OtomobilArabalar

Araç Mercedes Coupe C-Serisi: Özellikler

Yeni Mercedes Coupe C-Serisi - Stuttgart üretim makineleri her fanlar sabırsızlıkla beklediği bir araba. Ve neden anlayabiliyorum! Aslında, araba daha iyi bekleniyordu ve öyle ne açıktır. Ayrıca ayrıntılı olarak tüm yararları hakkında konuşmalıyız.

görünüm

Bir yeni Mercedes Coupe C sınıfı benziyor şekilde, biz araba oldukça etkileyici ve çevik olduğunu görebilirsiniz. zaman içinde test gerçeği, mükemmel yenilikçi çözümlerle birlikte. Bu uyum benzersiz görüntü oluşturur yılında görme hangi gerçek bir zevk vardır.

Siluet gösterişli, sportif - Bu uzmanlar tamamen yeni bir yol oluşturdular yan cam ve arka vücut parçaları, sayesinde sağlanmıştır. Bununla birlikte, S-Serisi Bu görünür doğada. arka çeyrek sütunlar daraltarak güçlü "omuzları" kurdu, ancak bu makine genişliğinde nasıl, iyi düz LED çekmişlerdir kuyruk ışıkları. Yeni Mercedes Coupe C-Class dikkat ve yenilikçi optik çekiyor. Dört yatay LED şeritleri çok şık görünüyor. Ve yine o tampon ve yan duvarları özellik hattına entegre iki egzoz borusu ile egzoz sistemi dikkat etmek değil imkansız. Genel olarak, vücudun şekli en anlamlı, sportif ve çekici olsun.

Salon Mercedes Coupe C sınıfı dış eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. İç başarılı bir şık bir tasarımla asil yüksek kaliteli malzeme uyumlu.

Oturma yeri yanal desteği ile donatılmıştır. Kontrol düğmeleri, yanı sıra çeşitli dekoratif unsurlar renk gümüş krom yapılır ve özel dikkat çekiyor edilir panorama çatı sürgülü paneli ile. Hatta içeride olduğu iç aydınlatma, bitirme ayrıntıları altında bıraktı. Ayrıca değer belirterek sorunsuz arka yan duvarı birbirine akan dikkat. Genel olarak, benzersiz kabinin yeni Mercedes Coupe C-Class atmosfer. Buna ek olarak, daha da benzersiz olabilir - Potansiyel bir müşteri isterse, o zaman iç çeşitli diğer seçenekler ve özellikler ile iyileştirilecektir özelleştirilmiş.

teknik özellikleri

Araç Mercedes kupası C sınıfı farklı motorlarla donatılmış. Saatte 225 km - O C180 olarak bilinen kaput modeli altında araç maksimum geliştirdiği boyunca 4 silindirli motor vardır. Güç 150 hp. Ve kombine döngüde iddia tüketimi - 100 km başına 5,9-5,3 litre.

Sonraki sürümü - C300 ve 1.99 kübik cm çalışma hacmi, 245 "ata" ve 250 km / saat maksimum hıza sahip üniteyi sahiptir. Bu durumda, akış başına 100 kilometre 6.3 6.8 litre arasında değişir.

Daha güçlü bir versiyonu - AMG modelleri. Bunlar 476 l'lik bir çıkışı vardır ve bunlardan biri, bir V-şekilli bir 8-silindirli motor vardır. s ve diğer -. 510 l. a. hız iki sürümü 250 km / saat kayıtta elektronik ile sınırlıdır. Tüketim kombine çevrim 8,6-8,9 litredir. İlk model AMG C63 denir ve ikinci bir - AMG C63 S.

Toplu motorları 7-bant "makine" - sürüm 7G-TRONIC PLUS şanzıman ve AMG tarafından.

ekipman

Gördüğünüz gibi, oldukça güçlü Mercedes coupé. C fotoğraf Yukarıda ekli, aynı zamanda dışarıdan daha ve bu araba sadece teknik olarak iyi olduğu gerçeğini ancak netleşiyor. Ancak, ekipman konuya dalmak istiyorum.

Makine amortisör AIRMATIC paketi ve dinamikleri ile donatılmış, güçlü bir süspansiyon ile donatılmıştır. Araç aynı zamanda (elektronik veya mekanik olarak çalıştırılan) bir kilitlenebilir arka farkı vardır. Başka araba AMG fren sistemi verimliliği ile donatılmıştı. Kompozit seramik diskler takılabilir sipariş etmek. Alıcı isterse, spor süspansiyon makine setleri, amortisör uyarlamalı üç adım ayarı bulunan. Direksiyon parametrik rahat veya sportif olabilir.

emniyet

bu güzel ve hızlı araba olduğu için araba Mercedes Coupe C sadece olumlu yorumlar alır. Birçok işletme sahipleri de güvenlik mükemmel düzeyde not edin. Nitekim modeli tehlikeli durumların ortaya başarılı bir şekilde yaşamak için sürücüye yardımcı çeşitli sistemlerle donatılmıştır.

ESP ... "kör" bölgelerinin dahi kontrolü mevcuttur uyarlanabilir hız sabitleme sistemi ve baş hafif kontrolü, park yardımı, ABS, bir sistem yoktur. Ancak hepsi bu değil. Ayrıca araba dikiz kamera (görüntüleyen dinamik yardımcı çizgiler), çarpışma kaçınma fonksiyonu ve sürücü yorgunluğu izleme sistemi ile donatılmıştır. Gördüğünüz gibi, Mercedes Coupe C özellikler çok etkileyici.

Başka bir sürücü ile birlikte yolcu proaktif koruma sağlar-SAFE PRE bir sistemdir. Hava yastıkları (hatta standart, yan, pencere ve diz - sürücü için), yaralanma-önlenmesi pedallar modülü - tüm bu de mevcuttur. Dahası, üreticilerin olası bir kazadan sonra güvenlik bakım almış. Motor bir kazadan sonra otomatik olarak kapanır, yakıt beslemesi durdurulur. aydınlatmayı devreye sokar, dikkat çekmek ve otomatik havalandırma aktive etmek. ve otomatik kapılar açılır. Ve tabii ki, "Mercedes" nin uzmanları kurtarma hizmetleri için kurallar geliştirmek. Şimdi, raf gövde üzerinde o anında erişim elde, kolayca bilgi tarama ve bir iş için kolaylaştırmak Kurtarma ekipleri QR-kodu gösteren bir etiket vardır "haritasını kaydedin."

ileri teknoloji

Yeni "Mercedes" C-Serisi - benzersiz araba. O her şeyden önce ek olarak, avantajları var bolluk vardır. Örneğin, mükemmel döner. Şasi sadece şaşırtıcı. Gerçek bir zevk - Böyle bir makineyi yönetin. İçinde gerekli olabilir her şey var. Ses sistemi, surround ses, DVD-değiştirici, navigasyon, konfor telefon, yüksek güçlü hoparlörler, multimedya arayüzü için kablolar, dokunmatik ekran ... gibi ek donanım sunulmaktadır paketi AMG Gece, ek aynalar, iç aydınlatma, yardımcı seçeneği, hırsızlık paketine ve daha fazlası ile ses sistemi daha fazlası.

Ve son olarak, maliyet. 2.620.000 ruble - C180 2510000 ruble ve sürümü "spor" mal olacak. . 4.800.000 ruble - C300 modeli 2950000 ruble, AMG C63 mal olacak. Ve son olarak, en pahalı versiyonu - S C63 - 5,3 milyon rubleye mal olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.