Entelektüel gelişimiMistisizm

Yandan Cadı işareti - Cadının Ana oturum

Eğer bir cadı bulabileceğiniz bir ana işaret, - eğer onun koluna cadının işareti olduğunu biliyor muydunuz? kelimeler "cadı" ya da daha sık ünlü hatırlamak daha "cadı" En denemeler gerçekleşti cadılar Ortaçağ Avrupa'sında. komşularına küçük ve büyük bozgunculuk yapmak - aklımızda hemen ana hedefi bir koltuk değneği, eski cadı ortaya çıkar. Sıradan kadınlar tarafından cadı cadı vücudunda veya avuç içi üzerinde özel karakterleri ayırt inanılıyordu. Bilgi - Çok az insan bugün orijinal cadılar bilge kadınlar healerınız geleneksel hekime ve büyücüleri denir ve antik kelime "veda" adını oluştuğunu biliyoruz.

cadı dünyamızda ve ruh dünyası arasında arabulucu olarak kabul edildi. Ana amacı insanları iyileştirmek ve bilge avukat vermekti. Antik çağda, bu kadınlar kesinlikle onun hamisi tanrıça vardı. Rus halkı Yunan inancı kabul etmesinin ardından Rusya'da,, cadılar dikkatle tedavi edildi, ancak, yine de akıllıca Sage yardım etmek çöp vermedi. Oldukça farklı şeyler Avrupa XVI-XVII yüzyıllarda idi. Biz yargı kayıtları zaman avcılık cadı atlattı ve onların vahşetini ve kana susamışlık şaşırtmak var. masum kadınlar kitabın zulüm sonucu, talimat, bir tür ortaya çıktı gibi hangi engizitörler babalar Tanrı korkusu taşıyan kadından bir cadı ayırt açıklanmıştır.

Bu kitaba göre, kolunda cadının işareti - cadılar tek ayırt edici özelliği değildir. Bu işaret vücudunda herhangi olağandışı işaretler olduğunu. Profesyonel cadı avcıları bu şeytan suç ortağını kınamaktadır ne düşündük. Özel bir özelliğidir büyük siğil olarak kabul edilir. kutsal babalar İnandın - Şeytan cadı beslemeleri geçtiği meme,. Aynı kitapta o emriyle nitelendirildi denemenin bir sanıkları göstermelidir ve işkence.

büyücülük suçlanan Kadınlar dikkatle vücudu saç kaldırılır ve onu muayene, bağlı, sıyrılmıştır. Bu bir cadı işareti görünür olamaz inanılıyordu, bu yüzden vücudun en mahrem parçaları bakıyor. Bir kadın hiç acı hissetmez eğer, bu yüzden onun cadı oldu - Her köstebek şüpheli formları özel iğneler pricked. Tipik olarak, bu alanlarda cilt hassasiyetini kaybeder, bu yüzden cadı, hemen her mutsuz görünen eline Kutsal Engizisyon. sanığın beden olmasaydı işkence belirtileri bitmiyor. Onlar düşük hassasiyetle cilt bölgesini bulamadık iğne sorgucu kadar devam etti. Bu mükemmellik o şeytan ödüllendirecektir çünkü bile mükemmel bir vücut, talihsiz kurtarmadı. kabul şarap kadınlar kanıtlanmış, bu kızı yaktılar. Bu kanlı otomobiller iki yüzyıl boyunca tüm Avrupa'da gerçekleştirildi. Biz tehlikede olduğu dönemi zayıf seks iyi temsilcilerini yaktı.

Bazı Ortaçağ karanlığından batıl ve günümüze dek kurtuldu ama iyiye değişti şifa çıkartma yeteneği kadınlara yönelik tutumu,. kimse korkutan uzun süre Eline Cadı işareti. Palmists işareti bir göz biçiminde bir deseni oluşturmak ince çizgilerin oluşması İstem. Onun sözde - "Cadının Gözü." Ay Hills yakınlarında avuç dibinde olabilir bu işareti bulun. Işareti "Cadının Eye," özel bir yetenek bahşedilmiş bir adam diyor inanılmaktadır. bu işareti taşıyan alınanlar arasında, bir bağlantı var, yani şifacılar, kahinler ve falcılar en sık insanlar öbür dünyaya. başında veya milenyumun sonunda ya doğmuş çok güçlü enerji ve önsezi hediye, sahip Böyle insanlar. Kural olarak, cadı ve yandan işareti ve görevli yetenekleri genellikle kadınlar üzerinden, kalıtsal ve nesilde edilir. Bu şarlatan ve sahtekar bir gerçek büyücü veya büyücüler ayırt edebilir bu işareti içindir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.