BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Maynkraft Kim yarattı? Bugünün çocuklarının birçok sorunun cevabı

Bu oyun son zamanlarda oyuncuların çok sayıda çekti. daha yüz milyon insandan daha, bu oyunda oynamak kişi sayısı. Biz "Maynkraft", çok sayıda küçük bloktan oluşan bir oyun bahsediyoruz.

Avatarınızı yönetme oyun kahraman sırasında, inşa üretir ve yer yer birimlerini kaydırır. Buna ek olarak, oyuncu çetelerin ile geceleri evine yapılan bu saldırı savaşır.

çok dikkat çekti Bu popüler oyun, efsanevi yazar, onun yaratıcısı olan kişidir. Kim "Maynkraft" yarattı? Bu soru sanal yapıcı oynamak çok çocuk tarafından istenir. Bu yazıda size "Maynkraft" kimin yarattığını öğreneceksiniz. Bu adamın adı ilginç ve bazı yetişkinler olduğunu.

Oyunun yaratıcısı, "Maynkraft"

yazarın adı - Markus Persson. İsveç'ten Marcus programcı, hem de bir oyun tasarımcısı. Çok daha o Çentik (Notch) onun takma tarafından biliniyor. O sadece 9 yıl bir ev bilgisayarında ilk oyunu yarattı. Büyürken Mojang AB sahibi oldu. Bunun yanında kurucuları da Carl Manneh ve çözümleyici Jakob oldu. Şirket, 2009 yılında kurulmuştur.

ofis Çentik

Şimdi, 35'ten fazla kişi şirket için çalışıyorum. Marcus büyük İsveçli mükellefleri biridir. Onun şirketi iki milyar dolara olarak tahmin ediliyor. Bir şirkette çalışanların Tedavisi çok sadık Notch. Her Cuma Markus, onun için çalışan oyun oynamak ve kendi projeleri üzerinde çalışıyoruz insanları tanır.

Ofis iç oldukça dikkat çekici. Bu tarzında dizayn edilmiştir "in av köşkü Silikon Vadisi." Cumhurbaşkanlığından bilardo masası, çeşitli filmlerin, bir müzik kutusu ve langırt oynamak için makineyi görüntülemek için bir oda vardır. Buna ek olarak, çalışanların portreleri ile bile bir duvar var. Bu portreler çok sıradışı. İnsanların 19. yüzyılın aristokrasisinin giysiler içinde poz yağda boyanmıştır. Biz Notch portresi bakarsak, biz o akşam elbisesi ve Fedor bir kibirli manzaralı bir sandalyede oturur orada görebilirsiniz. mobilyanın temel bir parçası olarak Yanında büyük bir küre olduğunu.

Şirkette Persson atmosfer

Bütün bunlar onun önemli projeler "Maynkraft" sayesinde mümkün oldu. on yıldır bu alanda en beklenmedik atılım oldu bu oyun yazarı, çok dikkat çekti. Onun için, DJ'lerin stadyum seviyesi ile Bir buluşma düzenlemek için ortak bir şeydir. Taraflardan birisi de İngiliz Baskılar garri katıldı rivayet edilir.

2012 yılında, Çentik bile Parisli kuruluşlar tatil havai fişek birinde düzenlenmiş. eylem Müzikal eşlik "Skrillex" sağlar. Marcus Monako aileleri ile birlikte çalışanlarını taşır. ofisinde görüşmeler için masaya yatıyor fotoğraf albümü, yılında işçiler, onlar "Ferrari" etrafında götürmek Bu fotoğrafları gibi, uçakla hizmet getiren birkaç fotoğraf tuttu, helikopterler bir yat turuna bir tatil düzenlemek. Bu fotoğraflarda hakkında yorum yapan bir ayrıştırıcı eş sahibi diyor ki: Modzhang "Biz yapmak istedim" "Biz her zaman çalışmak istediğini istiyorum bir yer."

Garip bir oyunun beklenmedik başarısı

Çentik "Maynkraft" yaratan adamdır. Bu oyunda hiçbir komut dosyası veya seviyeler olmasına rağmen Ve (hatta net amaç yoktur), oyuncular neredeyse sonsuz dünyayı keşfedebilir. Onlar kaynakları toplamak ve neredeyse her şeyi inşa edebilirsiniz. Onların manzaraları ile tüm dünyalar oluşturun. Marcus Persson bu sadık takipçileri ve yapılacak.

Eh, şimdi "Maynkraft" kimin yarattığını biliyoruz. Biz bu büyük oyun ile tanışırız isteyen ve genellikle günlük yaşamda sonsuz renkli dünyalar keşfetmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.