SeyahatKamp

Çocuk ile Bulgaristan'da Tatil

Uzun bir yolculuktan sonra, bu zorunlu dinlenme yeri değildir ve ülke tesisi - varlığını boyunca, Bulgaristan'da şehirlerin çoğu bir rekreasyon alanı veya liman yerleşmesi olarak konumlandırıldı, şimdi her şey artık Bulgaristan'da hariç yerinde bırakılır. Ve çok uzun zaman önce, Devlet turistlere bütün bir yıl boyunca işgal etmek en önemlisi şey almak ve edilebilir. Diğer soğuk hava ve diğer doğal fenomenler korkusu olmadan dinlenmek için izin otel birkaç düzine kış tipi inşa edilmiştir arasında Biz, kayak setleri kış konumlar söz ve kiralama. Kışın, aslan diğer ülkelerde daha elverişli Bulgaristan fiyatlarındaki kalanına gelen turist, payı ve keyfi kesinlikle daha azdır.

Kayak pistleri üzerinde bulunan kafe, ucuz restoranlar ve diğer gerekli yapılardır. Ayrıca kısa sürede yamaç üstüne turist teslim, kablo yolu inşa etti. böylece yetkin kuyruk neredeyse hiç olduğunu asansörler tarafından düzenlenen çalışın. Eğer kayak veya snowboard üzerinde durdu ettik Artı, cinsiyet ve yaş ya servis yetkili eğitmenler tarafından, asla, hepsi dost ve profesyonellerdir.

Çünkü kayak için yamaçları kış geliyor ve tüm aile bireylerinin fitness korumak ailelerin bu büyük sayının, büyük değil, 2011 yılında çocuklar fiyatları ile Bulgaristan'da son derece popüler bir tatil.

otuz - Sadece bir su yaklaşık yirmi beş, seçim sürmek çünkü Yaz aylarında, eğlence, çok daha büyüktür. Çocuklar için, burası sadece unutulmaz olacak, her şey burada yeterince iyi olmasına rağmen, ünlü "peynirli kek" ve "muz" ile sınırlı değildir. Yetişkinler ve su tutmaya yeterince iyi olanlar için, daha aşırı sürmek vardır. Ayrıca kıyısında, elbette, ilginç kılavuzları ile büyük bir yatta kısa bir gezi yüzmek, jet ski ya da küçük bir tekne kiralamak ve edebilirsiniz.

Eğer sormak ve zevk zararına değil yurtdışında ucuz bir yolculuk seçerseniz, Bulgaristan fiyat ve diğer faktörler içinde yat tabii ki ilk sırada yer alıyor. çok düşük 2011 yılında çocuklar fiyatları ile Bulgaristan'da bir tatil, çocuğunuz için büyük bir deneyim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.