BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" bir iyileşme yapmak hakkında Detayları

Bugün "Maynkraft" bir kurtarma yapmak için nasıl soru tartışacağız. Genellikle biz uygulanacak hiçbir yerde olan blokların çok sayıda var olur. Şu andan itibaren, onlar yararlı bir geri dönüştürülebilir. Bunu yapmak için, özel bir alet nasıl oluşturulacağını öğrenmek. Seni ondan atık malzemelerini alabilirsiniz. Bu eleman yakıtlar, gübre olarak kullanılır veya bir sürpriz almak. Özellikler mevcut bir kahraman kırıcı da vardır ek Endüstriyel Craft 2. sunulduğunu belirtmek gerekir.

oluşturma

"Maynkraft" bir iyileşme nasıl sorusuna geçmeden önce, bu çok karmaşık bir makine olduğunu belirtmek gerekir. Bunu tasarlamak için, bir saflaştırılmış demir çubuklar ve arazinin üç çift blok yanı sıra svetopyl ve kompresör alır.

fayda

"Maynkraft" bir iyileşme nasıl merak onun yeteneklerinin farkında olmalıdır. Örneğin, ekstra kaldırım düşünün. kurtarma içine yükleyin. daha hammadde elde etmek için parke taşı plaka Ön yapmak. Biz işleme üretirler. Biz hurda olsun. Söylendiği gibi, ondan bir gübre yapabilir, ama en iyi seçenek değildir.

Buna kare geri dönüştürülebilir hale getirmek için daha iyidir. Kullanmak ve bazı sıradışı bir nesne elde edebilirsiniz. Ne yazık ki, çoğu zaman bu tür bir sopa veya karadan kadar az değer bir şey olarak hareket edebilir şekilde. Ancak, gösteri uygun sebat ederseniz, toz veya elmas cevheri alabilirsiniz.

şirket

"Maynkraft" bir kurtarma yapmak için nasıl soru çözülmüş olması, gerçek bitki atık malzemelerini inşa edebilirsiniz. Bu çözüm anlamlı iş akışlarını hızlandıracak. Aslında, bitki belirli bir yüklemesidir. işletmeler için, biz taş sütun ve boru gerekir. Her şey özel bagajı açar yüklenecek yeniden işlenmesi gerekir.

Biz ahşap bir tüp kullanımı ile başlar. Bu eleman, bağlı bir depodan saniyede birkaç blok sürer. Ayrıca, malzeme, bir elmas tüp içinde işleme sonraki aşamaya düşer. Bunun tek istisnası avtoverstak gönderilir arnavut kaldırımı vardır. Onun yüzünden taş levhaların yapılır. Bunun yerine avtoverstaka lazere benzer bir tasarımı kullanmak için izin, ama her zaman düzgün çalışmıyor. Yük çok fazla moloz ise böyle üretim bazı sorunlar olabileceğini akılda tutmak gerekir. Aslında avtoverstaka oranının üzerinde depolama birimlerinin toplama oranının söyledi. Bu yüzden "Maynkraft" bir iyileşme yapmak yolunu bulmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.