ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Çim biçme pil - modern bahçe ekipmanı

Çim biçme makinesi pil haklı bahçede çalışmak için en uygun araç olarak tanıdı. Üreticiler benzinle karşılaştırıldığında böyle bir cihazın kolaylık, hem de onun çevre dostu dikkat etmek tavsiye edilir, müşterilerine sunmak. Elektrikli çim biçme önceki modellerin tüm avantajlarına sahip olduğunu görünebilir ve aynı zamanda bunların dezavantajları yoksundur. Mekanik cihazlar da zaten geçmişin bir kalıntısı olarak kabul edilebilir.

Çim biçme makinesi pil oldukça manevra, onlar zahmetsizce edilebilir çimenler kesilmiş engebeli arazi ve yamaçlarda. Pil Bu cihazda çalışan sadece bir saat içinde şarj edilebilir ve bazı zamanda yarım saat oldu. Bunlar, kullanımı kolay: biri bir düğmeye basarak ve ardından şarj gösterge lambası bazen bakarak, onun önünde biçme itmek sadece sahiptir. Eğer benzin buharları solumamanızı çalışmak ve zaman komşular ne kadar gürültülü benzomotor öfke duyuyor. Elektrikli modelleri için tipik olarak da, elektrik kablosu engel olmaz. Çim biçme makinesi pil Bosch diğer üreticilerin tüm bu avantajları yanı sıra model sunmaktadır.

seçenekler geniş bir yelpazede ile, özel ihtiyaçlarını karşılayacak bir model seçebilirsiniz. Günümüzde, çim alıcı kutusu, yan akıntı ve diğer malç fonksiyonu ile ticari olarak temin edilebilen bir model. Eğer bir çim biçme makinesi pili satın sonra, artık yanlışlıkla kabloyu kesmek teşkil edebilecek ya da aniden benzin biter endişe gerekir. tüm modeller katlama kolları ile donatılmış olduğundan, çağdaş çim biçme makinesi pilleri çok az depolama alanı kullanır. arabada böyle bir cihazın taşınması sırasında bunu benzinli araçların durumunda, yakıtın bir koku yayarlar olmadığı için, benzin dökmek ve hatta evde olabilir kışın birimi saklamak zorunda kalmazsınız. Güncel modeller bile tekerleklerden uçabilirsiniz taşlar için yeterli dirence sahiptir.

Sen çim biçme makinesi pil elektrikli ve benzinli modelleri yerinden mümkün olacak on yıl sonra bu konuda konuşabilir, ama şu anda o çeşitli nedenlerle hala mümkün değildir. İlk olarak, hala çok yüksek olduğu bu tür birimlerin değerini not etmek mümkündür. Buna ek olarak, önemli bir noktadır pil, şarj çalışmalarının sadece 40 dakika sürmektedir, bu nedenle sahibi şarj Biçiciyi koymak veya bir pil almak zorunda kalır. Telsiz biçme makineleri daha büyük 70 milimetre yükseklik olan çim ile başedemezler. Onu yakından izlenmesi gerekir böylece pil, çok soğuk veya serin olmamalıdır.

Size maliyeti kesme sorunu hızı ve seçim süreci biçme şeyden değilse, o zaman bu birim, sektörde yerleşmesi oldukça yapabiliyor. hepsi en güvenli olarak kabul edilmektedir çünkü böyle bir cihaz ile, bir çim biçme makinesi pil gibi, çim biçme, hatta bir çocuğa güvenilemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.