SağlıkSigarayı bırakmak

Bağ - olamazdı sigaralar,

Bond - sigara, adı olan uzun dünya çapında elliden fazla ülkede duruşmada olmuştur. Üstelik, iyi bilinen Dzheyms Bond onlarla ilgisi yok.

Basit bir hikaye

Her ürün kendi hikayesi var bağlıdır. Bazı bilimsel bir keşif ya da üreticinin bir pazarlama hareket ve tesadüfen diğer bir sonucu olarak piyasada görünür. Bond - muhtemelen bu grupların ikinci ait sigara,. Hikaye basit ve basittir.

Gelen ünlü o zaman sahibine ait şirketi Philip Morris vardı o birkaç tütün dükkanlar. Ürünler iyi talebini zevk ve ticaret devam etti. mağazasında 19. yüzyılın ortalarında tanıtılan sigara, gelen, puro ve pipo tütünü için her şeyi satın alabilirsiniz. Morris ürünün taraftarların biri Korol Alfred Belçika zamanda doğru idi. Bir şekilde onların sempatisini ifade etmek amacıyla, o 1902 yılında kraliyet butik gurur başlığına küçük dükkan hoş geldiniz komuta ediyordu. Orada Bond Street adlı caddede Ticari binalarda vardı ve beri ilk sigaralar sırasıyla Eski Bond Street, çağrıldı.

O zamandan beri dünyadaki zafer yürüyüşü başladı. sigara gerçekten kraliyet kalite - Birçok ve şimdi Bond için.

uluslararası tanınma

Philip Morris şirketinin sahibi bazı özel veya benzersiz ürünlerini oluşturmak için çaba sarf etmez olarak. Onun amacı kitlelere ürünlerini getirmekti. Aslında "Bond" - sigara, başlangıçta ortalama geliri olan sıradan bir vatandaş odaklanmıştı. Onlar mükemmel kalite ve uygun fiyat iyi bir kombinasyonuna sahip olmalıdır. Öyle de oldu. Yeni bir ürün oldukça hızlı yurtdışında öğrendim. Markanın Özellikle popüler sigara gelişmekte olan ülkelerde kullanmaya başladı. Onlar için, "Bond" denizaşırı bir şey ve kalite katılmak için tek fırsat oldu. Sonuçta, Dunhill ve Camel gibi bu sigaralar burada tütün küçük bir fiyat için iyidir duman fırsat insanların sadece göze alamaz, ama.

Daha sonra bir yerde ellili, üretici tamamen paket görüntüsü değişti. ayrıca piyasada rekabet gücünü artıran bir tanıdık alıcı katı ambalajında raflarda, "Bond", belirdi.

bazı detaylar

2000 yılların başında, Bond marka için özellikle başarılı oldu. Parlak broşür ve TV ekranlarında fotoğraflarla bezenmiştir Sigaralar, yavaş yavaş kendi kitlesini fethetti.

Onlar tanınan ve birçok kişi tarafından sevilen edilmiştir. Böyle popülerliğinin nedeni bu ürün en uyumlu üç en önemli bileşenleri kombine olmasıydı:

1) Dan asırlık gelenek ve kalite. Üretici ve kanıtlanmış teknolojisi yıllardır Durumu ona onursuz bırakma ürünlere yönelmeyi izin vermedi. Ve The Royal ceket kollarına üzerinde ambalaj büyük sorumluluk.

2) Stil. Markanın Sigaralar boğazını mücadele etmez sigara sürecinde olduğunu tütün dumanı ve yumuşak, muhteşem aroması farklılaştırır.

ilgilenen kişiler için kullanılabilir 3) fiyatı.

Bütün bunlar birlikte uzun bir süredir iyi bilinen bir marka, bir lider olarak kabul edilmesi için izin verdi. Ancak, diğer ülkelerde satın alınan tütün şirketlerinin üretimi için lisans sonrasında, durum biraz değişti. Örneğin, "Bond" orijinaline önemli ölçüde düşük kaliteli Rus üretimi. Belki de bu deneyime sahip birçok sigara içen sonunda sigara bu tür feragat nedeni oldu.

kötü bir seçim

Rusya, en popüler Bond tanınmış Batılı markalar arasında. Formlar bu marka üretilen sigara, bu is true, do not yağma kullanıcı ile onun çeşitlilik. İlk başta sadece üç vardı:

1) Bond Street Kırmızı;

2) Bond Street Işık;

3) Bond Street Süper Işık.

Daha sonra bu sayı satır öğelerini Bond Street Special (Reach, Hafif ve İnce) tamamlayacaktır. Ancak, 2008 yılından bu yana üretim durduruldu.

Ülkemizde Toplu alıcı, onlar olarak bilinir:

  • Bağ Klasik seçimi;
  • Bond Özel Seçim Işık;
  • Bond İnce Seçim Süper Işık;
  • Bağ biri.

Sonra ince sigara ile ambalaj geldi:

  • Bağ Superslims Altın;
  • Bağ Superslims Gümüş.

10 paket, bloklar beslenen öğelerinin satışında, her biri 20 sigara oldu. katran ve nikotin: fark, sadece tipik bir paketleme tasarımı ve içeriği kontrol temel unsurları oldu. Bu sigaralar haklı bir prim ürün olarak kabul edilir. Şimdi onlar hakkında sadece hatırlıyorum üzücü. Düzenlerine göre için bilinçli kaynakları, 2009 ürün tamamen durdurulmuş.

Ürün incelemeleri

Pek çok kullanıcı tanıdık sigaralar Bond'sun. Bu insanların Yorumlar ikna edici ürün fiyatı için idealdir ne olduğu konusunda konuşuyoruz. Bu başlangıçta üretici bir özelliği oldu. O devleri ile rekabet çalışıyorum, ama sadece sıradan müşteri kaliteli bir ürün önerdi vermedi. "Demir Perde" nin yıkılmasından sonra, ülkemizde de fırsat vardı. Hatta yüksek Belçikalı kendini hükümdar takdir bir dereceye kadar prestijli sigara tütünü, etmektir. Sigaralar hoş bir koku ve hassas lezzet çekti. Herkes uygun bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Bunun için tür ve çeşitlerin kötü bir seçim oldukça yeterliydi.

Ancak, satış sonrası ürün Rusya'da imal anlamına gelir hangi durumlar da oldu, bu alıcıların arzusu azaldı. Hepsi bir sesle "Bond" artık aynı olduğunu öne sürdü. sigara tadı boş hale gelmiştir, fakat lezzet ve tamamen kayboldu. Belki nedeni düşük kaliteli tütün veya idare edememe oldu. Ama dünyanın her yerinden eşyanın tesliminden olarak, zor bir görev devralan şirketin düzeyi hakkında daha fazla konuşur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.