BilgisayarlarEmniyet

XR_3DA.exe: Uygulama hatası. Nedenleri ve çözümleri

Oyun STALKER'i başlayarak ve nasıl bunları çözmek için zaman makale hataların nedenlerini açıklar.

"Vyletalker"

o PR, birçok dedikodu oldu etrafında efsanevi üçleme STALKER ilk bölümü yıllar bekledi ve Çernobil konularında zaten "kanca" olanların hayatları ciddi oyunun çıkış tarihine sürekli ertelenmesine üzdü. Çünkü "zhdalkerom" olarak adlandırılan "Stalker" ve daha sonra "vyletalkerom" taşımaktadır. Bu oyun en uygunsuz anda Dahili hata nedeniyle optimize kötü serbest bırakıldı ve sürekli kapalı olduğu gerçeği ile bağlandı.

Bu yamalar çok sonra, şimdi bile olmuyor. Ama bazen çalıştırın ve olamaz! Sistem mesajı «xr_3da.exe uygulama hatası ile bir pencere görüntüler" ve başka hiçbir şey olmuyor. aşağıda tartışacağız nedenleri ve çareler.

Yükleme sırasında hata

masaüstünden oyun kısayolu xr_3da.exe dosyası, çalıştırılabilir ve "Stalker" derhal başlatılması sorumludur. Oyun çalışmak istemiyor nedenlerinden biri, dosya yükleme sırasında zarar görmüş olmasıdır. Veya diğer sistem kütüphaneleri. Çoğu zaman, bu kimin yüzey lezyonları ile kaplıdır eski disk ile olur ve bilgisayar doğru okuyamaz. Genellikle, bu uyarı verilir, ama bazen kurulum normal olarak devam eder, ancak başlangıç artık mümkün değildir ve kullanıcı «xr_3da.exe uygulama hata mesajı görür." Fix it yeniden yüklemeye deneyebilirsiniz.

antivirüs

Garip ama antivirüs da sebebi olabilir oyun, başlamaz bir korsan özellikle.

Bir disk çek ve lisans olmadan oynayabilir böylece "korsanlar" ana çalıştırılabilir dosya değiştirilmiş olması. Bazı güvenlik yazılımı tespit edip dosya şımarık böylece, bu kod kötü niyetli parçalarını kaldırmak ve bir masaüstü bildirimi çalıştırmak «xr_3da.exe uygulama hatası." o yeniden yüklemeden olabilir uygulamaları ve antivirüs istisna ekleyerek düzelt. Ya da bir lisans satın almak.

lisans

Oyunun lisanslı sürümüne sahip, ancak, yine de, başlamaz ise, bilgisayar ve işletim sistemi minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin sürücüleri güncellemek veya yeniden tüm set yeniden gereklidir.

"Sonraki bildirim« xr_3da.exe uygulama hatası olan bir "çarpışma", "Stalker" var başka nedeni - bir değişiklik. Bazıları genellikle, yazarlar tüm teknik bilgileri işaret, moda tarif etmek mümkündür kontrol yama belirli sürümleri ile uyumludur.

Sonuç

Yukarıdaki bu hatanın ve nasıl çözüleceğini en sık nedenleridir. Ancak, orada "Stalker" başladıktan sonra gerçekleşir başka bir "çarpışma" dir ve bunun frekans hep farklıdır. Bir sistem mesajla eşliğinde "Durdurulan faaliyet xr_3da.exe». nedeni genellikle bazı iç çatışma ve kütüphaneler oyunda yatıyor. Bu durumda, yama yüklemek ve log "ayrılma" detaylı bilgileri görebilirsiniz yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.