Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Çal ayaklar, ben başını düşünüyorum: futbol takımı çağırmak ne

Bu anlaşılabilir bir durumdur: Bir tekne diyorsunuz, bu yüzden yüzer nasıl. Bu durumda - bu çalışacaktır. Şimdi futbol kulüpleri uzak olmayan yerden şunlardır: Her zengin patron vardır, öyle - yetenekli yapımcı ve satranç ve dama oyunun asil spor çevirdi hızlı çocuklar. Sabit rok, satış pazarlamacıları Tüm personel, renk formu yeniden boyamak için komutu aramaya ne düşündüğünüzü için binlerce dolar yüzlerce alma. temel kulüpleri ne kurdu?

Sonuçta, varoluş, uzun tarihi boyunca futbol spor "balina" Birkaç ses çıkaran ve renkli takma kazanmak değil, adını değiştirmek ister başardı. çünkü dantel külot zarif teyzesiyle ilk pembe üniforma benzerlik, diyelim ki - Örneğin, Old Lady" "Juventus taraftarları olarak bilinen". "Milan" - Kuzey İtalya'daki en eski kulüp olarak tabii ki, dede,. "Chelsea" aristokratlar evde sadece Rus isim onlar - Kulübün ilk amblem biri olarak emekli askeri gaziler yaşadığı Chelsea Kraliyet Hastanesi damga işareti oldu. yerli futbol taraftarları kuruldu takımı, isimlendirmek mümkündür olarak bu isimlerin tamamı, çocukluk ailede görünür ancak kendi şey ile gelip, açıkça şehirdeki tek kişi değil?

isim ve başlıklar seçenekleri oluşturmaya yönelik ipuçları

markalaşma temellerini öğrenmek için, yurt dışında moda üniversitede okumak gerekmez, bir futbol takımı çağırmak için uygun olmalıdır önerilerin yalnızca birkaç:

  • Kısalık - futbol kardeş, bu bizim durumumuzda olduğunu. adı tek kelime olmalı, son derece nadirdir - ifade, açıkça sondaj kerede saklanır ve personel üzerinde doğrudan etkiye sahip olmalıdır. "The Economist", "Enerjik": kurumsal bir muhasebe ekibi ise - meslekte halk da naimenovyvat ekip, "Enerji" - "Denetim" enerji diyoruz. Unutmayın: yorumcu bir dakika bile o kelime birkaç kez dile.
  • Çok uzun bir bileşik sözcük bir kısaltma değildir ve eğer sen, şirketin adını bırakabilir. Örneğin, "İttifak" veya "Lider" iş ve spor iyi geliyor. takımı isim nasıl şüphe bırakmamaktadır. Bir "acil Viktor Bogatyrenko devlet", taraftarlar da "Donbassoblpischeprom" gibi değildi oyuncuların profesyonellikte şüpheler neden olacaktır.
  • Antik çağlarda Olympus Dağı sakinlerinin isimleri eylemciler hayal gücü, sporcular doğmuş kazanan karıştırıldı. komutu aramak ne düşünüyorsunuz, hiçbir zarar antik Yunan mitleri ve efsaneleri yeniden okuyacak -, hala kulübün azizi adına zafer için aç Ajax bazı sözü edilmeyen kardeşi vardır edilir?
  • Şehir o kadar ünlü takımlar değildir ve belirlenen mülkiyet kendisi için iddia - kuyu, şehrin kulüp unvanını atama, makyaj yer adı ve şehir yetkilileri oynayabilir. herhangi bir fan yolunda oyunlarında Özellikle uygun, hatta sarhoş, kolayca gelen "Bizim" ayırt "Bunların".
  • Americanisms, muhtemelen sürece biz Çince öğrenmek yok gibi modası asla. «Masters», «Moskova Wings», «Hedef Busters» - Takım soğutucusu için bir ad?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.