IlişkilerAldatma

İhanet eşleri: Nasıl onu affetmesini?

Her zaman korkutucu sen ihanet edersen. Yaklaşık çökmekte olduğunu dünya bu, yaşamak istemiyorum inanmak istemiyor gibi görünüyor. Ama yaşamak zorunda. Ve ayrıca inanmak zorundayız. Ve bir şey üzerinde karar vermek.

hatalardan kaçınmak

Eğer eşi ihanet olduğunu öğrendik sonra hikaye, aynı asla terk gerekmez. Ne bu ilk harekete geçmeye isterdi yanlış olması muhtemeldir. anın Isı, tüm yapabilir ve daha fazla sorun eklemeyin meydana gelen her şey için olası değildir. En iyi şey şimdiye kadar geri duruma ve serin dan adıma. Sevilen bir yakın olmak tavsiye edilir - Bir anda çok zor. Öncelikle ne geleneksel olarak karısının ihanetinden sonra daha sık başvurulan - alkoldür. Tabii ki, bu kalmak için bu durumda zor, ama sadece bunu yapmak için daha iyi. yetersiz bir durumda olmak, sen yine bizim durumda fesat istenmeyen yapabilirsiniz. hiç kullanmak daha iyi değil bu yüzden ek olarak, bol miktarda alkol, nadiren sınırlıdır bu durumda yeterli bir çözüm ve küçük almaz.

Hiçbir şey inkar etmeyen

çabuk, anlamsız tamamen uzak yapılabilir bir şey yapmak için gerekli ruh halini yatıştırmak ve tabii ki, ek olarak, inkar etmediği bir şey yapmak için. Sen satın alabilirsiniz hatta istenmediği ve nasıl kullanılacağını bilmediğim bir şey daha önce istediği ya da ne tüm - yeni bilgi ve becerileri açıktır. Bu zarar verebilir veya görüntüyü değiştirmez - bu duygusal durumu üzerinde çok güçlü bir etkidir. Tüm delilik sunuyor.

bunu düşünmek

Eğer mümkün olduğunda, dikkatli mümkün olduğunca durumu analiz etmek gerekir. Anlamlı mı ilişkiyi koparmaya? Eğer küçük bağlantılar ile ise, o orada birlikte kaldıkları işaret muhtemeldir. Ama çok nadirdir: genellikle insanlar çocuk sahibi, çok uzun zaman evli yaşamak, sonra tartmak zorunda. Bunca yıl sonra bu kesin, çok yakın arkadaş oldular ve o anda Senin kadar yaşanıyor. Buna ek olarak, aile ilişkilerinde arıza birileri biri olduğu böyle değil: bir şey bu yol açan çünkü eşi ihaneti kesinlikle sadece gerçekleşmedi. Belki senden anlamadın ona zaman vermek için zaman aldı ya dikkat etmedi ve birisi sadece onu aldı ve durumun yararlandı şey bekliyordum? Sonunda, eşinin ihanet - Aramızda korkunç, ciddi, ancak hata ve kim bunları yapmaz?

karar vermek

Belki anlamda aldatma affetmek kılan nedir? erkekler karısının sadakatsizliği affedemiyorsun bir yanlış kanı vardır, yani bir sürü zayıf. Sadece zayıf için aynı - Sorunlara uzak çalıştırmak için, ve affetmek yeteneği - güçlü ve sağlam doğaları olarak. eşi hile erkekler çok daha zor ve sancılı deneyimli çünkü Tabii ki bu dışarıdan duygularını göstermiyor olanlar başta olmak üzere, o kadar kolay değildir. Böyle insanlar kadar ekstrem sporlar için aktif boş zaman etkinlikleri için mükemmeldir burada duyguların dışarı bir yol bulmak değerinde olacaktır. Zaman başka bir şehre gitmek veya yurt dışında, çok sayıda gösterim almak ve neredeyse normal hissetmesi mümkündür. Böylesi anlarda, sessizce, negatif olmadan, birlikte bir hayat unutmamak gerekir ki, tüm bağlı, fakat sadece aramak ve sonuçta ihtiyacınız çünkü sürece gerekli değildir olarak temasa yoktur ve onu o kaybeder yaptığını hissetmek vermek iyi Bu durum tekrar ortaya devam etmek.

doğru bir adım

Eğer ihaneti affetmeye hazır hissediyorum, ama bu birkaç ay sürebilir zaman, o zaman yavaş yavaş geri gelmek gerekir. Öncelikle karşılamak ve kesinlikle bunu yapmak ya da değil, sonra durum kendini gösterecektir edip edemeyeceğini anlamak için, kafede, örneğin, bir nötr bölgede konuşmak kolaydır. Buna ek olarak, kademeli dönüş sadece yenilenmiş bir ilişkiyi yararlanacaktır.


Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.