BilgisayarlarYazılım

Nasıl koyudan açığa Photoshop saç rengini değiştirmek için

Bugün, güzellik endüstrisi sen kendi görünümünü hemen hemen her gün üzerinde deneyler yürütmek için izin verir. pahalı değil, her kadının böyle bir zevk göze Tabii ki, bu değer. Bu, saç renginde değişiklikler, özellikle de özellikle kuaförlük hizmetlerinin doğru ve olduğunu. Genellikle, belirli bir renkte boyanmış, kız sonucunu beğenmedi, bu gerçekleşirse ve bu renkten kurtulmak için en kısa sürede istiyor. Ama bunun için o saç kimyasal bileşimini bozan vermemek için en az iki hafta beklemek zorunda kalacak. Ama başlangıçta riski alamam ve Photoshop saç rengini değiştirmek için ilk deneyin. Bu güvenli ve eğlenceli. Önemli olan - açıkça yüz ve saç gösteren iyi bir resim yapmak için. Ve her şey - bir numara.

Bu makale daha hafif gölgeler gidecek görmek istiyorum siyah saçlı kız, özellikle yararlıdır. Yani, Photoshop saç rengini değiştirmek için, biz renk düzeltme kullanmak gerekecek. Başarılı olmak için, fotoğraftaki saç seçmek istediğiniz. "Hızlı Maske" kullanmak en Seçim araçlarını kullanabilirsiniz, ama öyle. Bu simge alt kısmında yer almaktadır araç çubuğu (dikdörtgen şeklinde daire). simgesini ve ardından yumuşak bir fırça alın ve bir ön plan rengi seçin - siyah. Biz ayırarak saçını boyamak başlar. Olması gerektiği gibi saç, kırmızı renkli olması endişe etmeyin. Eğer boyalı sprey halinde istenen sınır için gerekli değildir ne silip yavaşça beyaza fırça rengini değiştirmek ve "çıktı".

Sonraki aşama, Photoshop saç rengini değiştirmek için hem de, onların nihai seçimidir. o gerçekleştiğini, bir kez daha simgesi "Hızlı Maske" e tıklayın. Hepimiz saçlar dışında çarpıyordu. bize ihtiyaçları ve biz seçimi tersine gerekir çünkü. Bunu yapmak için, menüden "Seçim" e gidin ve "ters" e tıklayın. Yalnızca saç seçerseniz durumda, tersyüz edilmesine gerek yoktur. Daha sonra saç, böylece yeni bir katman oluşturarak, Ctrl + J basın. Biz ayarlama katmanları kullanacağız ona etmektir. Bu çizgileri oluşturmak için siyah ve beyaz dairenin paletinin altında tıklayın. seçmek içinde bir menü görünür "Düzeyleri."

, Photoshop saç rengini değiştirmek Kırpma maskesi oluşturmak için devam etmek. Bunu yapmak için, Alt tuşuna basın ve katmanları paletinde arasındaki kavşakta ( "Katmanlar") imleci yönlendirmek tutarak ve sol fare düğmesini tıklatın. Sol aşağı bakacak küçük bir ok varsa, bu kırpma maskesi oluşturulduğu anlamına gelir. seviyelere kutusunda bir çubuk grafik görürsünüz. gri kaydırıcıyı bulun (o ara tonların sorumludur) ve sola doğru hareket etmeye başlar. Saçını hafiflemeye başlayacak göreceksiniz. Ayrıca istenen etkiyi seçerek diğer kaydırıcıları ileri geri itin ve edebilirsiniz.

Bir sonraki adım, Photoshop saç rengini değiştirmek için renk seçimi şekilde olacak. Bunu yapmak için, tekrar ayarlama katmanları (siyah-beyaz-daire) ile simgesine tıklayın ve menüsünü seçmek "Ton / Doygunluk." Sadece önceki adımda olduğu gibi, bir kırpma maskesi oluşturun. bir katman yanında bulunan bir küçük resim üzerine çift tıkladığınızda, istediğiniz seçeneği çağırabilirsiniz. Ve şimdi ihtiyacımız biz renk ve doygunluk revize edeceğini de biridir. Çıkan pencerede, biz sol ve sağ Hareketli sürgü ile deney başlar. sonraki fonksiyon ayar katmanının "renk dengesi" olarak seçerken, saç ek gölge verebilir. Kırpma maskesi yeniden oluşturmak unutmayın.

Bu Photoshop olabilir ne kadar yararlı olduğunu. , Lekeleri çıkarmak, saç rengi veya göz değiştirme daha göz alıcı arka plan yapmak ve diğer pek çok ilginç efektler grafiksel editör yardımı ile elde edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.