Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden eski kız arkadaşı hayal?

Bu rüya bize kendi bilinçaltını veren bir sır değil. Bunlardan biz geçmiş olayları yeniden yaşamak, biz beklenmedik durumlara girmek ve hatta onların gelecekte olabilir. Sadece doğru sayfaya rüya kitabı açmak - Birçok rüyalar deşifre kolay olabilir. Ama şimdi rüya defteri oldukça fazla, bu yüzden aynı rüyanın yorumu iki kat olabilir.

En az bir ortak durum alın: Adam sık sık eski kız arkadaşı hayal ediyor. Neden ki? Basit bir cevap - genellikle eski duygular geçiyor, onu düşünülmektedir, çok fazla ruhuna battı. Tabii bilinçsiz kişi rüyasında sevgisini getirir. Ama bütün o kadar basit değil. Yani, bir rüyada eski kız arkadaşı yapar?

Bazı yatıştırıcı iddia: rüyada eski aşkı bakın - Onunla çok erken toplantıda, ama gerçekte. Genellikle tamamen toplantılarınızı yok sayamazsınız, kız arkadaşı da sizi düşünüyor bir sinyal olabilir. Ancak rüya daha derin analiz edilmelidir - bu mümkün, senin içinde.

Eski aşka Nostaljik? Dreaming soyu tükenmiş ilişkileri yenilemek? Eğer bir rüya eski kız arkadaşı göründü Sonra şaşırmayın. Kendi bellek olayları yeniden yaşamak yapım tekrar tekrar imajını gönderir olan geçmiş zaman içinde yeni randevular hayal ediyorum. Eğer tekrar bir araya olduğunu hayal ve kız kendini size geri dönmek istiyorsa - bu iyi bir işarettir. Size arasındaki ilişki iç bıraktı. Belki de gerçek tarih ve yeniden birleşmeyi portends.

senin eski aşkı ağlıyor rüya, olarak, o da gerçek olaylara muhtemelen benzer, sıkıntı ya da üzüntü çeşit vardı. Belki bir kere sana çok yakın olduğunu ve aslında orada bir sorun oldu ve o sizin yardımınıza zarar bir adam.

Ve eski kız arkadaşın başkalarıyla bir rüya ne bulmuştur olur? Kendi kıskançlık ve bunun için özlem yanı sıra, sizin için yeni bir ilişki anlamına gelebilir. büyük olasılıkla, yeni bir aşk sizin için daha parlak bir gelecek bekliyor ve - sabırlı olun.

Eski "aile şekilde" bir rüyaydı, bu da yeni bir roman. Ve hala bu son yaptığı şimdiki eşini karşılaştırmak sona yoktur. Aynı zamanda, merakı acı - mahrem hayatını she geliştirir nasıl oldu?

rüyada eski kız arkadaşı evlenmek - özel hayatında büyük değişikliklere. Belki daha önce fark etmedi biriyle buluşacak. Ve kim bilir, belki de bu rüya yakında gerçeğe olacak - ama farklı bir kahraman ile.

"Ben eski kız arkadaşı unutamam", o kendileri için anlamına gelebilir daha adil cinsiyet: adamlar çoğunlukla ise rüyalar bilinçaltı mesajı temsil? Nasıl bir rüya adam, kocası, kız arkadaşı içinde eski kız arkadaşı görünümünü ya da sadece eski bir dostu yorumlamak?

Genellikle bu rüya kişisel cephesinde kıskançlık ve sorun önceden bildirdi. Tüm bilinçaltında bile sürekli geçmişten gelen bir hayalet ile kendini karşılaştırarak çünkü - Eski ile. Belki kendim dinlenmek ve olma zamanımız geldi?

geçmişin diğer Kadınlara gelince, bilinçsiz ve onlar kafanızda yüzebilen: Sanal iletişim, tanıdık yüz etkisiyle eski kişileri yenilemek ve kişileri yapmaya çalışıyorum, sokakta parladı. Ve yakında bir toplantı gerçekten uyanık bekleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.