BilgisayarlarEkipman

Kamerayı bilgisayara bağlamak için nasıl

Web kamerasını bağlama şimdi bir adam veya şirketin yönetiminin ihtiyaçları ve fanteziler bağlı çeşitli amaçlara hizmet edebilir. En yaygın web kamerası fonksiyonunun konuşan öne çıkan birkaç sağlamaktır:

1) ayarlardan biri bir hareket detektörü gibi bu cihazın kullanımı için izin verir. Onun sorunu cihaz görünürlüğü alanında belirli kişilerin hareketini takip etmek için nasıl yatıyor;

2) daha az sıklıkla bilgisayar ağları üzerinden ses ve video iletimi için bağlantı odasını kullandım. Bu fonksiyon büyük bir arzu arkadaşları ve diğer şehirlerde veya ülkelerde olan tanıdıkları ile "canlı" iletişim durumlarda gereklidir;

3) Bazı durumlarda, gerek erişimi kısıtlamak için bir arzu ile kamerayı bir bilgisayara bağlamak için. Seçenekler her insanın geliyor ve tamamen otomatik hale getirilen sistemleri, bitirme olağan gözlemi arasında değişen bu özelliği çok uygulamaktır.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak, bir web kamerası gibi onların müteakip internette bazı koyarak ile video kayıt gibi tamamen farklı görevler, hizmet edebilir. Fotoğraf makinesini bilgisayara bağlamak için nasıl hakkında, daha ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Yani her şeyden önce, istenilen konuma cihazı yüklemeniz gerekir. Bu genellikle monitör veya sitede altına kullanılır. çevrimiçi iletişim kameraya doğru başını açmaz iken bu sağlayacaktır. Daha sonra, sistem ünitesi ve bakmak USB konektörü. Modern modellerde ön panelde yer almaktadır. Şimdi takılı bir web kamerası kablosunu alıp prize takın.

Fotoğraf makinesini bilgisayara bağlamadan önce, tekrar kontrol edin: çok yaygın cihaz mikrofonu bağlamak için tasarlanmış bir ekstra kablo ile donatılmıştır. Bu tel bilgisayar ses kartı serbest yuvalarına bağlanmalıdır. Ancak, hiçbir eski ses kartı modeli modu anahtarlama kapasitesi kanalda olduğunu hatırlamakta yarar var. Bir mikrofon bağlamak için özel bir bağlantı noktası varsa, o zaman bunu kullanmak gerekir.

Sonraki adım, fotoğraf makinesini bilgisayara bağlayın etmektir Sürücü ve yazılım yüklemektir. Genellikle cihaz ile temin edilmektedir. Bu dosyalar eksikse, web kameranızla üreticisinin resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. indirme bölümü açmak ve gerekli olacak tüm programları indirmek için gerek yoktur. Bu tür eylemler sayesinde cihazınız sürekli çalışır ve her zaman parametrelerini değiştirebilir.

her şeyden işlemleri tamamladıktan sonra, nasıl bilgisayara kamerayı bağlamak için, ikincisi yeniden başlatılması gerekir. cihazın işlevselliğini sınamak için, örneğin Skype iki yönlü görüntülü arama için tasarlanmış programlardan birini kullanabilirsiniz. ayrı kameranın mikrofonu kontrol edin. Onun duyarlılığı standart işletim sistemi veya başka bir program kullanılarak ayarlanabilir. Dış girişimi yok aktif fonksiyonu olun.

Eğer ilgileniyorsanız, nasıl bir video kamera bağlamak için , bilgisayarınıza bir web-cam ile aynı prosedürü yürütmek. Ancak, bazı video sistemleri bir anahtar ve ortak bir ağ kablosu ile bağlanabilir, bu nedenle bir uzmana danışmak gerekir cihazı satın almadan önce, bir bağlantı yöntemi sizin için en uygunudur. Cihaz bağlandıktan sonra, otomatik olarak tanımlayan bilgisayar, sürücüleri yükleme sorun. Bu yükleme dosyasını sürücüye ve çift tıklayarak donatılmış cihaz ekleyerek yapılmalıdır. Program kurulduktan sonra, bir kısayol, masaüstünüzde görünen tıklar, bunu başlatmak ve gerekli tüm ayarları yapabilirsiniz. Sonra, program bundan sonra tüm videoları muhafaza edilecektir klasörü belirtmek isteyecektir. Pek çok bilgi nedeniyle, ve virüsler veya şifreli olabilir diğer hatalar bir sistem enfeksiyonu durumunda, bu dosyaları depolamak için ayrı bir yerel diske yüklemek için daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.