SeyahatKamp

Ne bir yer değerinde Moskova'ya geliyor, ziyaret?

Moskova - insanların çok sayıda çeken güzel bir şehir. Turistlerin hususunda dikkatli ilginç yerlerde bir sürü vardır. Rus başkentine gidecek olursa, ilk iş Yaşadığınız yere düşünmek gerekir. Moskova'da kiralık daireler bir çırpıda kira. Sen internette ilan panolarında böyle konut bulmak veya uygun ajansı başvurabilirsiniz. Prensip olarak Moskova'da otellerde fiyatların aşırı olarak kabul edilir olsa da, yerleşmek ve otel mümkündür.
Tabii ki, sermaye ziyaret şehrin ana konumlar keşfetmek düşündürmektedir. Şehrin tarihi hakkında çok ilginç gerçekleri öğreneceksiniz hangi ziyaret, gezi birçok saat sürecektir mümkündür. Ama diğer taraftan, Moskova manzaraları bilmek sağlayan bir seçenek yoktur. Şehrin tarihi merkezinde kalabilir ve anıtları çevrilmesini. Moskova Daireler Chinatown bölgesinde, örneğin, çıkartılabilir.
China Town - Bu sermayenin en eski alanlarından biridir. Bu Moskova Nehri, Kremlin ve Okhotny Ryad arasında yer almaktadır.
Hatta onbirinci yüzyılda, ilk yerleşim ortaya çıktı. Ve üç asır sonra burada ticaret ve zanaat banliyöleri yerleşti. On altıncı yüzyıla gelindiğinde kentsel nüfus boyarlar ve din adamlarının yolunu açtı. Aynı zamanda, ve adı "China Town" da, tahkimat yapımında kullanılan malzeme elde - "balina".
Alan şehir hayatında önemli bir yer işgal etmeye başlamıştı Onaltıncı yüzyılda, Matbaa burada inşa ve daha sonra oldu - Nane. ülkedeki ilk yüksek öğretim kurumu - Ve on yedinci yüzyılın sonunda, bu Slav-Yunan-Latin Akademisi açıldı buradaydı.
China Town 1812 yangından sonra yeniden inşa edildi ve şimdi on yedinci yüzyılda zamanlarında hatırlatan bir bina değildir. Temelde, modern Çin-kent yaşamında dokuzuncu ve yirminci yüzyıllarda yansıttı. Şu anda, alan Moskova iş merkezi oldu, bu nerede ticaret şirketleri ve bankalar en fazla sayıda. Bunun yanı sıra, kitap ticaretinin merkezi, kentin en büyük kitapçı ve küçük kitap mağazaları yer almaktadır oldu.
Eğer Kızıl Meydan, ilginç müzeler, istenirse ziyaret edebilirsiniz. Buna ek olarak, kilise ve manastırların büyük sayıda Moskova yoğunlaşmıştır. Kaçırmak yok So - günlük parlak ve doymuş olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.