BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Stalker: Call of Pripyat" da Joker'in nerede bulunur. Görevin tam açıklaması

"Call of Pripyat" - Oyun evrenindeki maceraların üçüncü kısmı STALKER Bu oyunda her biri oyunun bitimini etkileyen birçok temel ve ek görev gerçekleştirmek zorundasınız. Böyle bir görev "Üç Yoldaş" dır. Bu kısa derlemede, Stalker'da Joker'in nerede bulunacağı sorusunun cevabı da dahil olmak üzere bu görevin tamamının geçmesini bekliyorsunuz: Call of Pripyat.

İşi nereden bulabilirim?

Joker'in "Stalker: Call of Pripyat" da nerede bulunacağı sorusu görevlerinden biri olan "Üç Yoldaş" misyonunu harekete geçirmek için kahramanının Kardan'la konuşması gerekiyor. Bu hünerli teknisyen Skadovsk'un üçüncü katında yaşıyor ve sık sık silah ve diğer ekipmanların onarımı konusunda yardım istiyor.

Bu karakterin üzüntülerini anlatabilmesi için ona iki kez votka ile davranmanız gerekir. Bundan sonra Kardan arkadaşlarını anlatacak ve kavga edecek, ondan sonra da ayrılacaktır. Ardından Joker ve Barge'yi bulmanız gereken "Üç arkadaş" görevi etkinleştirilir. Görevin geçişi, konumuyla ilgili kesinlikle hiçbir bilgiye sahip olmadığınız için karmaşıktır. Ayrıca "Stalker: Call of Pripyat" da Joker'in nerede bulunacağını ve ayrıca Barge'yi nereden bulacağınızı da dikkatli bir şekilde yansıtmak gerekiyor. Fakat kılavuzumuzun ipuçları size bu soruların cevaplarını verecektir.

Mavnalar araması

Stalker'da Joker'in nerede bulunacağını bulmadan önce: Call of Pripyat, ilk karakteri ararız. Barge cesedi ve ortaya çıktığında, hem Cardan'ın arkadaşları hem de Skadovsk'un yakınında, "Burned Village" anomalisi altında mağaralarda bulunabilir, uzun ölüdür. Dikkatli ol, bu bölgenin girişi sahte-baston ve etten oluşan bir sürü tarafından korunuyor. İçinde, daha az tehlikeli değil, çünkü burası birkaç şnorkelle seçildi. Buna ek olarak, çevre sineği "kuyrukluyıldızları" boyunca, iyi bir şey getirmeyecek bir toplantı. Mağaranın şubelerinden birinde ihtiyacımız olan ceset yatıyor. PDA'yı ve geliştirilen "Şafak" elbisesini alıp, ardından bir sonraki arkadaşını aramaya başlayabilirsiniz.

"Stalker: Call of Pripyat" Joker'in cesedini nereden bulabilirim?

Kardinal'in ikinci anomalisi "Sosnodub" ın yakınında bulunabileceği ikinci yoldaşı bulun. Konumu merkezinden, kuzeybatıya gidin ve yaklaşık yirmi metre uzakta, gerekli iskeleti bulacaksınız. Görev oldukça karmaşıktır çünkü Joker'in cesedi haritada işaretlenmemiştir. Buna ek olarak, bu anomali alanında oldukça geniş bir köpek sürüsü vardır, bu yüzden dikkatini kaybetmeyin. Ölü bir adam bulmak, PDA'sını almak, pompalı bir gaz maskesi kapmayı ve Skadovsk'daki ekipmana geri dönmeyi unutma. Kişisel Pda karakterlerini verdikten sonra, görev tamamlanacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.