir karakter. aktör epizodik roller ve serinin "Game of Thrones" (Rab Locke) den izleyicilere tanıdık.

"Akut şemsiyeleri" serisi: sezon 3 dökme

Kasım 2014'te, gösteri yönetimi tabii ki, izleyiciler için naipriyatneyshey haber oldu, onun uzantısı açıkladı. Çekimler, buna göre aktörleri 5 Ekim 2015 yeni sezon yeni karakterler ile doludur başladı ve. Tabii ki, hikayenin merkezinde hala bir bütün olarak Shelby ailesidir. Pilot hemen Thomas düğün transfer ve tahmin henüz o. Aktör bir röportajda filme ve sonrası galası başlamasından beklentisiyle heyecanlı olduğunu. Ona göre, üçüncü sezon hepsinden parlak ve en iyi olacak, daha önce çekildi.

mülteci ve uluslararası çatışma kurbanlarının görevinde, bizim yurttaş göreceksiniz Dina Korzun ve Jan Beyvut. Ayrıca hoşnut projeyi ve Tom Hardy, bırakmayın.

film ekibi, hikaye ve serinin aktörler "Akut şemsiyeleri" muhtemelen en iyi televizyon projesi olun. Büyük komut, İngiltere tarihsel doğru ortamı ve manzara 20-ler, renkli karakterler - bütün bunlar ilk iki mevsim izlerken bir akşam geçirmek için bir fırsattır. izleyici belirsizdir ham ve Birmingham dalmış nasıl fark etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.