Yiyecek ve içecekYemek tarifleri

Cod kızarmış: tarifleri

Cod'un kullanıldığı yemekler için birçok tarif var. Ve bunun gerekçesi var. Cod'un çok kullanışlı nitelikleri vardır. Çok miktarda protein içerir - 100 gram ürün başına en fazla 17 gram içerir. Bu gösterge ile kuzu ve domuz eti aşar. Bununla birlikte, neredeyse hiç yağ var, bu da bu ürünü diyet yapıyor. Bu balık, diyet yapanlara ve rakamlarını daha da inceltmeye çalışanlar için idealdir. Kızarmış cod yemek pişirmek hakkında konuşalım.

Tarifler çoğunlukla basit ve oldukça uygun fiyatlıdır. Bu ürün birçok sebze ve yan yemeklerle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.


Kızarmış morina Çin'de pişirilebilir, doğu mutfağı malzemeleri ve baharatları için geleneksel bir katkı da olabilir. Gerçeğe çevirmek için bu yemeğin bir kilogram morina fıstığı gerekecektir. Balıkları dikkatlice yıkayıp filetoları kemiklerden ayırırız. Sonra porsiyon başına parça parça kesiyoruz.

Sonra marine hazırlıyoruz. İki diş sarımsak ve iki soğan orta boyda alın. Bu malzemeler temizlenmeli ve bir et değirmeni kullanılarak öğütülmelidir. Nihai karışım, 4 masa kaşığı soya sosu ve 3 çay kaşığı kaliteli çay votkasıyla karıştırılır. İsterseniz, turşu ve herhangi bir biber tuzunu ekleyin. Paklama süresi yaklaşık 30 dakikadır.

Bu sürenin sonunda, balıkları marine içinden alıp pirinç unundaki her bir parçayı çıkarıyoruz . Ateşin üzerine kızartma kabını koyduk ve ona bitkisel yağ ekledik. Her iki parçayı güzel kahverengi bir kabuk elde edilinceye kadar kızartın. Hazırlanan balık bir tabak üzerine konur ve yeşillikleri ve limon dilimlerini tamamlar. Kızartmanın bu şekilde işlediği. İsteğe göre, tarifler, beğeninize göre baharat ve çeşniler kullanarak değiştirilebilir ve desteklenebilir.
Bir sonraki yemek sebze ile kızarmış cod. Hazırlanması için taze balık 500 gram, kabak 200 gram, bir tatlı biber, havuç 100 gram, ekmek için küçük bir un, bir kireç, zeytinyağı ve baharatlar almalısınız.
Sebzeler iyi yıkanır, gerekirse temizlenir ve büyük parçalara kesilir. Havuç ve kabak halkalara kesilebilir. Temel olarak, kızarmış morina balığı hazırlandığında, tariflerde bir balık filetosu kullanılmaktadır. Dolayısıyla, balık filetosu alıp kısımlara kesiyoruz.

Unu tuz ile karıştırın ve bu cod karışımında parçalayın. İsterseniz, burada kuru ot ekleyebilirsiniz. Balıkları, ısıtılmış kızartma tavasına, bitki yağları ve kızartma ile her taraftan yaydık. Kızartma ve sebzeler de ayrı bir tencerede. Tüm malzemeleri bir tabakta serin, güzel sunun. Üstte, limon suyu serpin. Kızarmış Cod , tarifleri size sunuluyor, sulu ve olağandışı lezzetli çıkıyor.

Bu balık için garnitür, haşlanmış pirinç için mükemmeldir.

Bu bulaşıkları fırında pişirirseniz, fırında pişmiş morina elde edersiniz. Bu durumda, tüm malzemeler bir fırın kağıdına serilebilir ve ısıtılmış bir fırına konabilir. Pişirme süresi en fazla 30 dakikadır. Balık fırında aşırı pişirilirse kuru olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.