ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Şamandıra anahtarı ile Drenaj pompası: çalışma ve değerlendirme ilkesi

Modern pompaları sağlamak için isteğe bağlı uzantısı olarak daha işlevsel hale gelmektedir. 1 kompleksi içine birden pompalama sistemlerini bağlayan varlığı ve otomasyon yetenekleri önemli ölçüde operasyonel avantajlar artırır. Bu şamandıra anahtarı ve elektronik kontrollü göründü karter pompa ile sonuçlanan, teknolojik gelişim ve geleneksel emme birimlerinin dalgası sardı. Yeni sistemlerin tanıtılması ev görevleri gerçekleştirmek için daha fazla konfor ile bu tür araçların sahipleri izin verdi. Bu suyun bodrum, tankları boşaltmak işlemlerini sulama ve benzeri pompalanır olabilir. D.

pompa tertibatı

Çoğu model bakım işlemleri kolaylaştıran küçük boyutlarda olması. paslanmaz çelik veya plastik kullanılarak konut üretiyoruz içinde. sentetik malzemeler güvenilirlik açısından, mukavemet özelliklerine ilave edilir, ancak, daha karlı bir metal birimini alacak. Ama durumda hazırlamak ve artış ağırlık gereklidir. dahili bir emme cihazının işlevi yerine santrifüj pompa. sürümüne bağlı olarak, nispeten temiz su ile çalışmak için küçük birimi veya kirli kompozisyonlar etkili bir şekilde başa bir şamandıra anahtarı ile aynı performans tahliye pompası olabilir. Bununla birlikte, bu tür pompalar kavramı büyük aşındırıcı parçacıklar ile ve bir sulu ortam içinde çalışma imkanı sağlar. Bu nedenle, modellerin en optimal verim için geniş çalışma odasıyla birlikte.

Çalışma prensibi

Geleneksel drenaj pompası, suya bırakıldığında ve pompalama başlar. Ama durumda dikkat etmek gereklidir yüzer geçiş onların düzeltilmesi sürecine katkıda bulunur. Cihaz hasara karşı sigortalanır "kuru koşma" modunda çalışmaya karşı korumak için tasarlanmıştır. o operatöre durmayacak olarak operasyonun olağan yöntem, pompa sürece çalışacaktır. Bu nedenle, hatta tank birliğine boşalttıktan sonra teknik doldurma için çok zararlıdır onun işlevini gerçekleştirmek için devam edebilirsiniz. Bu riski tamamen işin otomatik fesih izin prensibi olan yüzer geçiş ile karter pompa günleri hariç. ihtiyaç yüzdürme aygıtı olarak düzenlenmiş ve su seviyesine duyarlı sinyal denetleyicisi, dur barorele. Böyle birimlerin Pil ömrü kadar tek seferlik etkinlikler ötesine geçer. Pompa sel alanında bırakılabilir ve su belli bir seviyeye ulaşmak her zaman pompalamaya yürütecektir.

Temel Özellikler

Tahliye pompası esas göstergesidir - performans. pompalama ile ev içi kullanım için modeller / dakika 140-170 litre mertebesinde verimliliği sağlanabilir. Doğru seçim için hizmet etmek ve zamanla bu değeri karşılaştırmak gerekir suyun hacmini değerlendirmek olmalıdır. performans daha yüksek, daha az zaman süreci çalışmaya harcanacak. Hesaba bir şamandıra anahtarı ile bir drenaj pompasını sağlayacak basınç, yönünü almak gereklidir. Bu tür montajlar için talimatlar, tipik olarak 1 m dikey basınç dikey konumda benzer bir kuvvete karşılık gelir hesaplama emme özelliklerinden sonuçlanır, ancak 10 m mesafeden.

üreticilerin Yorumlar

Piyasa profesyonel ve ev kullanımı için modele bölünür. Özel kullanım için marka Gardena, Metabo, El-ko Göçü ve diğerlerini tavsiye edilir. Bireysel kullanıcılar kompakt ama etkili değişiklikler iştir şamandıra anahtarı "JEELEX" ile karter pompa övün. Karcher marka hakkında olumlu değerlendirme çok. Bu markanın modelleri bazıları 5 mm düzeyinde bir çıkış tablasına verilmesi edebiliyoruz.

Profesyonel ekipman gelince, bu segmentte Speroni lider. Şirketin modeli boyutunda devasa olmasına rağmen, güvenilirlik açısından en iyi seçeneklerden biridir. Eğer bir makine suda kirliliğin içeriği yüksek olan problem alanları üzerinde çalışmak istiyorsanız, şamandıra anahtarı ile bu karter pompa seçmelisiniz. Yorumlar bunun özel bir arazi içinde değil, aynı zamanda özel çiftliklerde sadece drenaj sistemi düzenlenmesi tamamen kullanılabileceğini söylüyor.

Makinenin olumlu ve olumsuz yanları

sulama ve bodrum tahliye villa yatak hizmete yüzme havuzları den - drenaj pompalarının tasarımı onları çeşitli alanlarda kullanılmak üzere izin verir. Üreticiler bu tekniği de artar ve pompa ergonomik avantajlar küçük muhafaza, bağışlamak eğilimindedir. Ekipman eksiklikler uzun süreli kullanım sürecinde zaten kendini gösterecektir. tahliye pompası şamandıra şalteri su ile yakın temas içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır yana bir süre gövdesinin yüzeylerinde deforme izlerini algılayabilir sonra. Üreticiler, yüksek mukavemetli ve malzemelerin dayanıklılık, ancak uzun vadede sert bir ortamda kullanılması ile agregaların stabilitesi arttırılabilir ve bir yüksek kaliteli plastik şansı ve metal alaşımlar terk söylenebilir.

Sonuç

Drenaj sisteminin organizasyonu bileşenlerinin seçimi için entegre bir yaklaşım gerektirmektedir. esas olarak, çoğu durumda şamandıra anahtarı ile karter pompa kullanılır, ancak satın alınan ve normal işleyişi için aksesuar bütün bir dizi olmalıdır. Bu adaptörler, hortumlar, bağlantı parçaları, bağlantı elemanları ve drenaj işlevi güvenilirliği ve performansı artırmak için diğer cihazlar olabilir. Aynı zamanda kullanıcı adına ünite kolay yönetim yapmak pompa ve otomatik sistemlerin son sürümleri ile donatılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.