IlişkilerDostluk

Diğer dilekler

İyi arkadaşlar - neşe vermek isteyenler. Bu hatta bir sebep olmaksızın yapılabilir. Bir arkadaş için Tür ve samimi dilek verecektir olumlu duygular size özel konuşmalarında bu kelimeleri söyleme bile, ve onlara mesaj göndermek. Aslında kelime "dostluk" çoğu zaman sadece erkekler arasında bir ilişki olarak anlaşılmalıdır, veya - kadınlar arasında. Çoğu zaman bir adam ve kız sadece sempati, sevgi ve kuvvetli aşk bağlamak söylenmiştir. Ama aslında, yaşlı insanların yaşam deneyimi bakılırsa, erkekler ve kadınlar gerçekten arkadaş olabilir kaydetti edilebilir. Onlar tavsiyelerde ve ihtiyaç zamanında yardım, vb başkalarının, önerilerini verebilir

Gerçekten daha sık onlarla başa yoldaşı hoş yapmak için. Sen, örneğin, dileklere günaydın arkadaşı yazabilirsiniz. Aşağıdaki ideal göndererek için uygundur ifadeleri ve cümleleri vardır SMS mesajı.

"Sevgili dostum, günaydın! Sana iyi bir ruh hali, pozitif duygular, lezzetli kahvaltı, öğle ve akşam diliyorum!"

"(Arkadaşınızın adı), benim iyi, günaydın! Sana sabır ve şans diliyorum! Bütün işini yapmaya vakit geçirmeye, yakında uyanın."

"Sevgili dostum, günaydın, ben bu gün parlak ve sizin için unutulmaz olsaydım. Ben şimdi çok özledim olan senin iyi arkadaşları ile çevrilidir istiyorum. Orada görüşmek üzere!"

"Sevgili dostum, günaydın! O uyanmak ve bu güzel güneşli günün tadını zamanı. Sana ondan sonra başarılı çalışmaları ve iyi bir dinlenme diliyorum. Öpücükler!"

"Sevgili (arkadaşının ismi), sizin için günaydın. Ben. Ben şimdi iyi insanlar tarafından çevrili istiyorum size bütün gün iyi bir ruh hali diliyorum."

aşağıdaki gibi bir kız olduğunu arkadaşımsın Wishes:

"(Arkadaşınızın adı), Ben samimi sevgili her şeyi almak için büyük edildi istiyorum. Sana bir araya uzun yaşaması ve ailesinin hızlı ikmal diliyorum."

"Sevgili (arkadaşının ismi), sana, onun kız ile barış yapmak için en kısa sürede size istiyoruz - .. Güzel çift Ben tüm kötü üzgünüm ve kendisini ilişkiniz ben sabır diliyorum güven ve anlayış olması gerektiğini unutmayın özür dileriz .. ve ilişkinizde enerji nihayet ayarlandı. "

Gerçekten senin yanında istediği için "Sevgili arkadaşım, sana sana yakın insanları affetmek öğrenmek istiyorum. Ben, kız arkadaşının aramanı bekliyor emin olabilirsiniz. İdeal insanlar olmaz. Hepimizin bizim eksileri. Eğer kadını seviyorsan, o zaman onu affet. Ben, sırayla, size sınırsız mutluluklar dilerim. "

Arkadaşınız hasta ise Bu durumda, o yardım ve manevi desteğe ihtiyaçları var asla. Bu durumda, aşağıdaki yazabilirsiniz:

"(Arkadaşınızın adı),! Geçmiş olsun Bu gece sana gelip size yakında kurtarıldı vitaminleri getireceğim. Tutunun!"

toparlanma Dilekler Arkadaşına böyle çekebilir:

"Sevgili (arkadaşının ismi), geçmiş olsun! Çok değilim. Özlüyorum yalnızım ve bu değerli tavsiyesi olmadan zor. Yakında iyileşeceksin ve biz yine, ben senin akrabalarına konuşuyordu bizim parkımız. Bugün yürüyecek ve dediler yakında her şey iyi olacak. Ben her zaman seninleyim, oradan sevgili dostum tutun. "

"(Arkadaşınızın adı), üzülme! Çok yakında hastaneden taburcu edilecek ve Evde olduğun. Ben Akşam, biz bile. Sana sabır ve gücü, benim iyi dilek yürüyeceğiz! Her gün sana gelebilir edeceğiz."

Arkadaşlıklar samimi olmalı. Bu potansiyel önümüzdeki yıllarda insanlar arasındaki sıcaklık kurtarabilir. Bir arkadaş için Tür ve samimi dilek da mevcut ilişkilerini güçlendirecektir.

Arkadaşınızın yukarıdaki tüm ek olarak, yatmadan önce ılık sözlerle mesajlar gönderebilir. Aşağıdaki düzenekler bu tür istekleri sunulmaktadır.

"Sevgili arkadaşım, bugün. Ben iyi geceler zor günler dilerim almıştı. Uzun süre Sleep, o yarın böylece iyi bir ruh uyanırım. Yarın görüşürüz!"

"(Arkadaşınızın adı), iyi geceler! Ben, dünya eden tüm iyi rüya olsaydı. Ve ben size rüyada olmayı diliyorum her şeyi görmek istiyorum."

arkadaşlar samimi dileklerini verin ve mutlu olmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.