Sanat ve EğlenceFilmler

Thomas Gibson başrolünü yetenekli ve karizmatik Amerikalı aktör, sanatçı

Amerikalı aktör Thomas Gibson Charleston, South Carolina, 3 Temmuz 1962 yılında doğdu. O on yaşında iken Yetenek- bir çocuktu. Thomas Ben bir prova kaçırmayan "Dock Street" çocuk tiyatroya gitmeye başladı ve gayretle ona atandı rol öğretti.

"Juilliard Okulu", okulun prestiji

On yedi yaşındayken, Thomas Gibson Charleston özel bir üniversitede kayıtlı ve zaten bir öğrenci Shakespeare Festivali Alabama katıldı olarak. başarıyla rekabeti geçti ve bu popüler kurumun burs kazandı bulmaz, genç adam için, prestijli bir lise "Juilliard Okulu" eğitim için eşsiz bir fırsat açtı.

Filmde, Thomas Gibson bile kredi belirtilmemişse küçük cameo rol oynarken, 1985 yılında yaptığı ilk yaptı. Yine de, erken kariyer atıldı, ve aktör destekleyen karakterleri oynarken, düzenli olarak çeşitli film yapımları ortaya çıkmaya başladı.

buluş

Yönetmen Ron Howard "Uzakta" adlı film projesi içinde co-star için onu davet ettiğinde Gibson için iyi saatleri 1992 yılında geldi. Sette Thomas ortakları Nicole Kidman ve Tom Kruz gibi böyle Hollywood yıldızlarının idi. Gibson'ın karakter sorumlulukları sadece mülkiyet yönetimi dahil Rab Denielya Kristi, malikanesini yöneten Stiven Cheyz, kibirli bir genç adamdı, ama aynı zamanda onun tüm çabalar yöneticiyi destekler.

1993 yılında Gibson dramı "Masumiyet Çağı" seçkin yönetmen oluşturulmasına katılma şansım Martin Scorsese. Film yazar romanından vuruldu , Düzen Uorton ana rollerde Denielem Dey-Lewis ve Mishel Pfayffer ile. Thomas minyatür rolü vardı.

çeşitli roller

Aynı yıl, aktör homoseksüellerle heteroseksüeller arasındaki ilişkilerde zorluklar hakkında detaylı anlatır Denis Arkan, yönettiği dram içinde David şeklinde "Aşk ve cenazenizle," rol aldı.

Ertesi yıl, Gibson Uayt Stillman koymak filmi Dick Taylor, "Barselona" küçük bir rol oynamıştır. Sonra, aniden alışılmış bir rol değiştirerek, o Perri Lenga yönettiği savaş draması "Fortune Askerler", katıldı.

askeri aksiyon filmi aktör dramını döndükten sonra. Sonraki aktör Thomas Gibson, kimin katılımı birbirinden çok farklı değildir filmler, her zamanki şekilde oynadı. Rory Kelly yönettiği sinema filmi, bir aşk üçgeninin ve ilgili konular hakkında "Benimle Uyku" adlı oldu.

Küçük ama karakteristik rol

Yıl 1995 film "Gizli" yapımcı-yönetmen Dzhada Teylora küçük bir rol ilk aktör getirdi. Sonra Thomas Gibson Ross Williams kurgu gerilimi George Montesi oynadı. Bir kurgu sonra aktör "sonraki adım" olarak adlandırılan Kristiana Fabera yönettiği dedektif dizisi rol aldı.

1997 yılında Bobby Roth yönettiği korku filmi rolüne Gibson davet "Şeytan çocuğu." Ertesi yıl, Thomas Gibson Colin Baksli "Glide" bir mistik hikaye rol aldı.

1999 yılında, aktör bir kez daha Tom Cruise ve Nicole Kidman, film "Gözleri Tamamen Kapalı" Ünlü yönetmen Stenli Kubrika setinde bu kez buluştu. Proje üzerindeki çalışmalar nedeniyle dedektif doluydu erotik sahneler, aşırı dürüstlük sırrını düzenlendi. Bununla birlikte, araştırmalar başarıyla tamamlanmıştır ve resim kiralama bıraktı. karakter Thomas Gibson barındırıyor, aktör mümkün olduğunca daha otantik yapmaya çalıştı, ancak bu sefer, ihmal edilebilir oldu. Görüntünün doğruluğu bütün rollerinin eşliğinde.

Thomas Gibson, kişisel yaşam

aktör, sakin, ölçülen yaşama, maceracı değil yanadır yükselir ve erken düşer. 1993 yılında Gibson evliydi, o ve karısı Christine Gibson mutlu yaşamak. - JP ve Travis Carter, kızı Agatha Mary iki oğlu: çiftin üç çocukları var. aile San Antonio, Teksas eyaletinde yaşıyor. Bütün serbest zaman Thomas golf sahasında harcıyor.

Filmografi

Kariyeri boyunca, aktör fazla kırk filmler ve çok sayıda televizyon dizisinde rol aldı. Aşağıda Gibson ile filmlerin örnek bir listesidir.

 • "Far and Away" (1992), bir karakter - Stiven Cheyz;
 • "Aşk ve ceset" (1993), David;
 • "Masumiyet Yaş" (1993), bir karakter - bir tiyatro oyuncusu;
 • "Barcelona" (1994), DIKKI Teylora rolü;
 • "Şans Asker" (1994), bir karakter - Warren;
 • Nigel (1994) "with Me Sleep";
 • "Bir sonraki adım" (1997), barmen rolü;
 • "Gözleri Tamamen Kapalı" (1999), bir karakter - Carl Thomas;
 • "Plaj psikoz" (2000), Kanaks rolü;
 • "Kaya Vegas Çakmaktaşlar" (2000), Chip Rockefeller;
 • "Yıldız Durum" (2000), Renny Ohayon;
 • "Eve Kadar" (2005), Gary;
 • "Berkeley" (2005), bir karakter - Thomas;
 • (2005), Aiden Barnes rolünde "Night Çünkü";
 • Kyle Sweeney (2007) "Sana inanacak".

Thomas Gibson, destekleyici roller profesyonel icracı aktif çeşitli film yapımları kaldırılıyor devam eder. Onun kusursuz itibar, güzel görünümü ve sanat mümkün iyi ilginç roller almaya olun. Ve onun karakterler vstorostepenny karakter olması, aktör rahatsız etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.