BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Çevrilmemiş ve onların yetenekleri Hileleri

Bugün çevrilmemiş için hileler nelerdir bak. Her şeyden önce, oyunda ek özellikler için kodu yok unutmayın. Bireysel uygulamalar şeklinde kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm hileler oyuna eklenecek. Sen kanıtlanmış kaynaklar üzerinde ücretsiz olarak alabilirsiniz.

görme

Hack v2.7 ile çevrilmemiş bir başlangıç için kabul hileler. Birçok yeni özellikler ekler. Biz karanlıkta görmeyi öğrenmek, silahların etkisini kaldırmak, koşu hızlandırabilir. Bir uçuş modu vardır. Bir zombi görebilirsiniz, geniş mesafeler, kutular, sandıklar, taşıma ve hayvanların insanlar. Kolay aralık ESP ayarlayın. Standart arada hile ile çalışmak. elverişli bir konuma indirin. Çevrilmemiş çalıştırın. sunucuya gidin. Titanium.exe çalıştırın. Basın Seç mods. lickhack seçimi. Kaydet seçeneğini tıklayın ve sonra Titanyum enjekte edin. Uygun dll enjektör çalıştırın. Podoytet Total.dll Enjektör. Unturned.exe içinde Titanium.dll enjekte.

yaralanmazlık

Çevrilmemiş (Buhar) Hileleri farklıdır, ama şimdi özel bir eğitmen dikkatinizi çekmek isteriz. Bu radyasyon ortadan kaldırmak için izin verir. Sırt Çantası büyük hale gelir. Gösterge soğuk kaybolur. Enerji sonsuz olur. Nick görünmez hale getirilebilir. Gerçekleşen ölümsüzlük modu. Bu, bu kararın muazzam olasılıklar sadece bir parçasıdır.

kaynaklar

Çevrilmemiş şeyler için özel hileler de vardır. Yukarıda anlatıldığı üzere aynı şekilde monte edilir. Bu çözüm sayesinde gerekli tüm şeyleri almak için, tek modunda gelebilir ve onları çok oyunculu oyuna başlamak var.

diğer çözümler

Editör 2.1.1 - çevrilmemiş hileleri göz önüne alındığında, biz özel editörü göz ardı edemeyiz. Demek ki kararı ve koşmak ayarlayın. Özel bir pencere bulunmaktadır. Biz sekme açın envanterde geçmektedir. kişisel envanter aramak ve seçmek aralarında ek bölümler vardır. beyaz (ücretsiz) hücreyi tıklayın. Listedeki bir sırt çantası alır. Ayrıca, envanter rezervi sayesinde envanter sekmesini kaydedin. sunucuya gidin. Yeni şeyler olsun.

Şimdi karakteri düzenlemeye başlayabilirsiniz. gereken bütün unsurları yükleyin. Fonksiyon Ekstra araçları geçin. Sonra, Beceri düzenleyici kullanın. Yeni bir pencere bulunmaktadır. Biz bunun kişisel bir envanter bulmak. Yeni bir pencere bulunmaktadır. maksimum ayarlar. fonksiyonun kullanılması Hızlı bütün becerileri ayarlayın. Hayat editörü sekmesine gidin. enfeksiyon, susuzluk, açlık ve HP düzenleyin. Ardından Select hayat tuşuna basın. Giyim editörü sekmesine gidin. Biz kendi envanter ararlar. Onun karakterinde Düzenleme zırh ve giyim. Sonra Seç elbise tuşu tıklayın. Vasıta editör sekmesi nedeniyle konumu görüntülemek ve dünya çapında servis sağlayabilmektedir. Biz sonraki adıma geçin.

bir dünyayı seçin. otomobillerin işaretleriyle bir haritası vardır. Yeni Araç Ekle tıklayın. Biz yerine araba koydu. düzenleme penceresine geçin. bir makine seçimi, benzin ve rengin miktarını belirtin. çarmıhta tıklayın. Makine korunur.

Biz sekme Oyuncu teleporttan açın. Biz yerin karakterini bulabilirsiniz. taşıyın ve çarmıhta tıkla noktayı gösterir. Ayrıca, bu cihazda tamamen envanter temizlemek için izin veren bir işlev Temiz envantere sahip.

Diğer şeylerin yanı sıra, karakter ölümsüz olmayı sağlar çevrilmemiş hile, ayrı bir vardır. Yükleme sadece birkaç dakika sürer ve kullanımı bile çok oyunculu modda mümkündür.

Altın kesmek adlı başka ilginç hile yoktur. Bu oyunun yeni sürümleri ile uyumludur. Bu çözüm sayesinde sonsuz yiyecek ve su elde ederiz. Ayrıca, karakter herhangi hastalıktan korunmuş olur. Bir bonus olarak, 9000 tecrübe ve altın olsun. Önemli ölçüde torbanın boyutunu artırır. Bu eğimli yüzeylerde hızlı hareket etmek mümkün hale gelir. döner kaybolur. Herhangi bir kanama ortadan kaldırır. Son olarak, kemikler kırıkları dirençli hale getirilir. Bu yüzden çevrilmemiş için en etkili hileleri sökülmüş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.