BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Varfeys": uygulama ve başarı

Düzenli olarak "Varfeys" oynamak, o zaman mutlaka pek çok farklı madalyalar ve rozetler vardır burada olduğunu biliyoruz. Bütün bunlar sadece her kullanıcı yeni kayıtlar aramak ve yavaş yavaş kariyer basamaklarını yukarı taşımak için bir teşvik geliştiriciler tarafından yaratıldı. Tabii ki, yavrularını hala "Varfeys" elde almak için nasıl bilmiyorum, ama aslında, yeni madalya sahibi olabilmek için, her katılımcının önünde ayarlanır özel koşullar yapılmalıdır. Bu popüler oyun bu tür cips sunmak değil, o zaman kullanıcıların sadece savaşmak ve gelecekteki olaylar dizisi içinde yer almaya devam etmek ilginç olacaktır yoktur.

elde etmek için kuralları

Yani, bu soru tüm sık yeni gelenlere istemeye başladı şu anda çünkü şimdi, için "Varfeys" madalya, rozet ve madalya almak nasıl bahsedelim. Daha önce belirtildiği gibi, bazı başarılar elde etmek için, uygun bir görevi gerçekleştirmek veya sıkı şartlara uymak gerekir ve her şeyi doğru yaparsanız, o zaman yakında ödüllendirilir. Bazı ödül alma, size daha sonra daha karmaşık koşulları belirlemek gerektiğini hatırlamalıyız. Şu anda, sadece katılımcıların bazıları tüm madalya ve ödülleri toplamak başardı ve bu yönde onlar çok fazla zaman harcamak zorunda kaldı. "Varfeys" başarı olarak bunun bir sebebi verilen, ancak çok dikkatli engelleri aşmak ve ekibi sopa, o zaman birçok zorluklarla baş edebilmek edilir. Eğer şu anda mevcut olan bütün bu ödülleri toplamak için bir arzu varsa ödüller çeşitli o zaman kesinlikle projenin farklı versiyonlarını oynamak gerekiyor, bir çok oyunculu modu olarak hem de tek yer alabilmekte,.

zombi

Zaten mevcut başarıları "Varfeys" oyun artık ne tür belirtmiştik. Sadece üç vardır - bu rozetleri, yamalar ve rozetleri. Bugün, aynı zamanda başarıyı "Zombie Hunter", "Varfeys" almak ve bir ödül vardır hakkında bilgi edinebilirsiniz. Biri bu oyunda başarılar benzer türün diğer projeler ile karşılaştırıldığında çok sayıda olduğunu söyleyebiliriz. ödül için sadece belirtilen şartlar ve koşulları aşina olmak gerekir. Ayrıca, sistem bildirilecektir, anlık bir atılım fethetmek için en yakın olanı. çeşitli şekillerde mevcuttur "Varfeys" başarı. Örneğin "Zombiler", - o da birkaç versiyonu mevcuttur bir ödül vardır. değil herkes yapabilir çok sıkı koşullar, içerdiği o kadar kolay, oyuncu verilmez.

savaş eğitimi

Oyuna başlamadan en kısa sürede satışa sunulacak en temel başarıların Birkaç örnek. Belirli bir silahla beş yüz rakiplerini yok etmek görevli olacak önce, bu eylem için, siz "Doktor Ölüm" adlı bir evrensel rozeti alabilirsiniz. ayrıca sen başarıları ile ilerleme, daha madalya alacaksınız. Bu durumda, tüm zaferler ve istatistikler tutulan ve artırılmaya devam edecektir. "In Varfeys' başarı elde edilmiş ve mükemmel takım oyunu edilebilir. Grupta en yüksek oranlarını gösterir Örneğin, ayrıca verilecektir. Başarıyla bin düşmanları yok edebilir sonra, bir özel değiştirici 5X olsun. Oyun karmaşık düzeyde yapılacaktır eğer bu mümkündür. Eğer kolay bir seçenek seçildi varsa, o zaman yeni "askeri eğitim" yama sunulacaktır.

çeşitlilik

Tüm ödüller "Varfeys" in pek oyuncu biliyorum. Sağlanması çok kolay olsun. Üstelik herkes tüm orada şu anda kaç ödül bilir. 329 promosyonların geliştiriciler sunuldu unutmayın. Bu gerçekten etkileyici bir sayıdır. Bütün ödülleri vardı için, zaman ve sabır gerekiyor. Ayrıca, burada hiçbir profesyonellik yapamaz. Oyunun pozitif yönü bir anda hatta birkaç düzine üretilebilir iken geliştiriciler giderek, yeni ödülleri eklendi olmasıdır. Kullanıcı onlarsız hikaye çok sıkıcı olurdu, çünkü projeye katılmak ve yeni ödül kazanmak için devam etmek için bir teşvik olması için bu gereklidir. Artık "Varfeys" en iyi sonuçları elde etmek için nasıl biliyorum. Başarı - bu konuda size yardımcı olacak bir araç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.