OtomobilArabalar

Çoğu piller otomobil için iyidir: genel bakış, yorumlar. En iyi pil şarj cihazı

sürücüler araç için bir batarya seçimi düşünüyoruz, öncelikle bağımsız uzmanlar ve uzman kuruluşların çeşitli gerçekleştirildi testleri, tarayın. Ancak, sonuçlar hatta aynı altında, üreticiler tarafından beyan edilen parametreler, farklı marka ürünler aynı farklı özellikler olabileceğini gösteriyor. Herkes iyi bir pil almak istiyor ve nedenle seçim için bilmek gereklidir.

Kış aylarında düşük sıcaklıklarda araba başlamak zorunda olduğunu hatırlamakta yarar var. Bir araba aküsü seçerken Aynı zamanda düşünülmelidir.

Pahalı ve nitel

Uzmanlar ve veri her zaman açık olmasa da, ancak kaliteli bir pil olmadan pick up olmayacak.

uzmanlar tarafından yürütülen testler, pillerin iyi olduğunu göstermek - bu Bosch Gümüş modeli. Bu cihaz, yıl boyunca kullanım için uygundur ve kışın sürücüyü izin vermeyin.

Özel Özelliği - kafes, gümüş alaşımından yapılmış. Bu durum ızgara oksidasyon hızını ve dolayısıyla agresif sıvılar içinde bunun yıkımını azalttığı mümkün kıldı. Bu pillerin başka özelliği - kalsiyum düzeni. Bu modeller güvenlik düzeyine, ama onların operasyonda herhangi bir sorun olmadan sadece listesini yaptı.

Birçok tanıdık Bankalar, bu modeller kullanılamaz. Pil bakım gerektirmez. Bunların yerine, imalatçı renk pilin durumuna bağlı olarak değişir özel göz sağlamıştır. Ayrıca, testler bu seçenek pili kapağının labirent özel kanallardan elektrolit minimum kaybı sağladığını göstermiştir. Onlar kondensat önemli miktarda hızlandırdı.

Bosch Silver Plus

Aynı zamanda iyi bir pil ve bir modeli önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Burada, imalatçı özel geometrik özellikleri ve alaşım gümüş büyük miktarda bir kafes uygulamıştır. Yani, hatta en zorlu koşullarda ve düşük sıcaklıklarda, pil kullanımını dayanabilir.

Özellikler, avantajları, dezavantajları

Bu bu derece iyi araba akü, sadece kaliteli bir pil değil.

Bu modellerin tüm diğer avantajlara ek olarak, aynı zamanda, kapasite, kendi kendine düşük deşarj hızı artan elektrolit buharların seviyelerini karşılıklı gözlemledik. Hatta mahfaza önemli ölçüde yükseltilmiş: bu terminaller ile entegre olan bir uygun bir sap ile donatılmıştır.

Bunun iyi bir batarya olmasına rağmen, bazı dezavantajları da vardır. En büyük dezavantajı, - pil devresinin bir parçası olarak çalışmak zorunda ise çok hızlı bir hasar, özellikleri ideal olmaktan uzaktır. araba yanlış bir jeneratör çalışıyorsa, pillerin üzerinde ciddi para harcamak gerekmez. Birçok. Çünkü düzenli versiyonunun ürünün üzgün fiyatı yaklaşık 7000 r ödemek zorunda kalacak olan Ve modernize 8 th için. P.

ikinci sırada

Bu pil sadece bir puanla lider arkasındadır. Bu Varta Mavi Dinamik. Onun üretimi de gümüş kullanılır. Fakat Alman marka ürünlerin aksine, ızgara ve ayrılmaz dökme değil. testler sırasında bu tasarım özelliği hafifçe dayanıklılığını azalttığı tespit edildi fakat başlangıç akım değeri, tam tersine, arttı. Pil soğukta çok düşük sıcaklıklarda bile koşuyor. Buna ek olarak, avantajlar arasında - sık recharges kendi kendini deşarj ve yüksek stabilite az seviyeleri.

Bu model sıralamasında ikinci sırada güvenlik yüksek seviyede de sürdü. Bu parametre üzerinde modern bir pazar sunmaktadır şey iyi araba batarya. Pil üreticisi kapak fiber malzeme özel bir sünger filtresi kurmuştur. Alev kanadın işlevini yerine getirir. buharlaşır bir elektrolit yardımıyla sadece kondensatın şeklinde üzer.

Filtre iltihaplanmayı önler. Buna ek olarak, kapak, aynı zamanda elektrolit kaybını azaltan bir labirent kanal vardır. Bu nedenle, bu model bile 7 yıl döneminde, özellik ve niteliklerini kaybetmez. Fiyat - modifikasyon bağlı 12 bin ruble, kadar ..

ABD'den Yenilikler

Optima şirketin ABD ürününü tartışacağız. Bir çizgi denilen - Redtop. Onları farklı kılan nedir? Bu büyük ani akımlar, tüm pillerin daha yüksek. Test sırasında, uzmanlar pil bile son derece düşük sıcaklıklarda, arabayı çalıştır tespit ettik. sıralamasında üçüncü sırada yer rağmen, iyi bir yıl boyunca çalışması için aküler, hem de kışın kullanım içindir.

Redtop sırası: Özellikler

Ana özelliği - spiral düzenlemesi. Bu minimum pil kendi kendine deşarj oranı sağlamak için izin verir. Bu durumda, aşınma ve minimal. Amerikalılar bile en iyileri arasında bu modelleri dahil etmişlerdir. Şarj edilebilir piller yüksek yükler için idealdir. Bunlar ek soba, ön ısıtıcının, yüksek kaliteli stereo sistemler ve diğer cihazlar ile kullanılabilir.

diğer avantajları arasında - elektrolit ayırıcı ıslatmak sağlayan özel bir teknoloji. Bu fiberglas yapılmıştır. Pil herhangi bir hizmet tabi değildir ve bu nedenle maksimum güvenilirlik sunmaktadır.

Bu pil vücut kısmen tahrip bile çalışabilir.

Bütçe, ancak niteliksel

Ülkemizde de kaliteli ürünlerle hazırlanan ve benzeri ithal ürünlerden farklı değildir. ünlü markaların düşük mallar hiçbir şekilde Rus piller "Tümen". yüksek korozyon önleyici özelliklere sahip mükemmel özellikleri sağlar özel malosurmyanistaya uygulanabilir teknoloji üretiminde. Bu nedenle de iyi bir seçim olduğunu dolayı kafeslerin özel forma pil düşük kendi kendine deşarj oranı.

Özel bir formüle göre pişirilmiş makarna, - Ana Burada yenilik.

Bu düşük ve hatta aşırı sıcaklıklarda yüksek bir başlangıç akım sağlar. Hangi pil en iyisi kış için? seçim açıktır. Pil bile -32 ° sıcaklıkta motoru başlatır. Ürünün fiyatı - 3000 ruble kadar ..

maksimum güvenilirlik

Eğer gelecekte herhangi bir sorun olmaz böyle bir pil, gerekiyorsa, ürünler Madalya alarak seçmelisiniz. antimon plakaları ve plakalar kendileri oksitlenmeyen gelir kalsiyum teknolojisi kullanılarak modellerinde. Kafesin bir özel bir formu, yüksek akım sağlar ve sık recharges de aşınmasını azaltır. Piller sürekli operasyonda 7 yıl sürebilir. o otomobiller için en iyi piller, ama onların katı yaşam olmasa bile.

Aynı zamanda, bu batarya kapağı özel sünger filtredir. O elektroliti alır ve önemli ölçüde ürünün ömrünü uzatır, hangi bunu çöker. Pil ters Ve eğer bu filtreler sıvı sızıntısını önlemek. Belirtilen fiyat - 5500 ruble kadar ..

Multu

Bu, Türk üretim bütçesi segmenti. En iyi pil sıralamasını yol açamayacağını üretici Ancak piyasada ürünlerin oldukça popüler. Bu modellerde, orada neredeyse hiç belirgin eksiklikler olduğunu ve şirketin iyi bir üne sahiptir.

Ne zaman pillerin iyi performans uygun fiyat var.

TITAN - orta sınıf

Bu pil de değerlendirmesi yapıldı. Üreticiler sürekli birlikte sürücülere yüksek fonksiyonellik ve kalite ile mevcut cihazların vermek için çalışıyoruz. Avantajları - Yüksek dayanıklılık ve olumsuz koşullarda çalışma yeteneği. Pil Rusya için ilgili modelini yapar düşük sıcaklıklarda, korkmuyor.

Otomobil akümülatörler: iyidir

Testler göstermektedir ki, sürekli çalışma için en uygun ürün ve Optima Varta. Ama yüksek performanslı değil, aynı zamanda büyük ölçüde kullanımlarını kısıtlar fiyatları ibaret değildir. Sen iç modellerine dikkat edebilirsiniz, parametreleri çok iyi ve makul fiyatlar.

Hangi pil kış için en iyisi?

Rus kışlar yeterince sert, bu yüzden piller ciddi taleplerde bulunmaktadır. Soğuk ek olarak, pil seçimler nem, kar, rüzgar etkiler. Bu kışın bahçesinde duruyor bu arabalar için özellikle doğrudur.

Böyle nominal kapasiteli olarak Kış temel özellikleri. Bu özerk çalışmasını sağlamak için batarya yeteneğini algılar. 60 Mt yeterince çoğu binek otomobiller için. Hesaba üreticinin tavsiyeler almak gereklidir. araç sahiplerinin Yorumlar pil kapasitesi indirildiğinde ise, araba başlatmak için zor olacak, derler. kapasitesi artar, pil kısmi şarj alır. Bir diğer önemli özelliği, - jeneratör kapatıldığında 10.5 V gerilimi muhafaza etme yeteneği. Tümen Pil - en iyi kış pil kadar 109 dakikalık bir gerilim tutabilir.

şarj seçimi

En iyi nedir araba aküsü için şarj? Bu kontrollerin en az bir büyük kutu, birçok beklenen ve oldukça güzel vücut değil. Birçok model çok benzer. Bu nedenle, bu cihazların seçimi o kadar basit değildir.

Ctek MXS 5.0

Bu ürün İsveç'te üretilmektedir. Onun maliyeti yaklaşık 5.000 ruble olduğunu.

Görünüm oldukça basittir. Kontroller sezgisel gerçekleştirdi. otomasyon faaliyetlerine ilişkin olarak, herhangi bir şikayet yoktur olmayacaktır. Bu, bu yorumu-rating araç pil için en iyi şarj olduğunu.

Keepower Batery Şarj

Bu pozisyon, Danimarka üretilir. Fiyat yaklaşık 4500 ruble olduğunu. Rusça yazıtlar eksikliği - Yorumlar biri dezavantajı not edin. Ama avantajları LED'leri dahil olarak. Şarj işlemi tam otomatik olarak gerçekleşir. çakmak ile şarj olasılığı. Bütün oldukça yüksek maliyeti dışında iyi olduğunu.

DHS SC5E

Bu cihaz Tayvan'da yapılan ve 2000 ruble fiyata satın alabilirsiniz. Yine, Rusça emri olmadığıdır fakat prensipte, cihaz oldukça basittir. Ters bağlantı, kıvılcım, akü aşırı şarj veya kısa devreye karşı koruma yoktur. o kendisinden istediği gibi genel olarak, pil çalışır.

"Orion"

alıcıların İncelemeler bakılırsa, yerli üreticilerden en basit bir üründür. fiyat 1070 ruble olduğunu ve iyi pil şarj cihazı değildir. Burada sadece bir koruma olarak sigorta. modunu Şarj üretici tarafından verilmemektedir. Cihaz kullanımı son derece kolaydır. Belki biri kolaylık nedeniyle ve maliyet cihazı gibi.

bosch C3

yaklaşık 3220 s: Bu birim maliyeti ile ilgili mevcuttur. Bu Çin yapılır. Bu pil şarj cihazı - görünüşte iyi. Cihaz piller 6 ve Tabii 12 V ile uyumludur, olumsuz yanları vardır. Birincisi, kelepçeler, bazen bir tel yok nedense, "timsah" olarak anılacaktır. Muhtemelen, Çinli üreticilerin tüketici kendi takmak karar verdik. İkincisi, bir savunma olarak - modern değil düzenli sigorta. Yani, umarım bu yorumu bir sorum varsa değerlendirmesi yanında "pil için iyi bir şarj nasıl seçileceği" ise, müşteri yorumları dikkat etmelidir, vurgular dikkat çekti.

Özetlersek

- Daha iyi ne seçilir araba aküleri: zaman her sürücünün zamanından önce bir sorun var? Müşteri yorumları bunlar dayanıklı, mükemmel performans, çünkü sen markayı satın gerektiğini söylüyorlar. Fakat birçok kullanıcı henüz yeterince test edilmemiş olduğu gerekçesiyle yeni modeller güvenmiyorum. Ve sürücülerin henüz çoğunluğu markalı ürünlerin yüksek fiyat kalitesi ile haklı olduğuna inanıyoruz. Modern evrensel pil Rus enlemlerde için çok önemli ekstrem koşulları dayanabilir.

gözlenen karışık bazı değerlendirmeleri modellerde. Örneğin, Varta Mavi Dinamik. Bu pil çoğu tüketici kendi güvenilirlik ve dayanıklılık vurgulayarak, saygı ile cevap fakat kışın işine memnun olmayan sürücüler vardır.

Yerli pil TITAN incelemelere de önemli ölçüde farklılık gösterir. Birçok (en -8⁰) kış için oldukça yüksek sıcaklıklarda, bu cihaz motoru neden olmadığını öne sürüyor. Diğer alıcılar bunu bir güvenilir, güçlü düşünün ve satın alma pişman etmez.

En iyi pil değerlendirmeleri seçmek zorunda Yani, - bu satın almadan önce bilmeniz gereken ilk şey. Ayrıca satın alma anında esnasında eski piller kalitelerini kaybederler çünkü doğru üretim tarihini belirlemek önemlidir. Ama en önemli şey bugün satın almak için mükemmel seçenekler vardır olmasıdır.

Başarılı satın almalar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.