Sanat ve EğlenceFilmler

Heather kokusu yaşamını mahvedebilir mi?

"Heather kokusu" (2013 model yılı) - İlginç ve bilgilendirici bir film. Onun temel ahlaki dayanak noktası okumak için yeterince kolaydır, önemli olan her zaman ilk yerdir. Bu hayali ve ikincil gerçeği gölgesinde edilmez. Önemli olan - Doğru öncelikleri. Karmaşık imalar ile filmin hangi ortalama göre, oldukça basit bir hikayesi vardır ağ yöneticisi bir şirket bir apartmanda boonies yaşayan kırmızı kedi. Her gün biraz insanlarla dolu trenin bir iş bulur. Müzik dinleme ve bir kaykay üzerinde şehir etrafında binmeyi seviyor. Moskova sayısız içinde gibi, küçük bir firma çalışıyor.

Nathaniel, neredeyse hiç dikkat internete büyük expanses bütün vaktini harcama, hayatını çevreleyen, kahraman alışılmadık bir isim böyle oldu. kahramanı onun çalışanlarından birinin aşık olmasına rağmen, meslektaşlarının herkesten pek dikkat etmez. Sürekli onun turta besler. Ama bir gün Nastya adlı sıradışı kızla tanışır. O - Teknoloji Koleji öğrencisi. kahraman uzak Massachusetts yaşayan çünkü sadece bir "ama" var. İlk yazışma severler tuhaf çekimser iletişimi başlar, ancak zaman içinde Nathaniel o aralarında, elbette, çok ortak anlar. o hayal bu güzellik de olsa rüyalarında onu hayal ettim. Ve şimdi adam içtenlikle tüm evrendeki tek başına anlar inanmaktadır.

Anastasia söyler kez yakında Biysk Sibirya şehre gidecek. Hemen Nafanja tüm işleri ve iş atar. Orada dışarı uçar. o bazı inanılmaz maceralar içine düşen Yol boyunca, ilginç insanlarla tanışmak. Sonuç olarak, ana karakter kesinlikle uzak gerçeklik, funda kokusu ile barış ve huzur dolu bir dünyadan harika ve içindedir. Orada internet dahil modernliğin tüm faydaları, tamamen yok, ancak otlar arasında ve usulca uzun çam hışırtı yatmak, sakin ve istikrarlı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Nastya orada o görüyorum ama heather muhteşem kokusu aşık olamazdı. gürültüsünden Müfreze önemli ölçüde genç adamın görünüm değişikliği. o hayatta görüş, ilke ve konuma sahip olacaktır çünkü Moskova, Nathan döndükten sonra, bulmak imkansız olacaktır. kahraman heather favori kokusunu unutmak zordur.

Ve aşk hakkında ne olacak? Sonra kader onu göremiyordu bile insanlar her zaman, senin yanında olacak size gerçekten gerekli ve önemli olarak, onun planlarına ayarlamalar yapar. En önemlisi - duygularını açıp toplantıya tüm engelleri aşmak için korkmayın. Ve dehşetle aşk Nafanja açıklamalarına sonra adamın Massachusetts Üniversitesi'nde ücretsiz ders için hibe ve 20 bin dolar prim kazandığını öğrenir. Ama burada ne pahasına mı? Ve o şimdi ne? Ben heather kokusunu hatırlamak ve tüm duyuları fark - sadece araştırmacılar için bir oyuncak ve mükemmel kız basitçe yok? Hayat yok edilir ve hiçbir şey değiştirebilir?

filmi "Heather Kokusu" gerçekten kahramanları ile empati yapar. Volnitelen Nafanja köprüde duran ve intihar etmeye karar özellikle an. değil kahraman çok şanslı imkansızdır çünkü Yine de içgüdüsel filmin sonu da iyi bekliyoruz. Şaşkın duygular, çelişkili eylemler karışık ağızda kalan tat, hayal kırıklığı değil, ama umutsuz kötümserler ... yirmi tavsiye edilmez ve otuz sonra izlemeye değmez görünümüne için - çekici değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.