Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Windows'u nasıl kaldırılır: Yeniden yükleme için hazırlanıyor

Microsoft programcılar için takdir etmek için değer: 9x windose cetvel katlama sonra gelecekteki tüm işletim sistemleri çeşitli başarısızlıklar giderek dirençlidir. Kullanıcı artık herkese tanıdık, ama eğer Örneğin, yeni gelenler bile BSOD ne Ölüm »(BSOD), ünlü "95-98" terimi "Mavi Ekran sırasında bilmiyor olabilir, Win 7 işletim sistemleri dünyasında çalışmaya başlamak için. Birçok Win 7 yeniden olmadan yıl çalıştıktan: Ciddi Hata olmaması ve gelişmiş bellek denetleyicisi yüksek sistem güvenilirliği elde etmemizi sağladı.

Ancak, bazen aynı yeniden yüklemek gerekli hale gelir ve bu aşamada bazı zorluklar, örneğin, birçok kişi sadece sorunun cevabı "nasıl, Windows kaldırın» bilmiyorum olabilir. Bu işlem disk alanı birkaç gigabayt boşaltır. Kaldır Windows 7 prosedürü biliyorsun, oldukça basittir.

, Bilgisayarın bir virüs tarafından enfekte edilmiş para koparmak ve önyükleme olmaz: hayatından bir örneğe bakalım. indirmek ve bilgisayar sıklıkla windose sıfırlamak için süreyi aşan zaman kaybı anlamına gelir ile arkadaş aramak için hiçbir internet olmadığı için kullanın Antivirüs, mümkün değildir. Aslında, Windows'u kaldırmak için bir yol aramaya neden nedenleri, kendilerini farklı olabilir.

Herhangi bir durumda, ilk veri çıkarılmalıdır işletim sistemi ile bir disk klasörüne bir bölümünde yer almaktadır. Orada üç yolu vardır Windows'u nasıl kaldırılacağı, böylece en rahat seçmek gerekir. İşte onlar.

İlk - en basit, fakat aynı zamanda, en az esnektir. Sabit disk bir sistem için ayrılmıştır olan çeşitli bölümlere ayrılmıştır işlemin kullanılması durumunda mümkündür. İkinci koşul - diğer bölümlerinde veya kaydedilen önemli kullanıcı dosyaları "Orada değeri ne olursa." Sorun birkaç dakika içinde çözülür, çünkü bu durumda, Windows'u nasıl kaldırılacağını ağın sorunun cevabı çokluk bakmak, bu gerekli değildir. Sen çalıştırmak için gereken işletim sisteminin kurulumunu (Linux veya windose). o bölüm yöneticisi yüklenecektir ilk aşamalarında biri ve kullanıcı anda göreceksiniz bir iletişim kutusu bir sabit disk üzerinde olası eylemlerle. Sistem bölümü seçmek ve biçimlendirmek için gereklidir. Bu durumda, tüm veriler silinecektir. Kişisel karıştırmak ve doğru bir şekilde hedef bölüm belirtmek önemlidir. Bu yöntemin ana dezavantajı, tamamen kullanışsız hale bazı durumlarda, sabit diskte ise yalnızca bir birincil bölüm, böyle bir formatta imkansızıdır.

Windows'u kaldırmak için ikinci yöntem önceden hazırlanmış CD veya USB sürücüsü ile LiveCD'miz indirmektir. Canlı sistem Windows (Linux) ile aynıdır, ancak sadece temel fonksiyonları desteği ile. Kabuk eski sistemle klasörü silmek itibaren herkes can. dosyalar sahipleri listesinde kendinizi eklenmelidir için Erişim izni olduğunda: (Bir onay koymak ve kendinizi atamak "değişim") klasörüne, "Sahip - Güvenlik - - Gelişmiş Özellikler" üzerine sağ tıklayın. Bu prosedür, Windows 7'de dayalı LiveCD için çalıştırma sisteminin dağılımı ve (örneğin, ünlü Zver DVD gibi) destek programlarının çeşitli taşıyan CD'lerin birçoğu zaten LiveCD önyükleme menüsü fırsatı içerdiğini belirtmek gerekir önemlidir.

Üçüncü yöntem yükleyici tarafından gerçekleştirilir. Gerekli yeniden Yedilerin eğer uygulayın. dağıtımdan yüklemeyi başlatın, bu işletim sistemi için hedef diskin seçeneğiyle satışa sunuluyor. tam zaten "eski" sistemine sahiptir bölümü belirtmelidir. Yükleyici sonra tüm kullanıcı verileri kolayca geri yüklenebilir Windows.old, tüm sistem dosyalarını kopyalar. sonra Windows.old çıkarmadan ikinci işlem için verilen okuma öneriler gerçekleştirmek imkansız olacaksa (nasıl kendisi sahibi atamak).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.