IlişkilerAldatma

Değişiklikler kız mı? Onu geri almak için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Şimdi erkekler hem de kadınlar sadece değiştirin. Ve erkek sadakatsizliği eğer şeylerin sırayla (erkeklerin kendilerinin bakış açısından), dişi çok utanç verici ve çirkin bir şey olarak kabul edilir. kız arkadaşı değişikliği sadece öfkeli geldiğini öğrenir bir adam. Böylece, erkek egosunu aşağılanmış! Aslında, birçok kız ustaca akıllıca sola tüm geziler gizleyerek, burun erkekleri açtı olabilir. Ama dedikleri gibi, her şey her zaman açık olur. Bir erkek kız arkadaşı değiştirme ve oldukça uzun bir süre olduğunu öğrenir kez. Kural olarak, kendisi veya başka bir çatışma sırasında kızın kendisi hakkında arkadaşlarınıza anlatmak. Bir adam psikoloji incelik iftihar edemez, ama yine de o değişip değişmediğini bilemez. kendini aşağıdaki sağlayabilir kız: bugün anneannem ile kalmak, örneğin, gerekli olduğu gerçeğine atıfta bulunarak, bugüne kadar reddederse; erkeklerden Şüpheli SMS; bazen başka bir adamın adı çağırır; yatakta soğuk yetiştirilen; apartmanda çiçek buketleri, başka erkeklere açıkça sundu.

Şimdi kız değişiklikleri öğrenmek için nasıl biliyorum. Kesinlikle o karşısında ikna tersine, üzerinde, değiştirmek veya buharlaşması başladı. Kız arkadaşın sana, tebrik için geçerlidir edin. Onu değiştirmek için eminseniz ne yaparsınız?

Muhtemelen hiçbir şey bilmediğin gibi davranmak istemem. , Sen biliyorsan anlat ve onun açıklama beklediği, kız konuşabilirsiniz ile başlayın. Kendi gururu geçerli olacaktır: Sorunu çözmek için tek yol her insanın istemem. Sonra en iyi seçenek - bu parçasıdır. seni seviyor, o zaman, senin rasstovanii dert çok olacaktır. Aksi takdirde, başka bir adamla onun toplantısı devam edecek, ancak sizin yaşam sayfayı çevirmek nasıl hatırlar. o değiştirirse, o zaman güçlü ve çılgın sevgidir durdurun. Onu bütün bu vermek mümkün olacak? Sonra onu geri almaya çalışın, gözler ihanet kapalı ve kendi gurur geçti. Bölüm gerçekten, her şeyden önce, kendi hislerini anlamak gerektiğini belirtmek gerekir.

Yani nasıl olabilir kızı iade? Başlamak için, oturup tüm iyi düşün. O değişiyor neden böyle anlarda hareket edebilmesi Anlamaya çalış. Belki o senin cinsel yaşam hoşnut değil ve belki o Bazı alışkanlıklarınızı sevmez. nedenleri İnanın kadın aldatma ait büyük bir kümesi. Ama hala kendi eksiklikleri içine kazmak zorunda. Sonra, kararlı adımlar atmaya devam edin. Sen pahalı hediyeler gerekmez, ama buna mecbur restorana gezisi organize etmek. Güzel bir şekilde mum ışığında evde oturup ya da yabancı görünümleri engel olmaz ülkedeki yalnız gitmek. Basitçe söylemek gerekirse, sonsuz aşka açık hale getirecek bir şey yapmak. Bir görüşmesinde, hafifçe değiştirmek için konuyu dokunabilir, ama konuya, daha iyidir tatsız eğer dokunma için. Bunu önce gelen her şeyi unutmak zorunda kalacak, yani onunla barış yapmaya karar verdik. Bu hoş anlardan düşünmek daha iyidir, örneğin, sirke gitti ya da kek birlikte pişirin. Let kız olmak bir şey unutmadığını mutlu ve bu nedenle ilişkiyi beslemek. Bu hesaba o çıktığını gerçeğini almalıdır. o sana karşı hislerim yoktu, o zaman muhtemelen geçmiş ilişkileri yenilemek istedik olmazdı.

Son olarak, konuştuk ve tekrar birlikte olmak istiyorum karar verdik. Tek yapabileceğiniz çiçek duş ve kendi ilgi kadın olmaktır. daha önce sevmediği olarak onu seviyorum. Nitekim bazen ilişkiyi sürdürmek için, biz kendilerini aşmak ve hile gibi şeyler gözlerini kapatmak zorunda. Buna ek olarak, birçok erkek değişikliği aldırmadı. Bu durumda da, bir kadın anlayabilir. Bunu değil onlardan biri, ve sadık buysa ben çok zevk.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.