OtomobilArabalar

"Renault Fluence": sahipleri, dezavantajları, fotoğraf yorum

Paris Motor Show'da 2004 yılında görülen "Fluence" kavramı sürümü. Ama sonra, bu ad altında şirket standını dekore edilmiş iki kapılı araba tanıtıldı. Yakında, bu model bir Laguna Coupe haline geldi ve adı golf sınıfı sedan bir dizi vermeye karar verdik. İnsanların "Renault Fluence" hakkında ne dedi? Yorumlar, dezavantajları, hem de arabanın detaylı özellikleri, bizim bugünkü incelemede sunacak.

Görünüm makineleri

otomobillerin Her yeni nesil daha ferah hale gelmektedir. Ancak, bu model geleneksel golf sınıfının biraz daha boyutunu sahiptir. resmen konuşan, o zaman evet, golf sınıftır. Biz modeli Megane değiştirmelidir varsayabiliriz, ancak üretici bu farklı modellerdir iddia ve bunları karşılaştırmak gerekir. C ve D'arasında bambaşka araba ve o ortada bir yerde duruyor sınıflar, - "Fluence"

Bunun için zemin. Sadece vücudun boyutlarını ölçebilir. Bu nedenle, "Doz" 12 cm'den daha uzun gövde genişliği 3 cm kazandı. "Megan" ile karşılaştırıldığında, yeni bir model, düz ve yuvarlak hatları ile karakterize edilir. daha detaylı olarak gördükleri takdirde etkili, ancak birçok Vücut bakmak oldukça tartışmalı olduğuna inanıyoruz.

Arabanın yan ve arka tüm mükemmel. Ama ön düşeni yaptı neye dayanarak, pek anlamıyorum. Tasarımcılar yersiz birleştirmeye çalıştık. İşte farklı şekil unsurları kullanır. Bu nedenle, "sis" - Boyu, ızgara - hava giriş dar köşeler - oval far - işaret etti. şirket logosu far hemen hemen aynı boyuta sahiptir. Ama ön görünümü gibi bazı - denir yeni kurumsal kimlik, bir "Avrupalı". Araba beyaz harika görünüyor - sadece o bedenin hatlarını çok net vurgulayabilirsiniz. bir göz atın, bu arabanın "Renault Fluence" gibi görünüyor. sahipleri, bir fotoğrafınızı Aşağıda okuyacağınız artıları ve eksileri incelemeleri. Bazı sürücüler sağlamlık ve pratiklik takdir kişilik bir aile için iddiasız ve uygun bu tasarım birkaç diyoruz. raskhozhest görüşlere rağmen, bir şey açık - tasarım sıkıcı değil.

İlk bakışta vücut çok kaliteli görünüyor. Fransız mühendis nedeniyle dokunmatik kaplama ve diğer öğelere hoş parçaların azaltılmış açıklıklar için elde etmek mümkün olduğunu söyledi.

vücut sorunu

"Renault Fluence" arabanın sahiplerine göre, vücut üzerinde dezavantajları vardır. Ama önemsizdir. Bu yumuşak bir metal, masif gövde menteşeler, silecekler olduğunu. Ayrıca, orada görünürlük ile ilişkili bazı nüanslar vardır, ama bir aksaklık tasarımcıları var.

aerodinamik performansın peşinde ciddiye ayağı istila. Bu büyük ölçüde etkilenir görünürlük çünkü. Yaya geçitlerinde sıklıkla sessizce tekerlekleri altında gizlice kişiyi göremiyorum. Evlerin dar sokaklarında sürüş Aynı sorun gözlenmiştir. iki tarafta Curbs görmek, gösterge tablosunda tırmanmak için gereklidir. Arka pencereden kaldırdı, görüş arkasına yana standart kadar da değil.

kabin yeterli boş alan var. açıkça görülebilir miktarında artış sadece dışarıdan, ama bu modelde iç düzenden C sınıfına hem de yapılmaktadır. Koltuklar oldukça yumuşak ve rahat. Yeterli düzeltmeler herhangi büyümenin öncüsü oldukça rahat direksiyonuna oturup ve tavana başını patlama yok olmasını sağlamak için. direksiyon ayarlı, çok boldur. Sürücü koltuğu hemen hemen her yorgunluk hissetmez böylece rahattır. Hatta uzun bir yolculuk bir yan uyuşmuş değildir.

Say ve otomobil "Renault Fluence" nin eksileri. sandalyeye çok sıkı kavrama Sırtlık eğimi: sahiplerinin Yorumlar aşağıdaki dezavantajları vardır. elinde döner iken kayabilir. o ama sadece biraz çok rahatsız olmasına rağmen. eğimi kez kurdu.

kontroller

araba sahiplerinden birinin iç geçmiş görünüyordu hatırlar lütfen resmi bir değişiklik var. Vites kolu ve krom süslenmiş bir podyum. direksiyon delikli beyaz iplikle dikilir. Ama kontroller oldukça araba "Renault Fluence" iç kusurları vardır. sahipleri direksiyondaki tuşlar varlığını kaydetti. Bu sürücüler zaten diğer modellerinde gözlemlemekteyiz.

seyir kontrolü için direksiyonun solunda, tesadüfen, sadece üst montaj mevcuttur kontrolleri vardır. Ama doğru yol bilgisayarı seçenekleri seçmek için gerekli olan herkes düğmeleri B ve Q için bilinmemektedir. Bu üreticinin araçları adanmış forumları analiz, bunun birkaç nedeni bu düğmeleri anlıyoruz. nedense Pano dokunmadan yoktu. Ancak, aydınlatma renk değişimi.

bilgi sadece bir araba, "Renault Fluence" itici olabilir analiz edin. sahiplerinin Yorumlar kusurları hemen fark olduğunu söylüyorlar. Artık geleneksel kafa birimi kontrolleri - şimdi makine R-Link sistemi ile donatılmıştır müzik için, ancak yalnızca üst donanım seviyesi yüklenir, yani bunun için ödemek zorunda kalacak. Ayrıca, standart bir kaset kaydedici sesin kalitesi hakkında kötüleyen yorumların sahipleri - bu yüksek kaliteli ses ne olması gerektiği bugünkü kavramlara karşılık gelmez.

ev gibi

İç taze ve pahalı hissediyor. Yüksek kaliteli malzemeler ile yapılmıştır. plastik dokunma, hiçbir gıcırdayan veya lyuftyaschih ayrıntılara oldukça yumuşak ve hoş. Ayrıca kabinde ses yalıtımı üzerinde iyi çalıştı. Araç tamamen düşünülmüş. Bu küçük eksiklikler ve eksiklikleri rağmen, evde gerçekten rahat.

teknik özellikleri

Kaput "akıcılığa" altında bir benzin veya dizel motor olabilir. Yeni nesil 1.6 litre birim 115 L ilave edildi. san., bir CVT eşleştirilir. Üretici çok düşük yakıt tüketimi İstem - hareket sadece 6.4 litre kombine çevrim içinde bildirmemiştir.

Ayrıca bir 1.6 litre dizel. besleme Atlar için O 130 birlikte çalışması 100 kilometre başına sadece 4.8 litre gerektirir. Ancak, ülkemizin dizel motorları için henüz sağlanmamıştır. Rusya'da yeni bir sedan almak istiyorsanız, imalatçı üç benzinli ünitelerin bir seçime sunacak. Zaten 1,6 l (109 L. C), 2 ul (138 l. C) ve 1.6 litre ve 115 litre yeni motor bilinmektedir. a. Araba hakkında, "Renault Fluence" (dizel) değerlendirme sahipleri derece olumlu olmuştur. Dizel motorlar karakteristik bir ses ve titreşimi sahip olmasına rağmen, birçok düşük yakıt tüketimi ile mutluyuz.

eksiklikler

insanlar araba, sahiplerinin "Renault Fluence" değerlendirmeleri hakkında neler söylediğini? Dezavantajları - liyakat madalyonun diğer yüzü. Oldukça ucuz, büyük ve geniş bir araba. Ama 579.000 ruble için iç ve dinamik performans hem tamamen boyutlarına uyum olduğu tahmin edilmektedir.

Güç ünitelerinin doğrultusunda 4168 mm uzunluğa rağmen oldukça güçlü bir şey teklif ve olsa Döşeme ve iyi, ama hayal grev edemez değildir. Burada başka bir otomobil içinde, farklı birçok eksiklik vardır. "Renault Fluence" Ben satın mıdır? Yorumlar sahipleri eksiklikler çok ayrıntı analiz edebilmemizi. Bu, herhangi bir zayıf yönlerini belirlemek için yardımcı olur.

zayıf dinamikleri

Söylemeye gerek yok, hız sevenler için, bu makine çalışmaz. 1.6 litrelik motor basitçe böyle bir fırsattır - yüksek hızlı yarış için o açıkçası zayıf. Özellikle sert karayolu üzerinde sollama motorun özelliklerine hissetti. şehir fark edilemeyebilir.

iletim çalışmaları

Ciddi bir dezavantaj - kışın bu makinenin davranışı söyledi. o -30 derece dondurucu buysa, araba yeterince zor olabilir başlar. Oysa iletim çalışmaları ile sorunlar var. manuel şanzıman sorunları durumunda genellikle geri vitese sahip çıkar. Normal anahtarlama için ciddi çaba gereklidir. Çok "Renault Fluence" varyatör dezavantajları ise. Sahipleri inhibe operasyon CVT otomatik şanzıman üzerinde tek bir ses olarak iddia.

ısıtmaya

Mutsuz sahipleri ve yüksek hızlarda veya engebeli yollarda sürerken kabinde görünen yüksek sesle gürültü. Ama fabrikadan araçla birlikte gelen bütçe lastiklerinde orada başa olabilir? Bu hemen hemen tüm "Renault Fluence" modeli hakkında söylenebilir olmasıdır. Yorumlar sahipleri dezavantajları, tabii ki, ortaya, ama yine de bir golf sınıfı olduğunu akılda dikkatle makinesi ve ayı kullanırsanız, bazı dezavantajları gözlerini kapatabilir. Her durumda, herkes arabaya ne tür daha kendi zevkine göre seçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.